O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jakkolwiek jest to małostkowe, co teraz tu napiszę, to jednak BARDZO MIŁO jest oglądać real TAKI SŁABIUTKI :-P Cieszę się na ten finał LM. I choć wielu z Was pewnie to zdziwi, jestem kibicem Man Utd, ale Barce cenię OGROMNIE. :-) I jeszcze jedno - jeśli Man Utd miało by z kimś przegrać, to TYLKO z Barcą :-) Liczę na WIELKI mecz !

P.S. 1 Glory Glory...

P.S. 2 VeB

Zobacz wszystkie

0

Jakkolwiek jest to małostkowe, co teraz tu napiszę, to jednak BARDZO MIŁO jest oglądać real TAKI SŁABIUTKI :-P Cieszę się na ten finał LM. I choć wielu z Was pewnie to zdziwi, jestem kibicem Man Utd, ale Barce cenię OGROMNIE. :-) I jeszcze jedno - jeśli Man Utd miało by z kimś przegrać, to TYLKO z Barcą :-) Liczę na WIELKI mecz !

P.S. 1 Glory Glory...

P.S. 2 VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?