Użytkownik zbanowany
1 kwietnia 2012, 16:54
0
mi się wydaje, że tello dobrze nie wypadł, dużo lepiej to wyglada gdy wchodzi z ławki na zmeczonego zawodnika i wtedy jego szybkość powoduje, że czesto wygrywa pojedynki.
1 kwietnia 2012, 16:34
Ciekawe czy pep postawi na Adriano czy może obrona zostanie jak była. Napewno bronili się rewelacyjnie , tylko właśnie brakowało rajdów lewą stroną :D
1 kwietnia 2012, 01:56
Wszystko Ok. martwi tylko troche sanchez bo nie pierwszy raz majac dobra sytuacje marnuje je .
1 kwietnia 2012, 01:54
30 marca 2012, 13:19
Ja bym nie ryzykowal z adriano . Obrona puyol masche pique alves wygladala bardzo dobrze a adriano jednak z troche z nizszej półki.
15 marca 2012, 15:13
Kur... znowu tracimy ważnego zawodnika w najtrudniejszym momencie sezonu :(
22 września 2011, 14:51
gdyby nie messi to nie było by gola pedro i pięknej okazji villi chyba nie wiesz co znaczy tragicznie
15 września 2011, 14:47
a co bedzie z mascherano ?? myślicie ze bedzie grał za segio czy ławkA ? oczywiscie jezeli obrona bedzie abidal puyol pique alves
8 listopada 2011, 15:40
powinien dać trochę odpocząć messiemu wystawić ville na środkową pozycje. spróbować sachez villa pedro :)
18 sierpnia 2011, 01:02
cóż za walkaa ! pięknie barcelona !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
mi się wydaje, że tello dobrze nie wypadł, dużo lepiej to wyglada gdy wchodzi z ławki na zmeczonego zawodnika i wtedy jego szybkość powoduje, że czesto wygrywa pojedynki.
0
Ciekawe czy pep postawi na Adriano czy może obrona zostanie jak była.
Napewno bronili się rewelacyjnie , tylko właśnie brakowało rajdów lewą stroną :D
0
Wszystko Ok. martwi tylko troche sanchez bo nie pierwszy raz majac dobra sytuacje marnuje je .
0
0
Ja bym nie ryzykowal z adriano . Obrona puyol masche pique alves wygladala bardzo dobrze a adriano jednak z troche z nizszej półki.
0
Kur... znowu tracimy ważnego zawodnika w najtrudniejszym momencie sezonu :(
0
gdyby nie messi to nie było by gola pedro i pięknej okazji villi
chyba nie wiesz co znaczy tragicznie
0
a co bedzie z mascherano ??
myślicie ze bedzie grał za segio czy ławkA ?
oczywiscie jezeli obrona bedzie abidal puyol pique alves
0
powinien dać trochę odpocząć messiemu
wystawić ville na środkową pozycje.
spróbować sachez villa pedro :)
0
cóż za walkaa ! pięknie barcelona !