Martusia0153
Dołączył/a: styczeń 2014
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wow! czas na noworoczne porządki :D
0
wielka szkoda że Xavi odchodzi, ale nie rozumiem dlaczego klub ma mu płacić skoro on sam chce odejść.
3
proszę was nie porównujcie zabiegu usunięcia wyrostka do raka!!
0
Łączę się w smutku i żalu ze wszystkimi dla których Tito był nie tylko wielkim trenerem ale i mistrzem! Spoczywaj w pokoju! Zawsze będziesz w naszych sercach!