Marek0262626
Dołączył/a: grudzień 2024
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adam065 to było wiadome
0
@Cules69 no tak naprawdę to na tym polega fenomen jego taktyki że eksploatuje do maximum piłkarzy jedyny błąd jaki popełnił to ten że nie wygrał ligi mistrzów w zeszłym sezonie
0
@Fantastyczny Chłopiec no najgorsze mimo wszystko że klasyk już był bo wtedy wyjaśniliśmy Real i to był taki motywator a teraz Real tak naprawdę ma wszystko we własnych rękach wiadomo stracą jeszcze punkty tylko problem czy nie za rzadko Xabi to akurat typowy trener ligowy do przepychania meczów z ogórkami
0
@bartulek98 Flick nie przejrzy on ma swoją filozofię i on będzie z nią do końca nawet kosztem przegrywania ciągłego tak było w Bayernie choć nie było tego tak widać w lidze bo poziom niższy tak było w Reprezentacji jak wziął i tak będzie i tu
7
@Guillegavira nie wiem co by się musiało stać żeby Flick zrezygnował z wysokiej obrony
1
@Swistus172 bo Juve postawiło Autobus a nie obrona na połowie
0
@partymaker nie jest taki stary jeszcze 33 lata
0
@Zelazny_Mike nie wiem jak jest teraz ale jak wchodziła liga mistrzów to była oferta Entry+ sport i tam było Viaplay, Canal Extra, Eleven i za 80/msc
0
@Marusek z drugiej strony jak jesteś trenerem to po cholerę machasz łapami jak wiesz jak ważny mecz cię czeka a potem udajesz że to do zawodnika było
0
@AxelF no a kiedy wyruchali. Nie przesadzajmy wszystkie mecze w których przegraliśmy i straciliśmy punkty to tylko nasza wina
4
@FC33 znaczy to jest poroniony pomysł grać mecz Laliga w USA i to nawet nie chodzi o wypaczanie wyniku. Tak samo jak ten cały Superpuchar Hiszpanii ( a tak naprawdę Arabii)
1
@Maoao 18.45 się zaczyna
0
@July_6_BcN a optymizm dalej jest popatrz jak grał Carreras w Derbach będzie go Yamal woził
0
@Krystiansigma2734 ale z drugiej strony nie mogą się aż tak oszczędzać bo nie będzie o co grać więc to raczej lekki dołek i kontuzje teraz
0
@RC28 nam też sędziowie pomogli więc nie płaczmy. Chyba pamiętasz nasz mecz z Mallorca
1
@xavi890 lecz się
0
@OldMc84 chyba jedynie kto im kibicuje to mieszkańcy jako lokalny patriotyzm
1
@PJ777 ogólnie Getafe dużo uchodzi na sucho mają najwięcej fauli i stosunkowo tyle kartek co inne drużyny więc współczynnik bardzo niski bo to bardziej takie chamskie jak ostre faule
1
@BISHBASHBOSH ale jak może być spóźniony w interwencji przy której nawet piłki nie było
0
@Edgemoon bez przesady w czym nas okradają ? Mamy plagę kontuzji i to nas okrada a mecz z Sevilla i Rayo to tylko nasza wina
0
@July_6_BcN w otstatnim klasyku to akurat na prawej obronie mieli vazqueza którego nie specjalnie mecz interesował i Frana Garcie więc autostrada na bokach teraz w teorii wzmocnili tą pozycję
1
@pawello10 obronę też mimo wszystko wzmocnili już Vazquez nie lata na obronie