0

No i to jest analiza. Proste, wszystko z temacie, jak zwykle świetny wpis!
Luka Jovic świetnie gra tyllo bez piłki, a przecież w pilce, trzeba grać z piłką, więc dla mnie 3 punkty dla Gomeza

2

Dobrze wiedzieć że ktoś oprócz mnie zna dobrze prawo. Całkowicie się zgadzam, pomimo fali hejtu, bo sam również czekałem z telefonem przy kompie żeby dać namiary bagietom

0

Ja, a o co chodzi?

1

Szkoda że nie zrobił ankiety kto za jego czasów miał nalepszy przerzut:
A) On
B) On a po nim Andrea Pirlo
C) On a po nim Xabi Alonso
D) On a po nim Beckham

0

Dobrze że to tylko The Sun a nie jakaś rzetelna i wiarygodna gazeta typu Madrycki AS

0

Jak dla mnie tylko MC Kovi

0

Lepiej zostawić go na trudniejsze meczyki

0

Hehe, dobrze żeś mu powiedział

0

Tylko Adidas Marathon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?