26 września 2025, 19:08
0
@xavi890 a mecz z Realem u siebie, wróciliśmy z 0:2 na 4:3 ????
22 września 2025, 15:30
@Cules69 ale kto powiedział że w klubie panuje optymizm? Redaktor FcBarca.com? ????????
4 maja 2025, 10:19
1
@gaq też o tym myślałem, i myślę że to byłoby najlepsze rozwiązanie
10 kwietnia 2025, 16:30
5
@mmaciass 1x Bayern gdzie nie wygraliśmy z nimi od 6 spotkań.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
@xavi890 a mecz z Realem u siebie, wróciliśmy z 0:2 na 4:3 ????
0
@Cules69 ale kto powiedział że w klubie panuje optymizm? Redaktor FcBarca.com? ????????
1
@gaq też o tym myślałem, i myślę że to byłoby najlepsze rozwiązanie
5
@mmaciass 1x Bayern gdzie nie wygraliśmy z nimi od 6 spotkań.
5
@mmaciass 1x Bayern gdzie nie wygraliśmy z nimi od 6 spotkań.
1
@gaq też o tym myślałem, i myślę że to byłoby najlepsze rozwiązanie
0
@Cules69 ale kto powiedział że w klubie panuje optymizm? Redaktor FcBarca.com? ????????
0
@xavi890 a mecz z Realem u siebie, wróciliśmy z 0:2 na 4:3 ????