0

@Adam065 to było wiadome

0

@Cules69 no tak naprawdę to na tym polega fenomen jego taktyki że eksploatuje do maximum piłkarzy jedyny błąd jaki popełnił to ten że nie wygrał ligi mistrzów w zeszłym sezonie

0

@Fantastyczny Chłopiec no najgorsze mimo wszystko że klasyk już był bo wtedy wyjaśniliśmy Real i to był taki motywator a teraz Real tak naprawdę ma wszystko we własnych rękach wiadomo stracą jeszcze punkty tylko problem czy nie za rzadko Xabi to akurat typowy trener ligowy do przepychania meczów z ogórkami

0

@bartulek98 Flick nie przejrzy on ma swoją filozofię i on będzie z nią do końca nawet kosztem przegrywania ciągłego tak było w Bayernie choć nie było tego tak widać w lidze bo poziom niższy tak było w Reprezentacji jak wziął i tak będzie i tu

7

@Guillegavira nie wiem co by się musiało stać żeby Flick zrezygnował z wysokiej obrony

1

@Swistus172 bo Juve postawiło Autobus a nie obrona na połowie

0

@partymaker nie jest taki stary jeszcze 33 lata

0

@Zelazny_Mike nie wiem jak jest teraz ale jak wchodziła liga mistrzów to była oferta Entry+ sport i tam było Viaplay, Canal Extra, Eleven i za 80/msc

0

@Marusek z drugiej strony jak jesteś trenerem to po cholerę machasz łapami jak wiesz jak ważny mecz cię czeka a potem udajesz że to do zawodnika było

0

@AxelF no a kiedy wyruchali. Nie przesadzajmy wszystkie mecze w których przegraliśmy i straciliśmy punkty to tylko nasza wina

4

@FC33 znaczy to jest poroniony pomysł grać mecz Laliga w USA i to nawet nie chodzi o wypaczanie wyniku. Tak samo jak ten cały Superpuchar Hiszpanii ( a tak naprawdę Arabii)

1

@Maoao 18.45 się zaczyna

0

@July_6_BcN a optymizm dalej jest popatrz jak grał Carreras w Derbach będzie go Yamal woził

0

@Krystiansigma2734 ale z drugiej strony nie mogą się aż tak oszczędzać bo nie będzie o co grać więc to raczej lekki dołek i kontuzje teraz

0

@RC28 nam też sędziowie pomogli więc nie płaczmy. Chyba pamiętasz nasz mecz z Mallorca

1

@xavi890 lecz się

0

@OldMc84 chyba jedynie kto im kibicuje to mieszkańcy jako lokalny patriotyzm

1

@PJ777 ogólnie Getafe dużo uchodzi na sucho mają najwięcej fauli i stosunkowo tyle kartek co inne drużyny więc współczynnik bardzo niski bo to bardziej takie chamskie jak ostre faule

1

@BISHBASHBOSH ale jak może być spóźniony w interwencji przy której nawet piłki nie było

0

@Edgemoon bez przesady w czym nas okradają ? Mamy plagę kontuzji i to nas okrada a mecz z Sevilla i Rayo to tylko nasza wina

0

@July_6_BcN w otstatnim klasyku to akurat na prawej obronie mieli vazqueza którego nie specjalnie mecz interesował i Frana Garcie więc autostrada na bokach teraz w teorii wzmocnili tą pozycję

1

@pawello10 obronę też mimo wszystko wzmocnili już Vazquez nie lata na obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?