Cześć jestem tu nowy, moim zdaniem to trochę źle że grupa jest trochę słaba bo barca pewnie wyjdzie bez problemów a póżniej trafi na trudniejszego przeciwnika i będzie niedobrze.
Moim zdaniem bojan zostanie napastnikiem światowej klasy, grając w barcelonie z takimi napastnikami jak henry czy eto'o może się wiele od nich nauczyć a że to klasowi gracze to każdy wie!
Manchester zagrał wczoraj bardzo słabo . Szczerze mówiąc niespodziewałem sie tego z ich strony,no ale z drugiej to Zenit był w bardzo dobrej dyspozycji
Komentarze
0
Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje dla tej wspaniałej drużyny ;)
0
100 lat!!!
0
Celem nr 1 barcy powinien być teraz Ribery i muszą go kupić za wszelką cenę
0
Gratulacje Barca, dzieki cieżkiej pracy zwyciężyliśmy Visca el Barca!!!
0
Brawo Barca należało nam się!!!Forza Barca!!!
0
Cześć jestem tu nowy, moim zdaniem to trochę źle że grupa jest trochę słaba bo barca pewnie wyjdzie bez problemów a póżniej trafi na trudniejszego przeciwnika i będzie niedobrze.
0
Ribery by sie barcy przydał z pewnością,zresztą było widać w meczach z bayernem że pasuje do blaugrany ;)
0
Sir alex Ferguson ma rację że barca jest faworytem w LM, a man utd raczej nie ,bylo to widać w czoraj jak grają
0
Moim zdaniem bojan zostanie napastnikiem światowej klasy, grając w barcelonie z takimi napastnikami jak henry czy eto'o może się wiele od nich nauczyć a że to klasowi gracze to każdy wie!
0
Manchester zagrał wczoraj bardzo słabo . Szczerze mówiąc niespodziewałem sie tego z ich strony,no ale z drugiej to Zenit był w bardzo dobrej dyspozycji