Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wesołych La ramblo!
Szczęścia i wiary w lepsze jutro.
Barcelono po zwycięstwo!
0
@Starrk waga spotkania ma znaczenie. Ten drugi gol :O
1
@Comentateiro w składzie jest jeszcze 8 innych piłkarzy.
0
Występ Messiego z Bayernem to top 5 występów indywidualnych w historii piłki nożnej.
0
@adamek20151 chcę skupić się na pozytywach. Byli niewyobrażalni.
1
Seria pt "bycie nieoryginalnym".
MSN to największe/najlepsze trio w historii piłki nożnej.
0
@MesQueUnClub_87 przeczytałem Twój wpis po łebkach. Mignęło mi, że moje nazwisko kończy się na K. xDD
0
@MesQueUnClub_87 ano faktycznie. Wczoraj już nie kontaktowałem:)
0
@MesQueUnClub_87 pierwsza część prawdziywa.
Druga kompletnie nietrafiona.
1
@blakkudium tak, Jaga numerem 1. Niezaprzeczalnie.
4
I z Legii cały kraj powinien być dumny!
2
Real nie umywa się do Legii! xD
0
@Rewolucja123 mnożą się jak króliki.
1
@Pnog37 Bo jest lepsza hahah xD
8
Cała Polska dumna z Jagi!!
1
@July_6_BcN wiem, zabawiłem się słowami po prostu :D
1
I bardzo dobrze! Jaga zasługuje na remis.
0
@July_6_BcN ten użytkownik July6 czy tam ten członek społeczności la rambli, nieustannie mnie obraża :D
3
Brawo Jaga! Wojownicy z nich :)
5
Jaga zagrała na 110 procent swoich możliwości w tym turnieju. Czapki z głów.
3
W życiu mężczyzny są dwie najważniejsze rzeczy.
Cycki.
Prawda objawiona.
1
@Vurt co człowiek to opinia :D
2
Duuża dygresja od dzisiejszych tematów na la rambli. Dodatkowo polityczna.
Naleśnik z pseudo komisji musi jakimś cudem nauczyć się pokory.
Jest tylko członkiem komisji.
Wybaczcie.
0
@ViscaelBarca2007 nieoczywista opinia: Balde to top 3 bocznych obrońców na świecie w tej chwili.
1
@JimMorrisonFCB ciekawe poprawki do mojego wpisu, odważne.
0
@NeroTFP1 real jest cienki.
5
Seria pt. "brak oryginalności"
Pedri ma niewyobrażalny potencjał. Będzie jednym z największych. Oczywiście jeśli będą go omijały kontuzje.
1
@Astad racja! Jak najbardziej.
3
https://jbzd.com.pl/obr/4082617/klasyczek
Sałatka? Top!
2
Real upadł i sobie głupi ryj rozwalił.
Cudownie.