Takie trochę lata 70-80 :D szału nie ma, ale dają radę. Lepiej by wyglądała ta grafika w wektorówce, bo nie przemawia do mnie wklejenie zdjęcia na całą koszulkę. Projektanci trochę na łatwiznę poszli :D
Nigdy nie byłem zwolennikiem Bayernu, jeżeli komuś kibicowałem w bundeslidze to była to Borussia. Ale ze względu na to, że Pep będzie tam trenerem, to z czystą przyjemnośćią i uśmiechem na twarzy będę oglądać mecze Bayernu co chwilę zerkając w dół ekranu, ciesząc się i oglądając jak Maestro Mister wraca do akcji. To będą fajne chwile widząc go znów w amoku trenerskim :D VeB!
Manuel Neuer, kandydat chyba najlepszy jeśli chodzi o grę nogami bo bronić to my wiemy, że potrafi. Chociaż wątpie, że Pep go wypuści bo on będzie pasował idealnie w schemacie Guardioli, ale... pożyjemy, zobaczymy. Ja bym właśnie jego widział w Barcelonie :)
To będzie ciężki grudzień. Betis na wyjeździe nie będzie bankowo spacerkiem. To samo Atletico, chodż tutaj mamy przywilej grania na CN. Derby Barcelony? Zawsze są ciężkie. A Malaga na wyjeździe teoretycznie najcięższym spotkaniem. Będzie się działo! :D Chłopaki pokażą charakter.
Genialny artykuł. "Po trupach do celu" jest najbardziej wskazanym hasłem określającym Mourinho i współczesny Real. Macie teraz odpowiedź na pytanie dlaczego gracze Realu, zwłaszcza co po niektórzy obrońcy są tak wrogo nastawieni w meczach przeciwko Barcy. Odpowiedź brzmi: Florentino Perez. Prezes z Mou tworzą negatywny image klubu. Piłkarze są tylko pionkami w tej całej chorej gierce. Szefowie wydają polecenia, piłkarze muszę je wykonać. Nie wykona "zaleceń taktycznych"? Wypad z klubu, siedzisz na ławie etc. Jestem przekonany, że gdyby nie spółka Perez-Mourinho, to zawodnicy tacy jak Pepe, Ramos, Marcelo i reszta nie byliby dzisiaj traktowani przez nas, kibiców Barcy jak zło konieczne.
Ibson wychodzi na prostą. Jeszcze u nas pokaże na co go stać. Możliwe, że EURO będzie przełomowe w jego karierze i w końcu wybuchnie swoim talentem, który widać, że ma nieprzeciętny :)
Pedro wywalczył miejsce tym występem w finale na rzecz Soldado :D Patrząc na listę powołanych to widzę go w wyjściowych jedenastkach. Zasłużył chłopak.
Komentarze
0
Takie trochę lata 70-80 :D szału nie ma, ale dają radę. Lepiej by wyglądała ta grafika w wektorówce, bo nie przemawia do mnie wklejenie zdjęcia na całą koszulkę. Projektanci trochę na łatwiznę poszli :D
0
Nigdy nie byłem zwolennikiem Bayernu, jeżeli komuś kibicowałem w bundeslidze to była to Borussia. Ale ze względu na to, że Pep będzie tam trenerem, to z czystą przyjemnośćią i uśmiechem na twarzy będę oglądać mecze Bayernu co chwilę zerkając w dół ekranu, ciesząc się i oglądając jak Maestro Mister wraca do akcji. To będą fajne chwile widząc go znów w amoku trenerskim :D VeB!
0
Gdzie te fenomenalne prostopadłe "dead" passy z głębi pola na wybiegającego zawodnika? Tego mi brakuje najbardziej brakuje po odejściu Pepa.
0
Manuel Neuer, kandydat chyba najlepszy jeśli chodzi o grę nogami bo bronić to my wiemy, że potrafi. Chociaż wątpie, że Pep go wypuści bo on będzie pasował idealnie w schemacie Guardioli, ale... pożyjemy, zobaczymy. Ja bym właśnie jego widział w Barcelonie :)
0
To będzie ciężki grudzień. Betis na wyjeździe nie będzie bankowo spacerkiem. To samo Atletico, chodż tutaj mamy przywilej grania na CN. Derby Barcelony? Zawsze są ciężkie. A Malaga na wyjeździe teoretycznie najcięższym spotkaniem. Będzie się działo! :D Chłopaki pokażą charakter.
0
W końcu nasz Gladiator powraca!
0
Genialny artykuł. "Po trupach do celu" jest najbardziej wskazanym hasłem określającym Mourinho i współczesny Real. Macie teraz odpowiedź na pytanie dlaczego gracze Realu, zwłaszcza co po niektórzy obrońcy są tak wrogo nastawieni w meczach przeciwko Barcy. Odpowiedź brzmi: Florentino Perez. Prezes z Mou tworzą negatywny image klubu. Piłkarze są tylko pionkami w tej całej chorej gierce. Szefowie wydają polecenia, piłkarze muszę je wykonać. Nie wykona "zaleceń taktycznych"? Wypad z klubu, siedzisz na ławie etc. Jestem przekonany, że gdyby nie spółka Perez-Mourinho, to zawodnicy tacy jak Pepe, Ramos, Marcelo i reszta nie byliby dzisiaj traktowani przez nas, kibiców Barcy jak zło konieczne.
0
Ibson wychodzi na prostą. Jeszcze u nas pokaże na co go stać. Możliwe, że EURO będzie przełomowe w jego karierze i w końcu wybuchnie swoim talentem, który widać, że ma nieprzeciętny :)
0
Pedro wywalczył miejsce tym występem w finale na rzecz Soldado :D Patrząc na listę powołanych to widzę go w wyjściowych jedenastkach. Zasłużył chłopak.
0
Elegancja i prostota. Jak dla mnie git. A wyjazdowy komplet w barwach katalońskich i jesteśmy w domu :)