3

@yachtmaster Janusz biznesu no bo inaczej tego się określić nie da.

1

@Buksza I dobrze że to nie Ty robisz interesy ^^

1

@Danny Gaucho Wątpię żeby nam to na złe wyszło, sprawy finansowe nas kibiców nie dotyczą, to kwestia zarządu, jestem pewny że nie zbankrutujemy, co najwyżej prześpimy następne okienka, a w tym czasie wierzę że Neymar da nam dużo jakości ;)

0

@Isso89 Ciekawe przy ilu serwer wybuchnie

0

@DonAndrzejos No to będzie oficjalka że się nie dogadali ^^

0

@robsoNele A szkoda strzępić ryja..

0

@Suzu Bo pierwsza została podobno odrzucona, czytaj ze zrozumieniem :P

0

Ktoś wie czemu Otamendi praktycznie nie grywa w klubie? Chyba będę go musiał wymienić

0

@Danny Gaucho Tak samo jak Polacy rządzą krajem ^^

2

@daraka220 Tu chodzi o biznes kolego, odstawia się na bok fochy, po za tym każdy popełnia błędy ;)

0

Panowie cały weekend byłem odcięty od internetu i dopiero teraz jestem wśród żywych, widzę że wszyscy są prawie pewni Neymara, wytłumaczy mi ktoś co/jaka informacja o tym przesądziła? :D

0

@damianex10 Życie jest niesprawiedliwe niestety :P

0

@kamiVeB A już myślałem że to ja mam jakiś upośledzony telefon

0

@Transu96 O to to Auba hattricka poproszę raz

1

@rafalnac87 Dzięki, mam doświadczenie z fetką i wiem że jak znajdziesz złoty środek w dawce to fajnie Cię pobudzi bez wykręcania za bardzo, mimo wszystko nie mam zamiaru nic wciągać dzisiaj, skończy się na kawce pewnie ^^
@Danny Gaucho Chyba właśnie zacznę hehe

0

Panowie potrzebuję waszej pomocy, wczoraj trochę za długo spałem po południu w rezultacie wstałem pod wieczór, od tamtej pory choćbym chciał to nie zasnę a za pare godzin na wesele kuzyna trzeba jechać xD Nie wyobrażam sobie przed północą opuścić balety i potrzebuję jakiegoś magicznego źródła energii, nie nie chodzi o amfetamine ^^, jakiś sposób żeby pobudzić mózg i wykorzystać rezerwy energii do normalnego funkcjonowania, ktoś coś? będę baardzo wdzięczny

0

@monsterrize Odszedł w napiętej atmosferze owszem, ale było to związane głównie z kłótnią z zarządem, obraził się jak mała dziewczynka, wypisał się z Socio, z tym nawet nie ma się co kłócić, ale na treningi chodził do końca, w presezonie grał na 100%, resztę wpłacił klauzulę i dowidzenia. Jak ma wrócić i dawać z siebie wszystko nie robiąc żadnych odpałów to nie widzę powodów żeby miał za coś przepraszać, przecież nie musimy go traktować jako gracza oddanego klubowi, toż to najemnik zwykły ^^

0

@Klaudix Żeby zacząć tam życie i legalnie pracować musisz dostać ziel9na kartę, jeśli nie masz tam nikogo z bliskiej rodziny czyt. Rodzice, żona to już się zaczyna problem ^^ Wpisz w google jak zyskać zielona kartę, będziesz tam miał kilka sposób

7

@norbi77 Brak szacunku dobre :D Chyba mamy inne postrzeganie szacunku, nawet najwięksi barcelonisci jak Puyol nie mają problemu żeby Neymar wrócił, ale oczywiście najbardziej pokrzywdzeni muszą być kibice praktycznie nie związani z klubem ^^ Mówisz że odwalał cyrki i mógł poinformować klub o odejściu wcześniej, no gdyby był pewny swojej decyzji pewnie by to zrobił,naprawdę uważasz ze takie decyzje podejmuje sie z dnia na dzień? Nie wiemy kiedy zaczęły się jego rozmowy z PSG, nie mamy pojęcia ile czasu zajęło mu podjęcie decyzji, a Ty i tak powiesz ze zostawił klub na pastwę losu, zwłaszcza że miał wpisaną w kontrakcie klauzulę z której skorzystał a my dostaliśmy kupę pieniędzy. Odwalaniem cyrków kolego można by było nazwać sytuację w której nie przychodził by na treningi, gdyby na siłę wymuszał transfer, nic takiego nie miało miejsca, tak jak wspomniałem do końca pobytu u nas dawał z siebie 100%, klub został poinformowany o odejściu po podjęciu decyzji, klauzula została wpłacona i dziękuję. Późniejsze kłótnie z zarządem o kwestie finansowe to już zupełnie inna sprawa. Proponuję rozluźnić trochę pośladki i nie obrażać się jak dziecko które nie dostało lizaka bądźmy dorośli ^^

7

@monsterrize Napewno się ucieszy że mu wybaczysz ^^ A zastanowiłeś się wogóle za co miałby Cię przeprosić? Tyle ludzie powtarzają o pluciu kibicom w twarz, a chłopak ani się nie buntował, do ostatniego meczu u nas nawet w presezonie dawał z siebie 100%. To że się pokłócili z zarządem o pieniążki to zupełnie inna sprawa, jak dla mnie nie ma za co przepraszać, osobiście liczę na jego powrót, ale wydaje się to coraz mniej realne

3

Erni spróbuj zmarnować Rikiemu karierę to Rambla Cię skończy

0

@Bykunn Jakbym wcześniej się z tym ogarnął to też bym pewnie Salahowi dał no ale mówi się trudno może Aguero coś upunktuje ^^

0

@Witekk10 Ok dzięki, kurde szkoda trochę ale może Aguero coś upunktuje z Totkami. A jak wygląda sytuacja z Vice kapitanem?

0

@JimMorrisonFCB @Witekk10 Napewno co kolejkę? Bo miałem Aguero ustawionego i w każdej chwili mogę zmienić na kogoś innego

0

@JimMorrisonFCB I można kapitana co mecz zmieniać? Kurde jakbym wiedział to bym Salahowi ustawił a tak to tylko 10 pkt mam :/

1

Wyjasnijcie panowie co daje kapitan? Więcej punktów czy jak i o co chodzi z tym triple captainem albo babci boostem :P

0

@Teletubis Dyszka

0

@Bykunn A co daje kapitan bo nawet nie wiem, u mnie Aguero jest. I dopiero teraz ogarnąłem że można vice kapitana dać haha

0

@Rewolucja123 Valverde jak miałeś to wyglądałeś tak starzej, byłeś bardziej dojrzały, teraz to taki młodziak typowy taki wariacik mordeczka

0

Mam 10 punktów już i co ja zrobię z takim hajsem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?