0

Przecież obecny zarząd dobrze wie ze po stracie Neymara nie ma czego szukać w tym klubie. Nie zdziwię sie jak w tym okienku nikogo konkretnego nie kupimy a kasa ze sprzedaży sie rozpłynie w sposób wiadomy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?