Higuain zagra na 75% wg mnie ;) gra Mourinho sie zaczeła , Real ma kim go zastapic wiec powinniscie sie obawiac , szanuje kibiców barcelony , nie wyzywam od najgorszych więc oczekuje tego samego od was , niech to bedzie ładny mecz
Higuain zagra na 75% wg mnie ;) gra Mourinho sie zaczeła , Real ma kim go zastapic wiec powinniscie sie obawiac , szanuje kibiców barcelony , nie wyzywam od najgorszych więc oczekuje tego samego od was , niech to bedzie ładny mecz
Komentarze
0
widzę że chłopacy tutaj jesteście pewni swego , no ale cóż brak szacunku do rywala może zgubić dzisiaj Barcelone
0
Higuain zagra na 75% wg mnie ;) gra Mourinho sie zaczeła , Real ma kim go zastapic wiec powinniscie sie obawiac , szanuje kibiców barcelony , nie wyzywam od najgorszych więc oczekuje tego samego od was , niech to bedzie ładny mecz
0
Higuain zagra na 75% wg mnie ;) gra Mourinho sie zaczeła , Real ma kim go zastapic wiec powinniscie sie obawiac , szanuje kibiców barcelony , nie wyzywam od najgorszych więc oczekuje tego samego od was , niech to bedzie ładny mecz
0
widzę że chłopacy tutaj jesteście pewni swego , no ale cóż brak szacunku do rywala może zgubić dzisiaj Barcelone