0

Podobno w nicku nie wolno podawać swoich danych osobowych ;)

0

Niemiecki to jest język którego chce się słuchać.

0

Dzięki ! ;)

0

Ma ktoś jakąś godna transmisje polecenia ?!

0

Macie jakąś fajna transmisje w necie ??!!! Pomocy !

0

ZAJEBISTE ! To jak juz jest projekt to ja mysle ze beda na sezon 2016/17!

0

Wolałem te zielone :P

0

Według mnie tu bardziej brakuje Alby ;)

0

On to chyba się już utopił w wannie pełnej kasy :P

0

Miejmy nadzieję ze nasz sztab trenerski wyciągnie z tego wnioski. (tylko jakieś rzetelnej zmiany nie widzę od porażki z MaUnited)

1

Zostawcie Pedro Rodríga! Nie sprzedawajcie go! On ciągle bramki pyka... NIE SPRZEDAWAJCIE GO !

1

... i tak bylismy lepsi

1

Zmiana zdania :(

0

Jescze ten mecz wygramy ;)

0

messiego i neymara ściągną :P

2

i naszego Suagryza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?