MariuszVeB
Dołączył/a: sierpień 2018
Gdańsk
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i to jest analiza. Proste, wszystko z temacie, jak zwykle świetny wpis!
Luka Jovic świetnie gra tyllo bez piłki, a przecież w pilce, trzeba grać z piłką, więc dla mnie 3 punkty dla Gomeza
2
Dobrze wiedzieć że ktoś oprócz mnie zna dobrze prawo. Całkowicie się zgadzam, pomimo fali hejtu, bo sam również czekałem z telefonem przy kompie żeby dać namiary bagietom
0
Ja, a o co chodzi?
1
Szkoda że nie zrobił ankiety kto za jego czasów miał nalepszy przerzut:
A) On
B) On a po nim Andrea Pirlo
C) On a po nim Xabi Alonso
D) On a po nim Beckham
0
Dobrze że to tylko The Sun a nie jakaś rzetelna i wiarygodna gazeta typu Madrycki AS
0
Jak dla mnie tylko MC Kovi
0
Lepiej zostawić go na trudniejsze meczyki
0
Hehe, dobrze żeś mu powiedział
0
Tylko Adidas Marathon