28 listopada 2009, 14:37
0
haha super xD
6 listopada 2009, 19:04
organizuje ktoś zlot w Kłodzku, Lądku Zdroju ew. Bystrzyca kł (woj.dolnośląskie) ? jeśli tak to z kumplami wbijemy :)
17 października 2009, 19:54
podacie mi jakieś niemieckie proxy żebym mógł sobie spokojnie mecz oglądnąć? :) z góry dzięki
17 października 2009, 16:44
macie jakies działające niemieckie (najlepiej) proxy?
5 września 2009, 18:49
siema, z góry przepraszam że nie na temat ale mam ważna sprawę :) kiedyś ktoś podawał działające niemieckie proxy, niestety gdzieś je zapodziałem, znajdzie się ktoś na tyle uprzejmy aby mi je tutaj podać?
27 czerwca 2009, 13:22
Villa zostanie na Mestalla. Eto'o zostanie w Barcelonie, zostanie sprowadzony na zmiane Kerisson.
12 marca 2009, 13:45
to się jeszcze okaże
12 marca 2009, 13:47
która to już hipoteza?
12 marca 2009, 13:52
Villa zdecydowanie nie, chyba że Eto'o odejdzie Silva inna bajka choć lepszą alternatywą wydaje się Ribery. Czas pokaże za Silvą przemawia fakt że jest młodszy i ograny w PD lecz mniej doswiadczony.
31 grudnia 2008, 10:05
Twardy w negocjacjach i madry w wypowiedziach, znakomity prezes :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
haha super xD
0
organizuje ktoś zlot w Kłodzku, Lądku Zdroju ew. Bystrzyca kł (woj.dolnośląskie) ? jeśli tak to z kumplami wbijemy :)
0
podacie mi jakieś niemieckie proxy żebym mógł sobie spokojnie mecz oglądnąć? :) z góry dzięki
0
macie jakies działające niemieckie (najlepiej) proxy?
0
siema, z góry przepraszam że nie na temat ale mam ważna sprawę :)
kiedyś ktoś podawał działające niemieckie proxy, niestety gdzieś je zapodziałem, znajdzie się ktoś na tyle uprzejmy aby mi je tutaj podać?
0
Villa zostanie na Mestalla. Eto'o zostanie w Barcelonie, zostanie sprowadzony na zmiane Kerisson.
0
to się jeszcze okaże
0
która to już hipoteza?
0
Villa zdecydowanie nie, chyba że Eto'o odejdzie
Silva inna bajka choć lepszą alternatywą wydaje się Ribery. Czas pokaże
za Silvą przemawia fakt że jest młodszy i ograny w PD lecz mniej doswiadczony.
0
Twardy w negocjacjach i madry w wypowiedziach, znakomity prezes :)