O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4194
  • Liczba komentarzy 43
  • Polecenia 20

Komentarze

0

o kuźwa, najlepsza asysta LM do tej pory.

0

a kto tu pluje jadem? owszem na Ronaldo to może i 1000 hejtów jest podczas jego meczu.

0

akurat Messi ma autyzm więc nie widzę tutaj wielkiej zniewagi.

0

nie rozumiem... widzisz żebym nie był poważny?

0

no i wtedy wszyscy mówiliście że gole nie są ważne że Messi to pomocnik teraz rozgrywa piłkę i dlatego ma mniej goli i on nie gra dla statystyk itp, itd, teraz nagła zmiana zdania? haha

Zobacz wszystkie

12

haha ale spina ja nie mogę.. znowu wyczuwasz "spisek"?

3

i właśnie dlatego Messi mnie tak nie porywa bo nie robi takich sztuczek.

2

Pogba przy Isco to bal drewna,

1

no właśnie to tobie by się przydał słownik skoro na widzisz jakiś błąd w poprawnie skleconym zdaniu, lol

1

spoksik, wszystko się szybko zmienia, miesiąc temu L.Enrique dużo osób tutaj nazywało amatorem i wuefistą, dziś noszą go na rękach także nie obawiam się formy RM, czasem nie ma czasem jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?