0

Czemu bez grafiki?

2

Heeeell yeeeah!

0

Ze tak powiem, mecz ostatniej szansy, bo następny to może być o honor /s

0

Yamal dawaj dawaj!

0

@Oster273727 oczywiście że ma. Czekam na coś więcej niż podanie zewnętrzną stopą, zejście do środka i gol na dalszy słupek czy bezsensowna gra 1 na 3.

0

@Oster273727 Olise nie dość że w miarę skromny to czaruje na boisku. Yamal? Ok. Powiedzmy że od kilku miesięcy jest bez formy.

0

Ty się ucz od Olise, bo jesteś przehajpowany.


PS. Do pewnego pieniacza. Jestem trzeźwy :)

1

@PanMietek czaje to też odpowiedziałem cytatem :)

0

@Danny Gaucho tak w ogóle co za pieniacz z ciebie

0

@Danny Gaucho spokojnie.

0

Olise jest lepszy niż yamal

2

Desta jak ocenianie.

1

@DragonxNF dobra, mniejsza. Po 4 piwie już mi wszystko jedno.

0

@mkord e tam. Jemu potrzeba 1-2 sekundy z piłką i zazwyczaj trafia.

0

@PanMietek i co dalej? Zawołasz kolegów z miasta?

0

Lewy by strzelił :)

0

Jak ocenianie dzisiaj Desta?

0

@AnsuLamine Real Madryt.

0

@PanMietek słucham?
@DragonxNF o lepszy komentarz mi chodzi.


0

@Bzyczekk no to w wuj za dużo

1

Kurrrrrrr jak ja tego borka nie mogę znieść. Da się jakoś z komórki lepszy komentarz puścić? No nie trawie typa.

0

@LukaszFan coś mi się wydaje że to taki drugi ferran bedzie

0

@Kazragore skąd wiesz że Flick go chce?

0

@Bzyczekk right.. wiadomo jaka pensja?

0

@Bzyczekk na nasze możliwości to jest dużo za dużo. Jeśli wypali i zarobi na swoją pensje to spoko ale chyba wszyscy mamy wątpliwość sci co do tego

0

@La Pulgaa wspomnisz moje słowa jak się będzie o piłkę przewracał

0

Brawo Deco. No to po ptokach.
Mamy tylko flopa na lewym skrzydle, brawo.

0

@NOWYAD777 nie znam się na stanach a tym bardziej na Chicago ale co powiesz na to?

https://data.cityofchicago.org/Public-Safety/Crimes-Map/dfnk-7re6

0

ty weź już idź stąd.

0

Powodzenia tam z viniciusem i mbape :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?