Najlepszy wybór jak dla mnie to Galatasaray, chodź tak naprawdę To rywale muszą się teraz martwić żeby nie wylosować Barcelony:)
Oby tylko nie Szachtar, bo to najlepsza z możliwych drużyn, która swoją grą zasługuje na szacunek.
Najlepszy wybór jak dla mnie to Galatasaray, chodź tak naprawdę To rywale muszą się teraz martwić żeby nie wylosować Barcelony:)
Oby tylko nie Szachtar, bo to najlepsza z możliwych drużyn, która swoją grą zasługuje na szacunek.
Komentarze
0
Najlepszy wybór jak dla mnie to Galatasaray, chodź tak naprawdę To rywale muszą się teraz martwić żeby nie wylosować Barcelony:)
Oby tylko nie Szachtar, bo to najlepsza z możliwych drużyn, która swoją grą zasługuje na szacunek.
0
Najlepszy wybór jak dla mnie to Galatasaray, chodź tak naprawdę To rywale muszą się teraz martwić żeby nie wylosować Barcelony:)
Oby tylko nie Szachtar, bo to najlepsza z możliwych drużyn, która swoją grą zasługuje na szacunek.