Maniak7_89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo dla naszych debiutantow...ale dla mnie to jest wciaz dziwne ze oni graja w pierwszej 11 ;O wydajac 100 mln na transfery oni powinni max zamykac 18 meczowa :/ a to ze nie bylo Titiego to juz zupelnie nie rozumiem... Pep zaj*bał mecz
VeB
0
minimum to 15pkt w grupie
0
sciah znawco pilki noznej.... powiem mi kiedy byla jakas zadyma w polsce? ale na stadionie.... jesli chcesz poczuc najlepsza atmosfere w Polsce zapraszam do Poznania :))
VeB