MarcinVeB10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
@JordiAlbion No pewnie ze nie może się przyzwyczaić, 5:0, 6:2,4:0.
To są wyniki do których Robert musi dążyć :)
0
@Gaz Tak tylko mecze reprezentacji są co kilka miesięcy a mecze ligowe i puchary praktycznie co kilka dni. Messi to człapacz a takich tutaj nie potrzebujemy. Kappa
0
@AduŚ07 Kim ty jesteś żeby tak pisać???
4
Nie dla powrotu Messiego do Barcelony jako piłkarza.
Zdecydowane tak w innej roli.
3
Ja to bym po prostu chciał uścisnąć dłoń Mateu Alemanyego bo jest totalnym szefem!
Dobranoc cules :)
1
@Solmyr Król się bawi złotem płaci.
0
@tomek8756 Chłopie kilka postów niżej.
Ciezko sprawdzić.
2
@Pawel13sz Pewnie wyjaśniają sobie sprawę zjedzenia Lewego przez obrońców hiszpańskich :)
20
Znowu spam z tym nudnym F1 :(
14
@AlexDark00 Pewnie żeby uważał na ulicy :p
4
Najlepsza w tym meczu oczywiście bitka. Rudiger jak wleciał to było piękne, podejrzewam, że gdyby chciał to pozabijał bym tam wszystkich. Mój nowy idol
Notatnik to stan umysłu.
Araujo to by tam poskładał cały ten team prześcieradeł.
2
@Emhyr Piękne :)
18
Araujo to jest takie bydle że maskara :) Piękne są widoki kiedy Vini srini się od niego odbija jak od ściany :)
0
@JohnnyBarca Ktoś pytał???
3
@arasz1819 Xavi to ma największy wpływ na to że piłkarze chcą dołączyć do Barcelony.
19
Jeszcze tylko kupić Caio Henrique i pozbyć się szrotu + De Jonga i można zaczynać sezon.
6
@czółkovsky Alemany sobie to wszystko rozgrywa jak profesor w dom z papieru :)
5
@Deviler On ma wejść i się zaprezentować w barwach FC Barcelona a błyszczeć to on ma podczas sezonu.
4
Czy tylko mnie irytuje kiedy Frenkie De Jong jest przy piłce i zamiast grać szybciej to poprawia ja sobie z 50 razy? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
86
Alemany dostanie zakaz wjazdu do wielkiej Brytanii :)
1
@Krzywy95 Przecież chcemy :)
0
@norbi77 Oj tak, nioh jest Kozak gierka ale jest mega trudna. Potem polecam sekiro :)
2
@Survier XD
2
@masq Pranie wyschło. Dzięki!
0
@Pawel13sz Że jak?
1
@Roobo Mnie strasznie nudziła ta gierka. The last of us 2 dużo bardziej mi podeszło.
1
Mateu Alemany to jest TOP!
Nie zapraszam do dyskusji bo niema o czym :)
4
@barcanawieki Poczekajmy na Fichado!
0
@Transu96 Kimmicha to już nie można nazwać prawym obrońca.