O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 21
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje dla tej wspaniałej drużyny ;)

0

100 lat!!!

0

Celem nr 1 barcy powinien być teraz Ribery i muszą go kupić za wszelką cenę

0

Gratulacje Barca, dzieki cieżkiej pracy zwyciężyliśmy Visca el Barca!!!

0

Brawo Barca należało nam się!!!Forza Barca!!!

Zobacz wszystkie

0

Cześć jestem tu nowy, moim zdaniem to trochę źle że grupa jest trochę słaba bo barca pewnie wyjdzie bez problemów a póżniej trafi na trudniejszego przeciwnika i będzie niedobrze.

0

Ribery by sie barcy przydał z pewnością,zresztą było widać w meczach z bayernem że pasuje do blaugrany ;)

0

Sir alex Ferguson ma rację że barca jest faworytem w LM, a man utd raczej nie ,bylo to widać w czoraj jak grają

0

Moim zdaniem bojan zostanie napastnikiem światowej klasy, grając w barcelonie z takimi napastnikami jak henry czy eto'o może się wiele od nich nauczyć a że to klasowi gracze to każdy wie!

0

Manchester zagrał wczoraj bardzo słabo . Szczerze mówiąc niespodziewałem sie tego z ich strony,no ale z drugiej to Zenit był w bardzo dobrej dyspozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?