0

Siemanko :D Ej mam pytanie ten mecz Barcelona - PSG będzie na Canal+ Sport czy na nSport, ponieważ na tej stronie podane, że transmisja na nSport i na stronie Telemagazyn.pl też jest, że ten mecz będzie na nSport. Natomiast na dekoderze jak i na stronie nc+ piszą, że mecz będzie na Canal+ Sport. Więc gdzie ten mecz wreszcie będzie?

0

Zaczynam wierzyć jeszcze, że są kibice tacy jak Ty. Większość 'fanów' obydwu klubów udzielających się na tej stronie czy na rm.pl to po prostu jeszcze dzieciaki, którzy wyzywają się i piłkarzy (np. Messi Sressi czy Ronaldo Penaldo). Obydwie drużyny są jednymi z najlepszych na świecie. Więc tak jak napisał kolega Bujs wyżej. Niech wygra lepszy. Miejmy nadzieję, że będzie to znakomite i emocjonujące widowisko. Visca el Barca.! :)

0

Czy ktoś hejtuje Ronaldo za te bramki.? :o NIE. Tylko zauważ, że jakby odjąć bramki z karnych Messiego od 30 co ma i bramki Ronaldo też od tych 30 co ma. To Messi 27 goli a Ronaldo 15 goli.. Więc sam widzisz, że Cristiano bez tych karnych nie miał 30 bramek, a Real w tabeli nie był by na 1 miejscu przez tyle czasu..

0

Tak tylko popatrz. Przykład wczorajszy mecz z Atlethikiem Bilbao (o ile oglądałeś, bo takie dzieci już śpią). Real nie miał rzutu karnego i co.? Poza strzałem Bale w słupek praktycznie zero ofensywy i co wniósł Cristiano do meczu.? Tylko to, że grał. Zauważ Messi strzela, asystuje, oddaje nawet karne (przykład mecz z Villarealem w Pucharze Króla). Widziałeś kiedyś jak Cristiano był na boisku, żeby oddał karnego np. Baleowi.? Bo ja NIE.! Zobacz ile razy Real wygrywał dzięki temu, że miał karne, a potem pisz...

0

Zobacz ile Messi strzela goli z karnych, a ile Cristiano i dopiero potem pisz takie "porównania". A twoja wypowiedź brzmi jakbyś miał około 10 lat, kochał Real bo Ronaldo i hejtował Barce, bo ma najlepszego piłkarza w całej galaktyce (czytaj Messi). I jeszcze idź na swoją stronę i tam płacz, że Messi ma już 30 goli i się zrównał z Cristiano, a Barca wyprzedziła Real gromiąc Rayo Vallecano. Pozdrawiam :)

0

Boże ogarnijcie się. Messi zagrał bardzo dobry mecz, a wy za to, że nie udało mu się strzelić karnego chcecie go zakopać żywcem. Jak tak to jest " Messi król ", "Messi Bóg ". A jak tak to go oczerniacie. Ciekawe jak wy byście strzelili co.? Chłop odwalił kawał dobrej roboty, a wy to macie gdzieś, bo spie****ił karnego.? Ludzie ogar. Pozdro dla prawdziwych fanów Barcy. " Dumni po zwycięstwie. Wierni po porażce " VeB.!

0

Tak wiem, ale ja mówiłem o szansach obiektywnych. ;)

1

Według mnie, każdy z tej trójki ma szanse na dostanie Złotej Piłki. Cristiano Ronaldo - rok 2014 był dla niego b. dobry, prowadzi w rankingu strzelców, zdobył wraz z Realem Madryt Puchar Mistrzów (Ligę Mistrzów), otrzymywał wysokie średnie za mecz jednak grą w reprezentacji nie powalał na kolana.. Szanse: 80%
Lionel Messi - KRÓL Futbolu (tak subiektywnie) rok 2014 był dobry w jego wykonaniu. Może początek nie był najlepszy ale potem jakoś to szło, poprowadził Reprezentację Argentyny do Wicemistrzostwa Świata, jest bardzo wyróżniającym się LIDEREM FC Barcelony, wrócił do swojej optymalnej dyspozycji, gra w reprezentacji może nie była tak kapitalna jak w klubie ale stała na wyższym poziomie, statystyki od Cristiano Ronaldo ma gorsze i nie wygrał pucharów z drużyną, ale za to Najlepszy Strzelec LA LIGA i UEFA Champions League, MvP Mistrzostw Świata (średnio zasłużenie). Szanse:75%
Manuel Neuer - Bez wątpienia aktualnie najlepszy bramkarz na świecie, myślę, że swoim zachowaniem podczas meczów (dalekie wychodzenie, gra ofensywna itp.) wprowadził pozycję bramkarza na trochę inny poziom. Ponadto wygrał z FC Bayernem Monachium Puchar Niemiec, Mistrzostwo Niemiec i co najważniejsze wygrał Mistrzostwo Świata z Reprezentacją Niemiec w bardzo efektownym stylu (np. Niemcy 7-1 Brazylia) i potem w Finale pokonując Argentynę 1:0 (113min. Mario Gotze). Za ten turniej zdobył nagrodę bramkarza turnieju. Niestety bramkarz to bramkarz i dlatego szans e będą mniejsze na to, że pokona on powyższych kandydatów (Cristiano Ronaldo i Lionel Messi). Szanse: 73%
Takie jest moje zdanie. Dziękuję i Pozdrawiam.! :)

0

Według mnie wstawianie Javiera Mascherano na pozycji ŚO byłoby nie dorzeczne. Jak wiadomo J.Mascherano wieżowcem nie jest (wzrost:174cm) i przy "wieżowcach" z Atletico Madryt (Miranda, Fernando Torres, Mario Mandzukic czy Diego Godin) nie ma szans w starciach powietrznych przy których nasz dzisiejszy rywal jest bardzo groźny. Liczę na dobry występ naszej obrony jak i ataku. Według mnie najlepszy skład na dzisiejszy mecz to: BR-Claudio Bravo - PO-Dani Alves - PŚO-Gerard Pique - LŚO-Marc Bartra - LO-Jordi Alba - ŚPD-Javier Mascherano - PŚP-Ivan Rakitić - LŚP-Rafinha - PN-Lionel Messi - ŚN-Luis Suarez - LN-Neymar :)

0

Klose, według mnie raczej nie on, wolałbym na przykład Mario Mandżukicia z Bayernu lub Joel Campbell z Arsenalu.? :P

0

Przepraszam, pomyliłem się :)

0

Nie wiem poco Barca nadal chce go pozyskać jak i tak wszystko zakończy się fiaskiem? Powinni dać sobie spokój z nim i spróbować powalczyć o innego obrońcę. Na przykład Laurent Koscielny z Arsenalu, Aymen Abdennour z AS Monaco, Ezequiel Garay z SL Benfici lub Dante z Bayernu. :)

0

tak wiem.. :) niestety to akurat wiem :/

0

nom nie potrzebnie wyrzucać aż taką kasę za zawodnika, który nie wiadomo w jakiej jest obecnie formie.. :) Znacznie lepszym rozwiązaniem myślę była by sprzedaż Alexisa Sancheza za te 32 miliony i kupno np. Chicharito z Manchesteru United i Mattie Destro z Romy. :D a jeżeli chodzi o obrońcę to Laurent Koscielny z PSG, Aymen Abdennour z AS Monaco i Dante z Bayernu. :) takie są moje typy ;)

0

Powinni sprzedać Alexisa, ponieważ jeżeli chcą kupić Luisa Suareza to raczej Neymar, Messi, Suarez będą pierwszymi wyborami Luisa Enrique, a Alexis zostałby odsunięty na drugi tor i jego wartość spadła by o połowę co najmniej. I dlatego jeżeli teraz sprzedadzą go za te 32 miliony o których się mówi to za tą kasę mogą sprowadzić naprawdę bardzo dobrego obrońcę :)

0

Nom z pewnością jebną te 72 mln za Suareza i on się nie sprawdzi i zostaniemy z 2 bramkarzami, 1 pomocnikiem i 1 napastnikiem na kolejny sezon a obrony brak... Według mnie powinni poszukać kogoś innego na obronę a nie ciągle tylko Marquinhos i Marquinhos. Nie wiem może Aymen Abdennour z Monaco lub Dante z Bayernu, albo Laurent Koscielny z Arsenalu.? :) Zobaczymy...

0

Niestety... :/ Mogliby by się postarać o Antoine Griezzmana z Realu Sociedad. :) ale ton raczej nie wykonalne... ;/ Daniel Sturridge z Liverpoolu..? On by był może dobrą opcją.. :) Raheem Sterling z Fulham byłby dobrą opcją.. i kto jeszcze może Mattia Destro z AS Romy lub Cicharito z Manchesteru Utd.? :)

0

W napadzie tak ale poco aż tak nie prościej kupić kogoś tańszego i też dobrego.? Poco wydawać z jakieś 70 mln za Suareza, jak można kupić spokojnie Hulka za jakieś 50.? :)

0

Tak, tak. Ale to też była wina pomocy, która ewidentnie była zbyt wolna. Nie potrafiła rozpędzić akcji. Obrona Barcelony w wielu meczach zawodziła a co teraz Pique z Bartrą i Mascherano i co któryś łapie kontuzję i żegnajcie puchary tak.? :O

0

Może i tak, ale na pewno jakby te gwiazdy, które mamy w ataku aktualnie, miały lepsze podania z tyłu to by więcej zdziałały. A nie Xavi zwalnia każdą akcję. Obrona w ostatnim sezonie była jak durszlak dużo kontuzji i braku zawodników na zastępstwo.

0

Przepraszam , poprostu tak napisałem.. :)

0

Według mnie, to Suarez na pewno przyda się w Barcelonie ( przynajmniej miejmy taką nadzieję ), ale działacze Blaugrany powinni skupić się na sprowadzeniu obrońcy, a nie kolejnego napastnika ( przecież mamy Pedro, Alexisa, Neymara i Messiego ). Ale kogo na tą obronę. Hm.. według mnie powinien być to ktoś młody i utalentowany, ale i zarazem w miarę doświadczony. Mam tutaj na myśli no oczywiście Marquinhosa z PSG, Dante z Bayernu, Laurent Koscielny z Arsenalu, Abdennour z AS Monaco, Jerome Boateng z Bayernu i oczywiście Mathieu z Valencii. Takie są moje przewidywania. Jeżeli chodzi o pomoc, to na pewno powinni postarać się pozyskać Juana Cuadrado z Fiorentiny, ale jest też kilku innych ( chodzi mi o tych, którzy w szczególności błysnęli na Mundialu ), Daley Blind z Ajaxu, James Rodriguez z AS Monaco, Eden Hazard z Chelsea ( tak wiem marzenie ściętej głowy ), ale jest także De Bruyne z VfL Wolsfburg, kto by tam jeszcze. Hm.. Christian Rodriguez z Atletico Madryt, jest też Marco Verratti z PSG, Javier Pastore z PSG, Christian Eriksen z Totenhamu, Andre Ayew z Olympique Marseille. A co z bramkarzami, kupiono ich dwóch Marc Andre ter Stegen oraz Claudio Bravo, i który z nich ma być tym numerem "1". Claudio Bravo bronił fenomenalnie na Mundialu 2014, a Marc Andre ter Stegen miał być tym numerem "1" po jego dobrym sezonie w Borussi Monchegladbach. Więc kto będzie tym numerem " 1" zobaczymy... Oto moje zdanie, Dziękuje i pozdrawiam. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?