Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My im chyba daliśmy wygrać XD
0
On trochę mówi dla mówienia...Ciężko mi się go słucha.
0
Tak tylko ten przysłowiowy "ból zadka" pewnej grupy osób będzie przepyszny. :D
Po drugie to będzie obrona trypletu.Coś co nie udało się nikomu i chyba jeśli nie my to nikt tego nie zrobi.
8
Ależ będzie to piękne jak obronimy tryplet.Po tym wszystkim,po rzucaniu kłód pod nogi,po kampaniach pt "UEFALONA"- nie pragnę niczego bardziej.
0
Twój też nie ma :)
0
Ale jak napisałem,że coraz gorzej gra w wielkich meczach to oburzenie...
0
Potwierdzają się moje wcześniejsze słowa.
0
I znowu wielce się oburzycie,ale gdzie teraz jest Messi ?
0
Arsenal to nie Real,Bayern ani żaden finał.Nie ujmuje mu broń Boże,ponieważ 3 razy tyle NIEzawodził.Nie zmienia to faktu,że zdarza się mu to częściej niż kiedyś.
Dziś chce zobaczyć Messiego jak z Bayernem.
0
Mam nadzieję,że Messi nie zawiedzie.Może to tylko moje wrażenie ale gra coraz słabiej w wielkich meczach.Wyjątkiem był poprzedni sezon,lecz z Realem w obu meczach średnio...Dziś musi się to zmienić.
0
0
Po prostu LOL...
10
Jeśli nie będzie miał kontuzji za wiele to bez najmniejszego problemu.
0
Czy Neymar prześcignie Cesara Rodrigueza w klasyfikacji strzelców Barcy ? Są na to szanse?
9
Wydaje mi się,że Suarez i Neymar odzyskają formę na kwiecień,maj.Nie martwcie się panowie.
2
Dokładnie.Pep odcina już kupony od tego czego dokonał z nami.Mieli rację Ci co mówili,że jest świetny ale nie jest takim niepowtarzalnym geniuszem.Są lepsi.
0
Tajemnicza.To co lubię.
0
Ciekawą kobietą jest też Olga Bołądź.
1
Jest więcej niż perfekcyjna
0
Najpiękniejsza polska aktorka ? Jakieś typy?
4
A co z lodówką i szafami? :D
7
Czy tylko mi się "wymiotować" chce tą całą ADELE? Jezu otwieram lodówkę a tam: Hello It's me...no ile można
0
Nie.Obłuda to zła cecha.
1
Mnie nauczono,że dla wroga nie ma litości.
0
Owszem.Im bardziej tym lepiej.Ich trzeba sportowo gnoić ku naszej satysfakcji.
0
Mnie bolą te lemingi idące z takimi osobami.
7
http://redwatch.info/sites/demonstracje.htm parę ciekawostek o KOD.
0
Pewnie komunistka.
1
To poznasz :D Tymczasem lecę kimać.Może się odezwę.
0
Znasz jakiegoś Michała z Bytomia ? :D Możliwe,że się znamy.Chodziłem do Katola.