Jakkolwiek jest to małostkowe, co teraz tu napiszę, to jednak BARDZO MIŁO jest oglądać real TAKI SŁABIUTKI :-P Cieszę się na ten finał LM. I choć wielu z Was pewnie to zdziwi, jestem kibicem Man Utd, ale Barce cenię OGROMNIE. :-) I jeszcze jedno - jeśli Man Utd miało by z kimś przegrać, to TYLKO z Barcą :-) Liczę na WIELKI mecz !
Jakkolwiek jest to małostkowe, co teraz tu napiszę, to jednak BARDZO MIŁO jest oglądać real TAKI SŁABIUTKI :-P Cieszę się na ten finał LM. I choć wielu z Was pewnie to zdziwi, jestem kibicem Man Utd, ale Barce cenię OGROMNIE. :-) I jeszcze jedno - jeśli Man Utd miało by z kimś przegrać, to TYLKO z Barcą :-) Liczę na WIELKI mecz !
Komentarze
0
Jakkolwiek jest to małostkowe, co teraz tu napiszę, to jednak BARDZO MIŁO jest oglądać real TAKI SŁABIUTKI :-P Cieszę się na ten finał LM. I choć wielu z Was pewnie to zdziwi, jestem kibicem Man Utd, ale Barce cenię OGROMNIE. :-) I jeszcze jedno - jeśli Man Utd miało by z kimś przegrać, to TYLKO z Barcą :-) Liczę na WIELKI mecz !
P.S. 1 Glory Glory...
P.S. 2 VeB
0
Jakkolwiek jest to małostkowe, co teraz tu napiszę, to jednak BARDZO MIŁO jest oglądać real TAKI SŁABIUTKI :-P Cieszę się na ten finał LM. I choć wielu z Was pewnie to zdziwi, jestem kibicem Man Utd, ale Barce cenię OGROMNIE. :-) I jeszcze jedno - jeśli Man Utd miało by z kimś przegrać, to TYLKO z Barcą :-) Liczę na WIELKI mecz !
P.S. 1 Glory Glory...
P.S. 2 VeB