0

wow! czas na noworoczne porządki :D

0

wielka szkoda że Xavi odchodzi, ale nie rozumiem dlaczego klub ma mu płacić skoro on sam chce odejść.

3

proszę was nie porównujcie zabiegu usunięcia wyrostka do raka!!

0

Łączę się w smutku i żalu ze wszystkimi dla których Tito był nie tylko wielkim trenerem ale i mistrzem! Spoczywaj w pokoju! Zawsze będziesz w naszych sercach!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?