MarioMadrid
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gimbie? aha.. witam bordowcu, apteka już zamknięta czy już wcześniej zaopatrzyłeś się w maść na b*l d**y?
7
2
na pewno więcej niż messi
0
Nagroda jest za poprzedni sezon, za mistrzostwa wiata beda rozliczania za rok
0
Jak robicie tak zajefajne rankingi, kto ""waszym zdaniem"" wygra to ja też się pochwalę może ""moim zdaniem"" tak samo to wasze zdanie jest tyle samo warte co moje czyli... ***** ;D
1.Diego Costa
2.Phillip Lahm
3.James Rodríguez
4.Ángel Di María
5.Luis Suárez
6.Thomas Müller
7.Arjen Robben
8.Cristiano Ronaldo
9.Manuel Neuer
10.Leo Messi
3
Bardziej mnie rozśmieszyło to 4 miejsce Ronaldo niz 1 Messiego hahaha
0
Zajebistość, piękność, i kasa (oczywiście żartuję;d)
0
Nie miałem ochoty kikogo prowokować, tylko nie rozumiem dlaczego większośc z Was stawia i jest niemal przekonana w 100% że wygra Messi, rozumiem że to Wasz piłkarz ale czasami trzeba patrzeć obiektywnie,. Jak gdzieś już to u Was czytałem, był to jeden z najgorszych sezonów messiego w karierze, jedynie połfinał MS trochę to zamazał, ale w stopniu nieznacznym.
0
hahaha, gdyby to były jakieś nadzwyczajne mistrzostwa dla messiego to rozumiem, a on w ostatnich meczach ledwo grał, rozumiem że dla Ciebie odnośnikiem w tej sytuacji sa tylko i wyłącznie MS? Nie liczy się to co osiągnął z klubrm tylko z reprezentacją tak? gdyby messi wygral MS i był by królem strzelców to zrozumiał bym to że może wygrać, ale w tym przypadku nie ma najmniejszych szans. Chociaż wujka blattera stać na wszystko
3
Wyjdź i zamknij drzwi
3
Wymień mi przynajmniej 3 powody dlaczego Ronaldo nie, a messi kto wie?
0
Wy jeszcze macie wątpliwości kto wygra tą nagrodę? hahahha debeściaki ;D Wygra to + najcenniejszą nagrodę dla piłkarza.