O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5651
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 0

Komentarze

0

mi się wydaje, że tello dobrze nie wypadł, dużo lepiej to wyglada gdy wchodzi z ławki na zmeczonego zawodnika i wtedy jego szybkość powoduje, że czesto wygrywa pojedynki.

0

Ciekawe czy pep postawi na Adriano czy może obrona zostanie jak była.
Napewno bronili się rewelacyjnie , tylko właśnie brakowało rajdów lewą stroną :D

0

Wszystko Ok. martwi tylko troche sanchez bo nie pierwszy raz majac dobra sytuacje marnuje je .

0

0

Ja bym nie ryzykowal z adriano . Obrona puyol masche pique alves wygladala bardzo dobrze a adriano jednak z troche z nizszej półki.

Zobacz wszystkie

0

Kur... znowu tracimy ważnego zawodnika w najtrudniejszym momencie sezonu :(

0

gdyby nie messi to nie było by gola pedro i pięknej okazji villi

chyba nie wiesz co znaczy tragicznie

0

a co bedzie z mascherano ??

myślicie ze bedzie grał za segio czy ławkA ?

oczywiscie jezeli obrona bedzie abidal puyol pique alves

0

powinien dać trochę odpocząć messiemu
wystawić ville na środkową pozycje.
spróbować sachez villa pedro :)

0

cóż za walkaa ! pięknie barcelona !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?