Malutki1019
Dołączył/a: sierpień 2010
Łańcut
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liga angileska jest mozi i cikawa bo jest duzo wyrownanych druzyn na swoim poziomie ale najlepsza jes La Liga swiadczy o tym np najlepsza 11 ,:D
0
Ja chcialbym ogladac Hazarda na skrzydle Barcelony:D
0
Czego alves nie gra?
0
Teraz tiki taka musi odpalić
0
Bez alvesa i puyola to jest gowno nie obrona
0
Gdzie jest alves
0
galaktikos co do lewej strony to contreo z benfiki jak na moje oko tez daje rade:D
0
Na MS byl wyrozniajacym sie zawodnikiem razem z Vela w drużynie Meksyku:D:D
0
@@@@Benny powiesz mi za co forlan ma ja dostac ????????;/
0
@haos mozliwe to dawno juz bylo i nie pamietam xD
0
Jeśli chodzi o Riquelme to jego najlepszy sezon byl w Villarreal CF wiec barca go nie zniszczła :D:D doprowadzil ten zespół do 1/8 LM
0
Maxi i tak zostanie :D:D
0
Jagby roni gral wszystkie mecze na takim poziomie jak wczoraj to pilkarz nr 1 na swieci i nieosiagalny dla innych :D pileczki co gral do pato to palce lizac :D:D:D
0
na vetele tez bd transmisja :D:D
0
Bo Cesc widocznie nie chcial grac za wszelka cena w Barcelonie a Mascherano tak :D
0
Prawdopodobnie Zlatan zaakceptował oferte Milanu :D