0

Bravo dla naszych debiutantow...ale dla mnie to jest wciaz dziwne ze oni graja w pierwszej 11 ;O wydajac 100 mln na transfery oni powinni max zamykac 18 meczowa :/ a to ze nie bylo Titiego to juz zupelnie nie rozumiem... Pep zaj*bał mecz

VeB

0

minimum to 15pkt w grupie

0

sciah znawco pilki noznej.... powiem mi kiedy byla jakas zadyma w polsce? ale na stadionie.... jesli chcesz poczuc najlepsza atmosfere w Polsce zapraszam do Poznania :))

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?