Majkel3456
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu bez grafiki?
2
Heeeell yeeeah!
0
Ze tak powiem, mecz ostatniej szansy, bo następny to może być o honor /s
0
Yamal dawaj dawaj!
0
@Oster273727 oczywiście że ma. Czekam na coś więcej niż podanie zewnętrzną stopą, zejście do środka i gol na dalszy słupek czy bezsensowna gra 1 na 3.
0
@Oster273727 Olise nie dość że w miarę skromny to czaruje na boisku. Yamal? Ok. Powiedzmy że od kilku miesięcy jest bez formy.
0
Ty się ucz od Olise, bo jesteś przehajpowany.
PS. Do pewnego pieniacza. Jestem trzeźwy :)
1
@PanMietek czaje to też odpowiedziałem cytatem :)
0
@Danny Gaucho tak w ogóle co za pieniacz z ciebie
0
@Danny Gaucho spokojnie.
0
Olise jest lepszy niż yamal
2
Desta jak ocenianie.
1
@DragonxNF dobra, mniejsza. Po 4 piwie już mi wszystko jedno.
0
@mkord e tam. Jemu potrzeba 1-2 sekundy z piłką i zazwyczaj trafia.
0
@PanMietek i co dalej? Zawołasz kolegów z miasta?
0
Lewy by strzelił :)
0
Jak ocenianie dzisiaj Desta?
0
@AnsuLamine Real Madryt.
0
@PanMietek słucham?
@DragonxNF o lepszy komentarz mi chodzi.
0
@Bzyczekk no to w wuj za dużo
1
Kurrrrrrr jak ja tego borka nie mogę znieść. Da się jakoś z komórki lepszy komentarz puścić? No nie trawie typa.
0
@LukaszFan coś mi się wydaje że to taki drugi ferran bedzie
0
@Kazragore skąd wiesz że Flick go chce?
0
@Bzyczekk right.. wiadomo jaka pensja?
0
@Bzyczekk na nasze możliwości to jest dużo za dużo. Jeśli wypali i zarobi na swoją pensje to spoko ale chyba wszyscy mamy wątpliwość sci co do tego
0
@La Pulgaa wspomnisz moje słowa jak się będzie o piłkę przewracał
0
Brawo Deco. No to po ptokach.
Mamy tylko flopa na lewym skrzydle, brawo.
0
@NOWYAD777 nie znam się na stanach a tym bardziej na Chicago ale co powiesz na to?
https://data.cityofchicago.org/Public-Safety/Crimes-Map/dfnk-7re6
0
ty weź już idź stąd.
0
Powodzenia tam z viniciusem i mbape :)