Maggie
Dołączył/a: kwiecień 2014
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety konstytucja nie pozwala na samodzielne oddzielenie się Katalonii. Aby tak się stało musiałoby zostać przeprowadzone w całej Hiszpanii referendum dotyczące niepodległości. A wątpię, że Hiszpanie pozbyliby się najbardziej dochodowego regionu.
1
Aby Katalonia mogła odłączyć się od Hiszpanii referendum musiałoby zostać przeprowadzone w całym kraju i zostać poparte większością głosów. Jednak do tego nie dojdzie, bo tylko głupi chciałby się pozbyć jednego z najbogatszych regionów w państwie :)
3
Kroos w Barcelonie? Jestem na tak