1

Bycie homoseksualistą powinno być sprawą prywatną. Nikt nie powinien się z tym obnosić i jeśli są jacyś piłkarze (chociaż mam nadzieje że nie, bo dla mnie to chore) to dobrze że tego nie pokazują

1

A tak jeszcze Krychowiak. Prędzej jego bym widział niż Lewego

1

U nas raczej Lewy chociaż nie zdziwiłbym się jakby Arek Milik się pojawił u boku Leo.

0

Aleix Vidal - 17, Arda - 6. Tak by mogło być

0

Zobaczcie jak powinno traktować się legendy klubu - postawa Realu jest godna naśladowania. Wywalić na zbity ryj swojego wychowanka i człowieka który spędził w tym klubie 3/4 swojego życia. Brawo Real!

0

Wypożyczyć go niech chłopak się nie marnuje i rozwija

1

Niechby odszedł od reprezentacji. Na kolanach ci "kibice" i ten cały Leo Farinella przyjdą na kolanach błagać żeby wrócił jak tylko Higuain za przeproszeniem zapie*li kolejny puchar

0

Nic dodać nic ująć

0

Właśnie dlatego tak czy inaczej dostanie powołanie

0

Dokładnie. Żeby wygrywać potrzeba jakości, a tej na razie w La Masii nie ma zbyt dużo i trzeba uciekać się do zakupów za wiele milionów

0

Niestety kibice pragną sukcesów, a bez odpowieedniej jakości zawodników owe same nie pprzyjdą. Trzeba o nie walczyć na odpowiednim poziomie, ale z całym szacunkiem zawodnicy tacy jak Deulo czy Munir (przynajmniej na razie) nie są w stanie nam ich zapewnić. Trzeba liczyć się z tym, że bez pieniędzy w dzisiejszym świecie nie można dostać niczego. Idea autora jest piękna, ale mało prawdopodobna do spełnienia

0

Marzenie jakże piekne, ale w obecnym świecie niestety coraz mniej możliwe do realizacji

0

Logika del Bosque jest zbyt żelazna żeby nie powoływać Pedro.Ile byś nie grał i jak byś nie grał i tak zagrać w kadrze. Podobnie jak z ikerem

0

Niech wygra lepszy z dwójki Barto Laporta. Pozostała dwójka mnie nie przekonuje.

0

Na jednoto dobrze bo cały czas by grał, ale na drugie źle bo nie poznawałby tak dobrze stylu Barcy

0

Nie w zeszłą sobote a w przyszłą

0

Odpoczywaj Leo należy Ci się

0

Autor nie do końca ma rację. Zgadzam się z nim ale jako pierwszy pod ostrzał powinien pójść trener. Bo nie jest nim Leo a Martino. Z resztą nie tylko Messi był na boisku, a karny którego przestrzelił Higuain powinien być dowodem że można było to wygrać

0

Gdzieś Ty chłopie wlazł?

1

Zatrzymajcie te karuzele śmiechu

0

Brawo dla Chile po prostu byli dzisiaj lepsi. Zostawcie Leo w spokoju dl niego to większy ból niż dla wad wszystkich razem wziętych

1

Leo juz chyba wiedział

0

Komentarz usunięty

1

Argentyna to nie sam Messi. Jest jeszcze kolo 20 innych zawodników + sztab szkoleniowy. To nie Leo wygrywa czy przegrywa mecze a cała kadra. Zejdzcie wiec z niego a jak już macie kogoś krytykować to każdego i to razem a nie jako jednostki. Cała drużyna zagrała słabo dodając do tego tragizm w wykonaniu trenera dało właśnie taki finał. Co ma zrobić Leo mając wokół siebie 5 chilijczykow i nie mając komu podać piłki. Reprezentacja to nie Barca tu zawodnicy nie mają takiej styczności ze sobą i takiego zgrania. Wygrał lepszy oczywiście szkoda mi Leo ale cieszę się bo wygrał inny Barcelonista - Bravo

0

Higuain przez łzy w oczach nie widział bramki i o...

0

Martino się nie nadaje na selekcjonera nistety... Szkoda Leo, ale cieszę się i tak bo w końcu to i tak zawodnik Barcy wygrał Copa America!

2

Droga redakcjo jest możliwość dodania jakiegoś newsu na temat transferu Gersona? W całym internecie aż szumi a tu nie było żadnej wzmianki o tym (poza jakąś o tym, że musimy go wykupić)

0

Żeby oszlifować taki diament potrzeba bardzo dużo pracy

1

MD: Arda OK , ale Pogba i tak lepszy :D

0

Ciekawe rozwiązanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?