Użytkownik zbanowany
7 października 2012, 20:16
0
I CHUJ Z TITO TAKI SKLAD TO KURWA NA CELTE WYSTAWIAJ
7 października 2012, 19:00
Wyczuwam ze manita dla madrytu blisko ...
7 października 2012, 18:36
7 października 2012, 18:34
pszegramy TEn mecz ;)
7 października 2012, 17:23
11 kwietnia 2012, 23:34
Lopesz
10 kwietnia 2012, 22:13
Co z Abim ;(
7 października 2012, 13:41
Przegramy ;))
9 kwietnia 2012, 10:47
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
I CHUJ Z TITO TAKI SKLAD TO KURWA NA CELTE WYSTAWIAJ
0
Wyczuwam ze manita dla madrytu blisko ...
0
0
pszegramy TEn mecz ;)
0
0
Lopesz
0
Co z Abim ;(
0
Przegramy ;))
0
0