0

My im chyba daliśmy wygrać XD

0

On trochę mówi dla mówienia...Ciężko mi się go słucha.

0

Tak tylko ten przysłowiowy "ból zadka" pewnej grupy osób będzie przepyszny. :D
Po drugie to będzie obrona trypletu.Coś co nie udało się nikomu i chyba jeśli nie my to nikt tego nie zrobi.

8

Ależ będzie to piękne jak obronimy tryplet.Po tym wszystkim,po rzucaniu kłód pod nogi,po kampaniach pt "UEFALONA"- nie pragnę niczego bardziej.

0

Twój też nie ma :)

0

Ale jak napisałem,że coraz gorzej gra w wielkich meczach to oburzenie...

0

Potwierdzają się moje wcześniejsze słowa.

0

I znowu wielce się oburzycie,ale gdzie teraz jest Messi ?

0

Arsenal to nie Real,Bayern ani żaden finał.Nie ujmuje mu broń Boże,ponieważ 3 razy tyle NIEzawodził.Nie zmienia to faktu,że zdarza się mu to częściej niż kiedyś.
Dziś chce zobaczyć Messiego jak z Bayernem.

0

Mam nadzieję,że Messi nie zawiedzie.Może to tylko moje wrażenie ale gra coraz słabiej w wielkich meczach.Wyjątkiem był poprzedni sezon,lecz z Realem w obu meczach średnio...Dziś musi się to zmienić.

0

0

Po prostu LOL...

10

Jeśli nie będzie miał kontuzji za wiele to bez najmniejszego problemu.

0

Czy Neymar prześcignie Cesara Rodrigueza w klasyfikacji strzelców Barcy ? Są na to szanse?

9

Wydaje mi się,że Suarez i Neymar odzyskają formę na kwiecień,maj.Nie martwcie się panowie.

2

Dokładnie.Pep odcina już kupony od tego czego dokonał z nami.Mieli rację Ci co mówili,że jest świetny ale nie jest takim niepowtarzalnym geniuszem.Są lepsi.

0

Tajemnicza.To co lubię.

0

Ciekawą kobietą jest też Olga Bołądź.

1

Jest więcej niż perfekcyjna

0

Najpiękniejsza polska aktorka ? Jakieś typy?

4

A co z lodówką i szafami? :D

7

Czy tylko mi się "wymiotować" chce tą całą ADELE? Jezu otwieram lodówkę a tam: Hello It's me...no ile można

0

Nie.Obłuda to zła cecha.

1

Mnie nauczono,że dla wroga nie ma litości.

0

Owszem.Im bardziej tym lepiej.Ich trzeba sportowo gnoić ku naszej satysfakcji.

0

Mnie bolą te lemingi idące z takimi osobami.

7

0

Pewnie komunistka.

1

To poznasz :D Tymczasem lecę kimać.Może się odezwę.

0

Znasz jakiegoś Michała z Bytomia ? :D Możliwe,że się znamy.Chodziłem do Katola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?