Przecież widzieliście, że Atletico było zmęczone już od ok. 70 min. Ramos tym golem ich dobił więc już było wiadome kto wygra. Praktycznie każdy tutaj pisał, że w dogrywce Atleti nie da rady i tak też się stało. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to trofeum będzie w naszej gablocie :)
Komentarze
1
Przecież widzieliście, że Atletico było zmęczone już od ok. 70 min. Ramos tym golem ich dobił więc już było wiadome kto wygra. Praktycznie każdy tutaj pisał, że w dogrywce Atleti nie da rady i tak też się stało. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to trofeum będzie w naszej gablocie :)
0
Courtois to jedyny zawodnik, którego mi będzie żal po tym meczu.
1
Pique w ważnych meczach widać, że daje z siebie wszystko :)
1
Jaki autobus :O -.-
1
Dlaczego Messi nie biega? :O
1
Nie dla psa kiełbasa -.- :)
1
Pique w ważnych meczach widać, że daje z siebie wszystko :)
1
Jedna z gorszych rzeczy to chyba to, że możemy przegrać u siebie :/
1
Hymn Barcy!
1
Nie narzekajcie. Zobaczymy jak będą grali i potem możemy sie wypowiadać. Chcieliśmy Fabsa i go mamy razem z Iniestą :)