MaksiuFCB
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@karieraFCB2 Podobno na stacji WeszłoFM są relacje radiowe z meczów. Musisz sobie poszukać. Jest jakaś aplikacja na andruta.
0
@dunkelritter69 co ty pitolisz, mam nc+ z eleven i psp i mecz normalnie obejrzę, nsport+ jest w pakiecie canal+
0
Mam NC+ i wszystkie rozgrywki oglądam, łącznie z LM. Nawet kanały polszitu są w apce nc+go, więc jak jestem w pracy to mam możliwość obejrzenia meczy.
0
polszit sport premium 1, skróty są.
2
Bo w każdej kolejce jedna ze stacji jako pierwsza wybiera sobie mecz Barcy i Realu. W sobotę derby wybierało Canal+, w następnej zapewne Eleven wybrało mecz Valencii z Realem, więc dzisiaj Canal+ przypadło pierwszeństwo wyboru, więc pokazują mecz sezonu. Poza tym, mnie rybka gdzie, mam oba kanały.
0
Już przed losowaniem było jasno powiedziane, że w razie jakby mecze drużyn z Manchesteru wypadną dzień po dniu, to Utd pierwszy będzie musiał zamienić kolejność meczy, bo był niżej w Premier League od City.
0
Kanał 126 w nc+
0
Zgodnie z umową z Eleven każdy wybiera jeden mecz z dwójki Barca/Real, ponieważ w poprzedniej kolejce prawdopodobnie pierwszeństwo wyboru meczu miało nc+ i wybrali mecz Atleti - Barca, to w tej kolejce pierwszeństwo przypadło Eleven, w kolejnej znów nc+ ma pierszeństwo, a będą derby, to mecz będzie na Canal+.
Mnie tam bez różnicy, mam wszystkie kanały sportowe, włącznie z PSP w nc+
0
Mam nc+ za abo płacę 97 zeta, mam c+ i eleveny, LM do końca roku za free, a od stycznie dopłaty za LM mam 5 zeta. Nie narzekam.
0
Ten z 2013 za Martino też był świetny. Porównywalny poziomem z dzisiejszym.
1
Może być, że nawet bez trzech, bo Aduriz też może nie zagrać za uderzenie Umtitiego.
0
Ja oglądam na Canal+Sport
0
Zamówione :)) Będzie co czytać :))
0
Beczą i mają rację, grają taki piach, że aż przykro patrzeć.
0
Mnie tam bez różnicy i tak mam wsie weekendy wolne.
1
No nie wiem, bo w całym meczu było 49%-51% na korzyść Barcy.
1
Chyba nie oglądałeś meczy Liverpoolu w Lidze Europy. Ta drużyna ma charakter i zawsze walczy do końca. Dlatego jak oglądam PL, to kibicuje im. Dzisiaj me serce było rozdarte pomiędzy oba kluby. Pzdr.
1
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Liverpool w następnym tygodniu gra już mecz ligowy i jest na ostatniej prostej przygotowań, a liga hiszpańska startuje za 2 tyg. więc u nas jest jeszcze czas.
0
W sumie fakt, bo jak wypadnie Barcelonie mecz w LM we wtorek to nie mogą grać w niedziele meczu ligowego.
0
Superpuchar europy pokaże TVP zapewne, a mecze pucharu Hiszpanii od poprzedniego sezonu wykupił Canal+. Dla nie problem bo mam nc+
0
Wszystkie mecze weekendowe gramy w niedziele. Tak jeszcze chyba nigdy nie było.
0
Dobił ich początek roku i gra przez 2 miesiące co 3 dni. Nie wiem czemu w Hiszpanii puchar jest rozgrywany w ciągu 2 miesięcy, jakby nie można było rozłożyć meczy na większej przestrzeni czasu jak to w innych ligach jest, a tak w styczniu i lutym nawalone meczy, że zawodnicy nie mają kiedy się zregenerować. Realowi kop z pucharu wyszedł na dobre, a nas pogrążył.
0
Masz dwa posty wyżej opisane zachowanie Torresa i drugą kartkę dostał po 2 czy 3 faulach w przeciągu 3-4 minut, więc ile razy miał sędzia udawać, że nie widzi chamskiego zachowania. Obie kartki zasłużone.
0
I tu się mylisz. Podobnie było z Suarezem kiedy ten grał w Liverpoolu. Arsenal wyłożył 40 mln funtów (klauzula odejścia z LFC), a włodarze z Anfield nie wyrazili zgody na odejście Suareza.
2
Stary co ty brałeś. Patrick Kluivert to holender, nie anglik.