O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik David Villa
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4855
  • Liczba komentarzy 35
  • Polecenia 8

Komentarze

1

Przecież widzieliście, że Atletico było zmęczone już od ok. 70 min. Ramos tym golem ich dobił więc już było wiadome kto wygra. Praktycznie każdy tutaj pisał, że w dogrywce Atleti nie da rady i tak też się stało. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to trofeum będzie w naszej gablocie :)

0

Courtois to jedyny zawodnik, którego mi będzie żal po tym meczu.

1

Pique w ważnych meczach widać, że daje z siebie wszystko :)

1

Jaki autobus :O -.-

1

Dlaczego Messi nie biega? :O

Zobacz wszystkie

1

Nie dla psa kiełbasa -.- :)

1

Pique w ważnych meczach widać, że daje z siebie wszystko :)

1

Jedna z gorszych rzeczy to chyba to, że możemy przegrać u siebie :/

1

Hymn Barcy!

1

Nie narzekajcie. Zobaczymy jak będą grali i potem możemy sie wypowiadać. Chcieliśmy Fabsa i go mamy razem z Iniestą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?