0

Gimbie? aha.. witam bordowcu, apteka już zamknięta czy już wcześniej zaopatrzyłeś się w maść na b*l d**y?

7

2

na pewno więcej niż messi

0

Nagroda jest za poprzedni sezon, za mistrzostwa wiata beda rozliczania za rok

0

Jak robicie tak zajefajne rankingi, kto ""waszym zdaniem"" wygra to ja też się pochwalę może ""moim zdaniem"" tak samo to wasze zdanie jest tyle samo warte co moje czyli... ***** ;D

1.Diego Costa
2.Phillip Lahm
3.James Rodríguez
4.Ángel Di María
5.Luis Suárez
6.Thomas Müller
7.Arjen Robben
8.Cristiano Ronaldo
9.Manuel Neuer
10.Leo Messi

3

Bardziej mnie rozśmieszyło to 4 miejsce Ronaldo niz 1 Messiego hahaha

0

Zajebistość, piękność, i kasa (oczywiście żartuję;d)

0

Nie miałem ochoty kikogo prowokować, tylko nie rozumiem dlaczego większośc z Was stawia i jest niemal przekonana w 100% że wygra Messi, rozumiem że to Wasz piłkarz ale czasami trzeba patrzeć obiektywnie,. Jak gdzieś już to u Was czytałem, był to jeden z najgorszych sezonów messiego w karierze, jedynie połfinał MS trochę to zamazał, ale w stopniu nieznacznym.

0

hahaha, gdyby to były jakieś nadzwyczajne mistrzostwa dla messiego to rozumiem, a on w ostatnich meczach ledwo grał, rozumiem że dla Ciebie odnośnikiem w tej sytuacji sa tylko i wyłącznie MS? Nie liczy się to co osiągnął z klubrm tylko z reprezentacją tak? gdyby messi wygral MS i był by królem strzelców to zrozumiał bym to że może wygrać, ale w tym przypadku nie ma najmniejszych szans. Chociaż wujka blattera stać na wszystko

3

Wyjdź i zamknij drzwi

3

Wymień mi przynajmniej 3 powody dlaczego Ronaldo nie, a messi kto wie?

0

Wy jeszcze macie wątpliwości kto wygra tą nagrodę? hahahha debeściaki ;D Wygra to + najcenniejszą nagrodę dla piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?