0

Niestety konstytucja nie pozwala na samodzielne oddzielenie się Katalonii. Aby tak się stało musiałoby zostać przeprowadzone w całej Hiszpanii referendum dotyczące niepodległości. A wątpię, że Hiszpanie pozbyliby się najbardziej dochodowego regionu.

1

Aby Katalonia mogła odłączyć się od Hiszpanii referendum musiałoby zostać przeprowadzone w całym kraju i zostać poparte większością głosów. Jednak do tego nie dojdzie, bo tylko głupi chciałby się pozbyć jednego z najbogatszych regionów w państwie :)

3

Kroos w Barcelonie? Jestem na tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?