23 września 2008, 18:50
0
Taaak, Martusia wniebowzięta. ; ) hah, dobrze, że atmosfera luźna i lepiej jednak jak mają się ganiać półnadzy niż jak mają się wyzywać w szatni... :) Witam ponownie po długiej nieobecności przy okazji. ;d
21 sierpnia 2008, 14:01
m_o_z a myślisz że nie robi? Nie przepuści takiej okazji. ;p Zrobi sobie prezent na urodziny i we wtorek wbije Wisełce hat-tricka. ;D
21 sierpnia 2008, 13:14
robokochambarce myślę, że Bojan przystanie na te warunki, bez zastanawiania się. ; )
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Taaak, Martusia wniebowzięta. ; )
hah, dobrze, że atmosfera luźna i lepiej jednak jak mają się ganiać półnadzy niż jak mają się wyzywać w szatni... :)
Witam ponownie po długiej nieobecności przy okazji. ;d
0
m_o_z a myślisz że nie robi? Nie przepuści takiej okazji. ;p
Zrobi sobie prezent na urodziny i we wtorek wbije Wisełce hat-tricka. ;D
0
robokochambarce myślę, że Bojan przystanie na te warunki, bez zastanawiania się. ; )
0
robokochambarce myślę, że Bojan przystanie na te warunki, bez zastanawiania się. ; )
0
m_o_z a myślisz że nie robi? Nie przepuści takiej okazji. ;p
Zrobi sobie prezent na urodziny i we wtorek wbije Wisełce hat-tricka. ;D
0
Taaak, Martusia wniebowzięta. ; )
hah, dobrze, że atmosfera luźna i lepiej jednak jak mają się ganiać półnadzy niż jak mają się wyzywać w szatni... :)
Witam ponownie po długiej nieobecności przy okazji. ;d