0

Dobrze, ale tam ewidentnie nie daje z siebie tego co umie. To może Neymara dać na prawą? On też musi grać na kilku pozycjach...

0

O widzisz ja też. I w tamtym sezonie ratował na punkty nie raz. Tutaj mi nie możesz zaprzeczyć. Spokojnie, chłopak nie może odnaleźć formy. Pedro, Alexis, Bartra ją odnaleźli pod okiem Taty, więc i Tello ją odnajdzie. Jeżeli przez cały sezon będzie grał piach to można się zastanowić nad sprzedażą ale jaki jest sens po 4 miesiącach? To jest żałosne, takie podejście. Sorkki, ale tak ja to odbieram. Iniesta też nie ma dobrej formy. Jego też sprzedamy? Co prawda nic nie pisałeś o sprzedaży, ale co innego masz na myśli jak nie to?

0

Możesz mieć rację. Poza tym Tello zagra jako prawo skrzydłowy, ponieważ Neymar zagra na lewej stronie.

0

Wiele? Wchodził na ostatnie 10 minut w kilku meczach. Spokojnie. Dam sobie rękę uciąć, że przed sezonem Bartrę sprzedałbyś z miłą chęcią, a widzisz jak się rozkręcił. Nie od razu Kraków zbudowano... Poza tym on jest lewo skrzydłowym a nie prawo, gdzie najczęściej gra i tak dzisiaj będzie. Pozdrawiam

0

Daj mu szansę...

0

Super :) Młodzi mają szansę się pokazać, Cristian!!! :)) Pokaż formę z tamtego sezonu. Tak na marginesie to mocną mamy ławkę :D Pozdrawiam

0

Świetne wypowiedzi. Zawsze każdy wywiad fajnie się czyta. Marc Bartra bez wątpienia jest wielkim talentem i nie wolno go stracić. Co do Tello. Chłopak nie ma formy jak narazie, ale spokojnie. Pogra jeszcze chwilę, pouczy się od Neymara zwodów i będzie w porządku :) Lubię go i chcę, aby odzyskał formę z tamtego sezonu. Pedro, Alexis, Bartra się rozkręcili i odnaleźli formę dzięki Tacie, więc na pewno Cristian też ją odnaajdzie. Pozdrawiam :)

0

Zgadzam się. Nie dawno temu leciała powtórka z tego meczu, oglądając ją Bartra zagrał przyzwoicie, dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków. I tak właśnie podczas oglądania sobie myśle, kiedy to on robił te błędy o których piszą inni kibice? Skończył się mecz, a ja dalej nie widziałem jakichś błędów, po których wpadłaby bramka. Fakt, kilka strat miał, ale kurcze on nagle stał się podstawowym zawodnikiem w najważniejszych meczach. Teraz chłopak nabrał doświadczenia, spokoju, także to będzie nasz obrońca na lata. Pozdrawiam :)

0

Nasza przyszłość. Szkoda, że kontrakt nie jest pięcioletni i ta klauzula troszkę niska, ale ważne że z nami zostaje!!! Pozdrawiam

0

W końcu grać? No chłopie...

0

Dokładnie. Dlatego cieszę się, że Ronaldo zdobył Złotą Piłkę. Ribery może powalczyć za rok. :)

0

Gratuulacje Cristiano. Najbardziej ciekawi mnie najbliższy wywiad z Riberym. Poza tym ciekawe na co przeznaczy miejsce pod kominkiem, które miało być na Złotą Piłkę? Przydałoby mu się troszkę skromności, bo był taki pewny siebie, a tu rozczarowanie i wstyd jak...Pozdrawiam

0

Gratulacje dla CR7. Ale nie słyszałem, żeby nawet podziękował swoim rywalom. Poza tym wszedłem na FB i na zdjęciu Leo, gdzie stoi w garniturze komentarz " Co teraz powiesz chu*u?? CR7 najlepszy!!!". Naprawdę zabrakło mi słów. Jakim chamem trzeba być żeby nie mieć szacunku do rywala, poza tym. ZP przez 4 lata była dla nich nic nieznaczącym przedmiotem, który nie odzwierciedla umiejętności, dla nich była to Złota Piłka Messiego. Teraz nagle wszyscy zmienili zdanie. Żenujące to jest, brak mi słów do takich ludzi, którzy nie maja za grosz szacunku do rywala. Ale cóż poradzimy... Jeszcze raz gratulacje dla Cristiano, jak mówił to trochę smutno mi się zrobiło bo widać było, że bardzo chciał ją zdobyć i w końcu udało się. Ciekawe co na to Ribery, ciekawe na co przeznaczy to miejsce, które miało być na Złota Piłkę. Jestem ciekaw jakiegoś wywiadu z nim. Messiemu się nie udało, ale jeszcze nie raz wygra. Piękny gol Zlatana, gratulacje dla 11 roku. Pozdrawiam

0

Nie wiem jak Wam, ale mi się podoba ten garnitur Leo. :)

0

No tak tylko o 19 są Fakty, które u mnie w domu zawsze się ogląda. Później pogoda, Świat według Kiepskich itd. A chcę oglądnąć całą galę :D

0

Dziękuje Redakcji za wklejenie transmisji! Nie mogę oglądnąć w TV, także dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam!

0

Bylibyśmy bardzo wdzięczni :)

0

Okej jakoś sobie poradzę. Chyba, że nie znajdę to będę czytał relację na fcbarca.com ;))

0

Kurde no. To zamiast Messiemu dawać podwyżke o 3 mln lepiej Bartrze podwyżyć wynagrodzenie o 1 mln czy ile tam chciałby, a resztę dać Leo jeśli tak bardzo chcą dać Messiemu podwyyżkę. Młody, perspektywiczny gracz taki jak Bartra musi u nas zostać! Pozdrawiam

0

Kurcze kolego sorki, że tak zawracam Ci głowę, ale nie mogę znaleźć tego. Na stronie Eurosportu jest tylko rozpiska dzisiejszego dnia, ale nie widzę żadnych transmisji, a na stronach typu pl-sport.tv itp. też nie ma. Z góry dzięki

0

1:17 na filmiku. Ten gościu na drugim planie. Zobaczył Daniego i uśmieszek. W sumie to dziwny sweter ma na sobie Dani, także nie dziwię się temu gościowi.

0

Koledzy wiecie może czy na internecie będą jakieś transmisje z wyborów ZP? Bo chciałbym oglądnąć, ale nie będę miał dostępu do Eurosportu, a na internecie nie mogę znaleźć żadnej transmisji. :) Z góry dziękuję i pozdrawiam.

0

Fajnie, że Denis Suarez wstrzelił się w zespół :) Bardzo liczę na niego. Poza tym, cała drużyna zagrała super, gratulacje dla Adamy, Carlesa i Dongou. Pozdrawiam

0

Według mnie to Leo powinien ją wygrać. Złoty but, strzelec Ligi, którą w zasadzie wygraliśmy dzięki niemu, remontada z Milanem to dzieło Leosia, tak samo mecze z PSG, wiele ładnych bramek. Fakt kontuzja wykluczyła go na kilka spotkań, ale i tak sezon był dobry. Cristiano strzela b. dużo, ale on rozkręcił się pod koniec roku, poza tym no prawda jest taka, że wiele bramek było takich "dostaw nogę" (choć CR7 to świetny piłkarz). Któryś z komentatorów mówił, że większość goli CR7 poprzedzały dwa kontakty z piłką. Tzn. on sam nie wypracowywał sobie akcji jak to robi Leo. Takie mam zdanie. Pozdrawiam :)

0

Cieszę się, ponieważ wynik nie jest zły, a poza tym Tata wprowadził Sergi Roberto, co świadczy o tym, że pokłada w nim duże nadzieje. To był trudny mecz, a remis to zasłużony wynik. Pozdrawiam

0

Mascherano miał kilka błędów, gdzie bodajże Arda Turan go mijał. Ale nie powiem Ci na sto procent. Co do Daniego. Ja się nie wypowiem, bo dla mnie jego gra była baaardzo kiepska... Pozdrawiam

0

Wielkie brawa dla Pique. No nie poznałem go dzisiaj. Świetnie czyścił, Costa nie mógł go przejść. Naprawdę oklaski dla Gerarda. Drugim zawodnikiem, który musi zostać wyróżniony to Pedro. Latał od bramki do bramki, dobrze w defensywie, w ofensywie również próbował akcji, wrzutek i kilka razy ładnych dryblingów, ale pomoc grała kiepsko i niestety napastnicy nie dostawali piłek. No i trzecia osoba to Leo Messi. Przeprowadził dwie akcje, które dobrze zapamiętałem, bez problemu minął wtedy zawodnika Atletico i odegrał do Neymara, a druga to ta zakończona strzałem. Widać, że jest głodny gry i goli i to tylko dobrze nam wróży. Mecz no co tu mówić, nudny, ale ważny punkt, dzięki któremu dalej jesteśmy liderami. Pozdrawiam :)

0

Jesteśmy kibicami, szanujmy się. Może i mówi prawdę, ale niech nie mówi jej w taki sposób.

0

Czego wyzywasz dzieciaku?

0

Nie czarujmy się, Alves gra słabo i boję się, że Atletico to wykorzysta. Ale obym się mylił. Już tylko 15 minut! Forca Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?