0

Liga angileska jest mozi i cikawa bo jest duzo wyrownanych druzyn na swoim poziomie ale najlepsza jes La Liga swiadczy o tym np najlepsza 11 ,:D

0

Ja chcialbym ogladac Hazarda na skrzydle Barcelony:D

0

Czego alves nie gra?

0

Teraz tiki taka musi odpalić

0

Bez alvesa i puyola to jest gowno nie obrona

0

Gdzie jest alves

0

galaktikos co do lewej strony to contreo z benfiki jak na moje oko tez daje rade:D

0

Na MS byl wyrozniajacym sie zawodnikiem razem z Vela w drużynie Meksyku:D:D

0

@@@@Benny powiesz mi za co forlan ma ja dostac ????????;/

0

@haos mozliwe to dawno juz bylo i nie pamietam xD

0

Jeśli chodzi o Riquelme to jego najlepszy sezon byl w Villarreal CF wiec barca go nie zniszczła :D:D doprowadzil ten zespół do 1/8 LM

0

Maxi i tak zostanie :D:D

0

Jagby roni gral wszystkie mecze na takim poziomie jak wczoraj to pilkarz nr 1 na swieci i nieosiagalny dla innych :D pileczki co gral do pato to palce lizac :D:D:D

0

na vetele tez bd transmisja :D:D

0

Bo Cesc widocznie nie chcial grac za wszelka cena w Barcelonie a Mascherano tak :D

0

Prawdopodobnie Zlatan zaakceptował oferte Milanu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?