1

No cóż złote piłki, dupeczki, imprezki chłopakowi łeb zryły, teraz to Pan gwiazdor.

0

Był faul. Ja wiem, że w Madrycie nie wiedzą, że kontakt nawet taki jest traktowany jak faul, bo u nich dostaje się karne bez kontaktu, ale kontakt z kolanem był.

25

Aż strach pomyśleć co sie stanie jak Ancielottiego ten Alonso z Bayeru zastąpi

4

Nie ma co się łudzić na ich porażki z tymi mafiozami z gwizdkami. Czekamy na klasyk, aż znowu ich upokorzemy

16

Czułameni moze dotykać ręką w polu karnym, kopać, wjeżdżać w nogi i nic nie będzie, a te mendy maja czelność cos mówić o nas.

1

Obawiam się, że to jest ostatni sezon Flicka i znowu będziemy bawić się w wynalazki trenerskie.

4

Sprzedaż Casado, to by była największa głupota jaką szwagry mogą wymyślić jeszcze w tym okienku. Rozumiem, że są ciągle problemy z ffp, ale jeżeli mamy znowu wygrywać i być najlepsi, to tacy jak on powinni zostać. Nie wiadomo czy ten Bernal jest gotowy na granie na wysokim poziomie, jego forma po rocznej kontuzji takiego kalibru to jedna wielka nie wiadoma. O ile transfer Inigo rzeczywiście broni się wiekiem, to Casado nie broni się w ogóle. Szkoda mi tego Flicka, bo co raz bardziej wydaje mi się, że Laporta mu ustala kim ma grać, a kim nie.

0

Czyli ta wielka maszyna dalej męczy bułe i dalej tylko z karnych strzelają?

1

A ciul z tym, ważne że Real pokonali

0

Jakie to jest przykre, naprawdę nie ma czym sie cieszyć...

0

XD no to pozdro z Araujo na obronie. Teraz Flick będzie musiał wymyślę coś, bo z tym paralitykiem nie ma mowy o wysokiej obronie

1

To jak maja problem, to niech pakują się i wypi#rdalają z tymi swoimi gwiazdorami, tam gdzie będzie lepiej. Paskudny klub, mam nadzieję, że po klasyku będą mówić o zwolnieniu Alonso

32

Co to w ogóle jest za temat. Gość był podstawowym zawodnikiem w tamtym sezonie, grał na bardzo dobrym poziomie. Napaliliscie się na tego Bernala, a nie wiadomo jak to w ogóle będzie z nim.

3

Teraz zobaczymy czy rzeczywiście Yamal jest taki dojrzały. Pomimo, że to ich życie prywatne, dobrze że Flick reaguje, bo widząc to co Yamal ostatnio wyprawia i jego 30 letnie kochanki, które oczywiście kręcą sie koło niego z miłości, trzeba działać

2

@Eto'o9 R10 no, ale jak to, przecież Perez to mistrz, każdy szrot sprzedaje za miliony, tylko my oddajemy za darmo

0

Brac tego Rashforda i lecimy z sezonem, nie ma co czekac

5

Cieszmy się, że szwagry nam ściągnęły Flicka. Dzisiejszy futbol, to przede wszystkim pressing, bez tego dostajesz na dziurę jak Real.

3

@Adran360 jeżeli ten turniej to presezon, to znaczy, że real jest fatalnie przygotowany na sezon

1

Zobaczymy ten kunszt trenera po przerwie, czy zareaguje na wynik i coś zmieni. To pokaże jakim on jest trenerem i niezależnie ile pracuje

0

@luna666moon tylko, że tam Alonso nie miał żadnej presji. Tu już po meczu będą wylewać się poważne pomyje. W Realu nie ma miejsca na kompromitacje, w Bayerze mógł sobie pozwolić przegrać wysoko finał Ligi Europy, tu nie ma mowy.

5

Tak pompowali tego Alonso, że on przyjdzie i od razu magicznie wszystko zmieni, będzie pressing, wahadła, bieganie, kontry, strzały, Arda Guler lepszy od Xaviego i Iniesty, magia i w ogóle, a się okaże, że el clasico będzie jego ostatnim meczem xD

1

Najważniejsze, że zamiast załatać lukę w środku pola, albo inaczej lukę po Kroosie, bo brakuje kogoś takiego u nich, to jest Trent Alexander-Arnold, bo głośne nazwisko i fajnie

3

Wielka kariera Alonso się skonczy w listopadzie i znowu będzie ratowanie Solarami albo Zidanem xD

0

No to zamieszał ten Xabi Alonso, niech tak miesza dalej

2

Tu nie chodzi o to, że przedłużył sobie umowę ze swoim klubem, tylko w perfidny sposób wykorzystał Barce do podwyżki.

24

Ja bym tu nie winił w ogóle Laporty i Deco. Podobno dostaliśmy informację, że można robić robić transfery 1:1, a do końca okienka jest kilka tygodni, więc myślę, że gwarancję rejestracji by miał, tym bardziej, że ten transfer to był priorytet. Chłop po prostu wybrał pieniądze i tyle. Yamal wygrał mu Mistrzostwa Europy i jemu raczej nic więcej nie jest potrzebne, a dobrze wie, że w tym Bilbao to może wygrać Ligę Europy raz w życiu. Dobrze, ze nie przyszedł, bo dla takich najemników na kasę nie ma tu miejsca, jeszcze z tą jego rodzinką.

2

Ale to trzeba miec zryty łeb. Chłop miał szansę na trofea, grę ze swoim przyjacielem, mógł napisać historie, to został w Bilbao, gdzie jedynym "sukcesem" jest 4 miejsce, albo jakiś superpuchar od biedy raz na 10 lat. Nie wiem czy on to podpisał ze strachu przed kibolami, czy co, ale w takim wypadku nie ma miejsca dla niego tutaj.

0

Ostro trenuje, żeby rozwalić sezon

23

Szybko zanim zapomni

7

Nie ma to jak zostawić pranie na balkonie, po czym przyszła nagle wichura i wszystko na ulicy leżało, nie bądźcie jak ja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?