Majngota
Dołączył/a: kwiecień 2019
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Jak nie będzie 1 1 do przerwy do robię salto przez telewizor
0
@NeroTFP czytam już trzeci raz i nawet nie wiem jak to skomentowac bo sama kwota podana została chyba tylko dla smiechu bo tu nawet nie chodzi o pieniądze w trzech na dziadka. Ręce opadaja
1
@Szklaner i od 40 roku życia żyją jak pączki w maśle. No naprawdę prze%*%**%
0
@Avada Kedavra można powiedzieć że tak i nie. W sumie to nie jest ale można ją tak traktować. https://www.google.com/search?q=czy+mizeria+jest+sosem&oq=czy+mizeria+jest+sosem&aqs=chrome..69i57j33.8833j0j4&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
3
@Jaca27 jak można zjeść coś na obiad osobno od obiadu? :D
2
@ksobi dokładnie o to mi chodziło :D
0
@FafitFCB przecież mizeria sama w sobie jest sosem. Bez padliny ten obiad?
3
@Midast a co to ma wspólnego z tematem artykułu?
6
Oby nie kupili tego Martineza. Gość ma 25 bramek w 65 spotkaniach czy coś podobnego a oni chcą dać za niego 110mln :D takich jak martinez może nie ma na pęczki ale myślę że można kupić podobnego zawodnika za mniejsza kasę albo lepszego za tyle samo. A inter specjalnie się wzbrania żeby Barca kwoty nie obniżała. Pewnie tak naprawdę się cieszą ze z Katalonii wpadnie im 110 baniek
3
@fcbarcafan19 setien setienem ale patrząc na fakt że nie dostaniemy za niego dobrych pieniędzy a z drugiej strony patrząc na to że naprawde jest to dobry zawodnik tylko musi się przemoc i odpalić a myślę że jest w stanie to zrobić to szkoda go oddawać za grosze bo naprawdę możemy się jeszcze cieszyć że do nas przyszedł
11
@BarcaInfo wiem jak to zabrzmi ale naprawdę uważam że odpali
3
Płacić za pjanica więcej niż 20-25mln to zbrodnia. Oddać naszych piłkarzy w sumie też zbrodnia chyba że poleciałby rakieta albo inny Roberto z tym że ten drugi mimo braku umiejętności kosztuje trochę więcej
2
Pjanic i Martinez pjanic i Martinez wypożyczyć sprzedać wypożyczyć sprzedać umtiti pjanic Martinez sprzedać wypożyczyć. Codziennie te same informacje :)
0
@BarcaInfo czytam czytam i czytam i jestem w szoku bo chyba jesteś pierwszym uzytkownikiem który twierdzi że Martinez jest na niepotrzebny. Szok dla mnie szok bo szczerze uwazam tak samo. Nie chodzi o to że nie potrzeba na dziewiatka bo potrzebna od zaraz ale jak czytam te zachwywy nad gościem który miał dobry jeden sezon może półtora i mamy za niego dać 110 baniek w kasie lub zawodnikach? Ludzie opamiętajcie się jeszcze rok temu z gościa się wszyscy śmiali na ten moment nawrt tadic z Ajaksu wykręca podobne liczby co z tego że jest młody. Za dwa trzy sezony może wyjść że nic z niego nie będzie wiem też że może coś z niego być ale 110mln za gościa który gra półtora sezonu? Dla mnie to kolejny grizman i dembelee oczywiście nie umniejszając powyższym bo grizman grał kupę lat ale ludzie na Boga 110 baniek za lautraro Martineza? Kto to w ogóle jest co on wygrał z kim gdzie co ten gościu w ogóle osiagnal klubowo czy idiwidualnie? O Wernerze było słychać 24 razy głośniej i to jest pierwszy lepszy napastnik który Martineza zjada na śniadanie. Kłopot w tym że raczej nie wybierze Barcy na następny przystanek
1
Ile to już lat?
Tak!
Ile to już lat?
Piętnastak
0
@fistaszjo typowy polak. Musiałeś się doj3333c ale sam się zastanów po co i dlaczego?
1
@escarabajo pisze co myślę tak jak większość ludzi tutaj ale skoro uważasz że jest na siłę to przepraszam najmocniej i następnym razem jak będę chciał coś napisać to dam Ci wcześniej znać żebyś zatwierdził czy jest ok
5
Gość jest pewny siebie chce coś osiągnąć i ma parcie na bramkę a wy po nim jedziecie bo nie kosztował 100mln czy co? Mam nadzieję że jak liga wystartuje to was uciszy.
0
@ACRAB95 może i patrzą ale myślę halland na nich nie patrzy
0
Moim skromnym zdaniem bo rzadko się tutaj wypowiadam grizman ma umietenosci ale ciężko o gościu cokolwiek powiedzieć skoro grał w Atletico z zupełnie inna taktyka przyszedł do Barcelony gdzie w sumie sam co mecz nie wie czy i na jakiej pozycji zagra sprawia że się trochę gubi i nie odnajduje w swojej roli. Nie można mówić że mu się nie chce bo widać że jest pracowity i walczy ale to trochę wygląda jakby z samotnej dziewiatki gdzie dostawal prostopadle od kokę czy innych wrzucili go do klepki gdzie 3/4 składu szuka Messiego a on próbuje wystawić się na skrzydle. Nic do niego nie mam ale pod barce gość w ogóle nie pasuje. Zmieniać ustawienie pod niego samego jest lekko bez sensu do tego cena nawet jak na takiego klasowego zawodnika była przesadzona. Pozdrawiam i przepraszam za brak przecinków i innych takich jestem już po tym na drugą nogę
0
@cuttersomething makoronowa chciałeś napisać
4
@AmigoBlancos nie wycofali ich czasem ze sprzedaży? U mnie w mieście ciężko o takie coś
0
@tomasthc a co on ma do tego człowieku jak to wina klubu a nie jego?
0
No i wtedy się obudziłes
0
@Lucassito Ronaldo + sędzia + brak varu
0
@Wojcio sobota jest Twoja no nie ma bata. Proponuję 0,7 na stół sam ze sobą i jak wytrzeźwiejesz to się odezwij
0
@peetwithbarca vidal z kontraktem na rok 40mln? Rakitic 40 mln? Dałbys tyle za nich? Bo ja bym nie dał 40 mln za ich oboje. Inter nie jest taki głupi że płacić tyle za staruszków
3
@FCBCZESIO27 pomysł bomba naprawdę. Dorzućmy jeszcze Kevina i van dijka jak szaleć to szaleć
0
@Czajo Dawid jest dobry ale często schodzi na boki więc nie wiem czy na dziewiątce da sobie radę
0
Barcelona już od jakiegoś czasu nie prezentuje swojego dawnego stylu i tiki taki. I sam nie wierze ze to pisze bo Messi jest królem ale jak odejdzie to w sumie może to wyjść na lepsze i można do tego doczepić parę powodów. Nikt chyba nie będzie zdziwiony jak napisze że jest leniwy. Suarez nie do zejścia (bez formy) bo jest Messi. I niech nie pierdzieli głupot że nie ma nic wspólnego z ustalaniem składu bo w obojetnie jakiej lidze jakby suarez grał jak grał to dawno była by ławka. Messi nie nadaje się na kapitana. Tego chyba tłumaczyć nie trzeba. Jedyne o co się wykłóca to o to czemu nie było na nim faulu. Nie chcę go oczerniać bo jestem wieloletnim kibicem Barcelony ale nie trzeba być kibicem żeby zobaczyć że bez kitu on juz nie ma tej motywacji i mu się nie chce.