MarshallLAW
Dołączył/a: grudzień 2013
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może jako kapitan chce się wytłumaczyć kibicom bo reszta kapitanów nie ma cojones, a mieli pokazywać jak Mascherano.
0
Jak dla mnie specjalnie Montoya nie zawinił specjalnie przy bramce, prawy obrońca zbiegał do lewej strony boiska łatać dziury po środkowych obrońcach. Zdecydowanie najlepszy zawodnik z Neymarem.
0
Jakby oni pokazali chociaż! - sportowa złość to kibice pewnie nie okazywaliby takiej złości.
Troche szkoda mi Pinto, ale jak drużyna to trzeba po wszystkich pojechać widocznie dlatego.:D
0
Costa byłby idealny ale chyba nierealny. Moim zdaniem to nie musi być nie wiadomo jak wybitny strzelec, tylko walczak ze wzrostem, siłą, mocnym kopem. Może Gignac albo ten Cardozo o którym wspominano by się nadawał. Choć jak dla mnie to nawet kogos większego ze szkółki komu się chce już by cos dało na te autobusy w ostatnich 25 - 30 min.
1
Jezu, najlepszy w pomocy 34 letni facet. Dobrze napisane że nikt nie wykorzystał walorów fizycznych Alexisa on tam powinien dać w kość oborńcom i rozpychać się w środku a nie na skrzydle kombinować. Leci krytyka na Neymara w komentarzach ale ja dla mnie jemu chce się grać i wygrywać i jak dla mnie wystarczy żeby go docenić przynajmniej na tle drużyny.
0
Nie, po prostu nie dyskutuje z ... .
0
Właśnie wysoka 9 do rozpychania i główek jest tutaj potrzebna oraz odwaga do strzałów z dystansu, nie mam opcji na Atletico zobaczmy jak na prowadzenie wyszedł Real - rykoszet po strzale z dystansu. Wszelakie dobicia po wypluciach piłki przez bramkarza przy szybkch napastnikach zwiększałyby szanse na bramke. To w sumie proste, Guardiola w Superpucharze wiedział że Mourinho się zamuruje to poprostu wprowadził wysokich graczy i na zmiane z wrzutkami szły strzały z dystansu. Nie potrzeba ani znakomitych dryblerów ani tecznicznych cudów tylko siły, rozbiegania warunków fizycznych.
0
Te statystyki z posiadaniem tylko potwiedzają że każdy wie jak grać z Barcą, oddać, niech klepią ile wlezie, wystarczy zagęścić środek bo wrzutki bezproduktywne a z dystansu i tak nie uderzą...
0
Nie wspominałem o zeszłym sezonie, tylko biali żyją przeszłością.
Może przytoczysz jak Ronaldo faul z zeszłej rundy?:D
0
Wniosek jest jeden i dobrze wszystkim znany, nie dyskutuj z hala dziećmi bo mówi się do nich jak do ściany.
pozdro.
0
Ja tam wolę dawać szanse młodemu skoro i tak nikt nie zapewni poziomu Pique, Bartry czy Puyola.
0
Skoro juz pytasz, bez Ronaldo Bayern przejedzie się po Realu, a druga para będzie mega ciekawa z taktycznego punktu widzenia bo podobny styl prezentują te ekipy.
0
Fakt, nie zwróciłem uwagi że nawet nie został powołany, zdarza sie.
Destro - Wystarczająco żeby uwierzyć że będzie lepszy od Songa, Adriano Busiego i być może w tej formie Masche na środku obrony. Rzadko oglądam Barce B ale nie widziałem nigdy żeby był specjalnie winny jakiejs straconej bramce, a właśnie na mecze presezonowe i do reprezentacji za nic chyba nie został powołany...
0
To pokazuje hierarchie że ostatnie dwa mecze z najsłabszymi Real ... przegrał.
0
Widać czytać nie potrafisz, nie wiem gdzie tam jest napisane że się cieszę. Podejrzewam że nawet nie czytałeś książki z której bierzesz cytat, ale to świadczy o Twojej inteligencji. Zobaczymy co pokażą "królewscy" w półfinale. ;)
0
Oby Bagnack dostał szanse.
2
Znów kibice Realu zostaną uświadomieni potegi swojego klubu.
Ale los troche niesprawiedliwy że Bayern na najsłabszych trafia.
0
Doświadczenia nam nie brakuje tylko właśnie świeżej, młodej, głodnej krwi.
0
Zobaczymy jak zatańczą z 1 zespołem ligi niemieckiej. ;)
Pozdro.:D
0
Nikt nie mówi o pierwszym składzie, ale tacy klasowi gracze jak Busquets, Pedro, Messi, Iniesta byli sprowadzeni za grubą kase? Wiadomo że wszyscy nie wypalą ale niech młodzi grają więcej to prędzej się dowiemy kogo na co stać.
0
o właśnie, nie pomyślałem, pewnie dlatego że tak rzadko gra.
Alvesa w obecnej formie tak ciężko ze składu wygryźć...
0
Ale z rywalami wyżej nie ugrał kompletnie nic!
Zobaczycie co się z Realem stanie w półfinale, jedynie jeśli trafią na przemęczone Atletico to moga cos osiagnąć.
0
Bez transferów też damy radę, poscigamy Bagnacka, Grimaldo, Adame, Dongou, Deulofeu, Suareza i Rafinhe i będzie dobrze. Tylko Adriano na prawej za Alvesa musiałby grać.
0
Wszyscy doskonale wiedzą że na półfinał Real nie zasłuzył, choćby przez wgląd na lige hiszpańską. Inne rozstawienie par a Barca byłaby 4 półfinalistą, ale dla nas to może lepiej że odpadliśmy wcześniej bo otworzą się oczy na przyszły sezon (mam nadzieje).
1
filmik mega :D
A co do tektsu to przerażające jest dla mnie to jak wspomnę sobie zeszłoroczną porażkę z Bayernem, te same argumenty wszystkich - trener złe zmiany, zawsze ta sama taktyka, xavi wypalony, brakuje 9, Alves ani w obronie ani w ataku nie gra, niski Mascherano, odświeżyć skład.
I co? i gówno, nic się nie zmieniło, doszedł tylko Neymar który i tak chyba z cała aferą przy transferze więc szkód sobie i drużynie narobił. Bartra znowu poważniejsze kopanie zaczyna jak przychodzą ważniejsze mecze.
Tylko nie wiadomo kogo winić bardziej że nie pomyślał o tym gdy wszyscy o tym mówili, zarząd czy trenera który nawet w oknie zimowym nie widział potrzeby wzmocnienia/uzupłenienia składu.
0
Bo facet traci szanse na sukces przez tchórzostwo klubu do którego należy. Bez Courtoisa Atletico traci 20 % z siły defensywnej.
0
Nikt nie płacze, ale o ile puchar króla powinno się udać wygrać, to remis w lidze w ostatnim meczu z Atletico byłby katastrofą, a jak zespoły nie miały recepty na Barce tak teraz my nie mamy na Atletico.
6
To by było najpiękniejsze, ale tradycji to tradycja, kto pokona Barce ten wygra Lige mistrzów.
0
w tańcu z gwiazdami sobie radził to na 9 w Barcy nie da rady?
0
Mega wyrówanan LM w tym roku, Bayern słabszy, Inne zespoły awansowały przewagą tylko jednej bramki.