Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@yachtmaster Janusz biznesu no bo inaczej tego się określić nie da.
1
@Buksza I dobrze że to nie Ty robisz interesy ^^
1
@Danny Gaucho Wątpię żeby nam to na złe wyszło, sprawy finansowe nas kibiców nie dotyczą, to kwestia zarządu, jestem pewny że nie zbankrutujemy, co najwyżej prześpimy następne okienka, a w tym czasie wierzę że Neymar da nam dużo jakości ;)
0
@Isso89 Ciekawe przy ilu serwer wybuchnie
0
@DonAndrzejos No to będzie oficjalka że się nie dogadali ^^
0
@robsoNele A szkoda strzępić ryja..
0
@Suzu Bo pierwsza została podobno odrzucona, czytaj ze zrozumieniem :P
0
Ktoś wie czemu Otamendi praktycznie nie grywa w klubie? Chyba będę go musiał wymienić
0
@Danny Gaucho Tak samo jak Polacy rządzą krajem ^^
2
@daraka220 Tu chodzi o biznes kolego, odstawia się na bok fochy, po za tym każdy popełnia błędy ;)
0
Panowie cały weekend byłem odcięty od internetu i dopiero teraz jestem wśród żywych, widzę że wszyscy są prawie pewni Neymara, wytłumaczy mi ktoś co/jaka informacja o tym przesądziła? :D
0
@damianex10 Życie jest niesprawiedliwe niestety :P
0
@kamiVeB A już myślałem że to ja mam jakiś upośledzony telefon
0
@Transu96 O to to Auba hattricka poproszę raz
1
@rafalnac87 Dzięki, mam doświadczenie z fetką i wiem że jak znajdziesz złoty środek w dawce to fajnie Cię pobudzi bez wykręcania za bardzo, mimo wszystko nie mam zamiaru nic wciągać dzisiaj, skończy się na kawce pewnie ^^
@Danny Gaucho Chyba właśnie zacznę hehe
0
Panowie potrzebuję waszej pomocy, wczoraj trochę za długo spałem po południu w rezultacie wstałem pod wieczór, od tamtej pory choćbym chciał to nie zasnę a za pare godzin na wesele kuzyna trzeba jechać xD Nie wyobrażam sobie przed północą opuścić balety i potrzebuję jakiegoś magicznego źródła energii, nie nie chodzi o amfetamine ^^, jakiś sposób żeby pobudzić mózg i wykorzystać rezerwy energii do normalnego funkcjonowania, ktoś coś? będę baardzo wdzięczny
0
@monsterrize Odszedł w napiętej atmosferze owszem, ale było to związane głównie z kłótnią z zarządem, obraził się jak mała dziewczynka, wypisał się z Socio, z tym nawet nie ma się co kłócić, ale na treningi chodził do końca, w presezonie grał na 100%, resztę wpłacił klauzulę i dowidzenia. Jak ma wrócić i dawać z siebie wszystko nie robiąc żadnych odpałów to nie widzę powodów żeby miał za coś przepraszać, przecież nie musimy go traktować jako gracza oddanego klubowi, toż to najemnik zwykły ^^
0
@Klaudix Żeby zacząć tam życie i legalnie pracować musisz dostać ziel9na kartę, jeśli nie masz tam nikogo z bliskiej rodziny czyt. Rodzice, żona to już się zaczyna problem ^^ Wpisz w google jak zyskać zielona kartę, będziesz tam miał kilka sposób
7
@norbi77 Brak szacunku dobre :D Chyba mamy inne postrzeganie szacunku, nawet najwięksi barcelonisci jak Puyol nie mają problemu żeby Neymar wrócił, ale oczywiście najbardziej pokrzywdzeni muszą być kibice praktycznie nie związani z klubem ^^ Mówisz że odwalał cyrki i mógł poinformować klub o odejściu wcześniej, no gdyby był pewny swojej decyzji pewnie by to zrobił,naprawdę uważasz ze takie decyzje podejmuje sie z dnia na dzień? Nie wiemy kiedy zaczęły się jego rozmowy z PSG, nie mamy pojęcia ile czasu zajęło mu podjęcie decyzji, a Ty i tak powiesz ze zostawił klub na pastwę losu, zwłaszcza że miał wpisaną w kontrakcie klauzulę z której skorzystał a my dostaliśmy kupę pieniędzy. Odwalaniem cyrków kolego można by było nazwać sytuację w której nie przychodził by na treningi, gdyby na siłę wymuszał transfer, nic takiego nie miało miejsca, tak jak wspomniałem do końca pobytu u nas dawał z siebie 100%, klub został poinformowany o odejściu po podjęciu decyzji, klauzula została wpłacona i dziękuję. Późniejsze kłótnie z zarządem o kwestie finansowe to już zupełnie inna sprawa. Proponuję rozluźnić trochę pośladki i nie obrażać się jak dziecko które nie dostało lizaka bądźmy dorośli ^^
7
@monsterrize Napewno się ucieszy że mu wybaczysz ^^ A zastanowiłeś się wogóle za co miałby Cię przeprosić? Tyle ludzie powtarzają o pluciu kibicom w twarz, a chłopak ani się nie buntował, do ostatniego meczu u nas nawet w presezonie dawał z siebie 100%. To że się pokłócili z zarządem o pieniążki to zupełnie inna sprawa, jak dla mnie nie ma za co przepraszać, osobiście liczę na jego powrót, ale wydaje się to coraz mniej realne
3
Erni spróbuj zmarnować Rikiemu karierę to Rambla Cię skończy
0
@Bykunn Jakbym wcześniej się z tym ogarnął to też bym pewnie Salahowi dał no ale mówi się trudno może Aguero coś upunktuje ^^
0
@Witekk10 Ok dzięki, kurde szkoda trochę ale może Aguero coś upunktuje z Totkami. A jak wygląda sytuacja z Vice kapitanem?
0
@JimMorrisonFCB @Witekk10 Napewno co kolejkę? Bo miałem Aguero ustawionego i w każdej chwili mogę zmienić na kogoś innego
0
@JimMorrisonFCB I można kapitana co mecz zmieniać? Kurde jakbym wiedział to bym Salahowi ustawił a tak to tylko 10 pkt mam :/
1
Wyjasnijcie panowie co daje kapitan? Więcej punktów czy jak i o co chodzi z tym triple captainem albo babci boostem :P
0
@Teletubis Dyszka
0
@Bykunn A co daje kapitan bo nawet nie wiem, u mnie Aguero jest. I dopiero teraz ogarnąłem że można vice kapitana dać haha
0
@Rewolucja123 Valverde jak miałeś to wyglądałeś tak starzej, byłeś bardziej dojrzały, teraz to taki młodziak typowy taki wariacik mordeczka
0
Mam 10 punktów już i co ja zrobię z takim hajsem