MarcuFCB
Dołączył/a: czerwiec 2014
Łuków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bycie homoseksualistą powinno być sprawą prywatną. Nikt nie powinien się z tym obnosić i jeśli są jacyś piłkarze (chociaż mam nadzieje że nie, bo dla mnie to chore) to dobrze że tego nie pokazują
1
A tak jeszcze Krychowiak. Prędzej jego bym widział niż Lewego
1
U nas raczej Lewy chociaż nie zdziwiłbym się jakby Arek Milik się pojawił u boku Leo.
0
Aleix Vidal - 17, Arda - 6. Tak by mogło być
0
Zobaczcie jak powinno traktować się legendy klubu - postawa Realu jest godna naśladowania. Wywalić na zbity ryj swojego wychowanka i człowieka który spędził w tym klubie 3/4 swojego życia. Brawo Real!
0
Wypożyczyć go niech chłopak się nie marnuje i rozwija
1
Niechby odszedł od reprezentacji. Na kolanach ci "kibice" i ten cały Leo Farinella przyjdą na kolanach błagać żeby wrócił jak tylko Higuain za przeproszeniem zapie*li kolejny puchar
0
Nic dodać nic ująć
0
Właśnie dlatego tak czy inaczej dostanie powołanie
0
Dokładnie. Żeby wygrywać potrzeba jakości, a tej na razie w La Masii nie ma zbyt dużo i trzeba uciekać się do zakupów za wiele milionów
0
Niestety kibice pragną sukcesów, a bez odpowieedniej jakości zawodników owe same nie pprzyjdą. Trzeba o nie walczyć na odpowiednim poziomie, ale z całym szacunkiem zawodnicy tacy jak Deulo czy Munir (przynajmniej na razie) nie są w stanie nam ich zapewnić. Trzeba liczyć się z tym, że bez pieniędzy w dzisiejszym świecie nie można dostać niczego. Idea autora jest piękna, ale mało prawdopodobna do spełnienia
0
Marzenie jakże piekne, ale w obecnym świecie niestety coraz mniej możliwe do realizacji
0
Logika del Bosque jest zbyt żelazna żeby nie powoływać Pedro.Ile byś nie grał i jak byś nie grał i tak zagrać w kadrze. Podobnie jak z ikerem
0
Niech wygra lepszy z dwójki Barto Laporta. Pozostała dwójka mnie nie przekonuje.
0
Na jednoto dobrze bo cały czas by grał, ale na drugie źle bo nie poznawałby tak dobrze stylu Barcy
0
Nie w zeszłą sobote a w przyszłą
0
Odpoczywaj Leo należy Ci się
0
Autor nie do końca ma rację. Zgadzam się z nim ale jako pierwszy pod ostrzał powinien pójść trener. Bo nie jest nim Leo a Martino. Z resztą nie tylko Messi był na boisku, a karny którego przestrzelił Higuain powinien być dowodem że można było to wygrać
0
Gdzieś Ty chłopie wlazł?
1
Zatrzymajcie te karuzele śmiechu
0
Brawo dla Chile po prostu byli dzisiaj lepsi. Zostawcie Leo w spokoju dl niego to większy ból niż dla wad wszystkich razem wziętych
1
Leo juz chyba wiedział
0
Komentarz usunięty
1
Argentyna to nie sam Messi. Jest jeszcze kolo 20 innych zawodników + sztab szkoleniowy. To nie Leo wygrywa czy przegrywa mecze a cała kadra. Zejdzcie wiec z niego a jak już macie kogoś krytykować to każdego i to razem a nie jako jednostki. Cała drużyna zagrała słabo dodając do tego tragizm w wykonaniu trenera dało właśnie taki finał. Co ma zrobić Leo mając wokół siebie 5 chilijczykow i nie mając komu podać piłki. Reprezentacja to nie Barca tu zawodnicy nie mają takiej styczności ze sobą i takiego zgrania. Wygrał lepszy oczywiście szkoda mi Leo ale cieszę się bo wygrał inny Barcelonista - Bravo
0
Higuain przez łzy w oczach nie widział bramki i o...
0
Martino się nie nadaje na selekcjonera nistety... Szkoda Leo, ale cieszę się i tak bo w końcu to i tak zawodnik Barcy wygrał Copa America!
2
Droga redakcjo jest możliwość dodania jakiegoś newsu na temat transferu Gersona? W całym internecie aż szumi a tu nie było żadnej wzmianki o tym (poza jakąś o tym, że musimy go wykupić)
0
Żeby oszlifować taki diament potrzeba bardzo dużo pracy
1
MD: Arda OK , ale Pogba i tak lepszy :D
0
Ciekawe rozwiązanie