O sobie

  • Zainteresowania Ogólnie sport
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1993 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 4852
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

puta el farsa
polemike poprowadz sobie z osoba rownie "inteligentna" co ty. ja nie mam zamiaru czasu marnowac na osobe, ktora nawet podstaw biologii nie zna. ps Mourinho - taki dobry trener?? ty chyba faktycznie jestes bialy od tego sezonu, nie pamietasz albo nie chcesz pamietac lania SREALU az milo. NIC nie wygrywacie - bo oprocz mistrzostwa, co sobie dopiszesz od paru lat?? PUCHAR kastylii??- dobry jestes. :) SREAL?? - nie nie, bede mowil realek.bo nie wypada inaczej, a razi nas twoja niepohamowana duma huj wie z czego:)..ze SREALKA. a odnosnie bazyliszka, nawet nie wiesz jak wyglada lustro 2 metrowe, przeciez z biologii zawsze palka.

0

puta el farsa
miernikiem twojej inteligencji jest to co piszesz. jednym slowem ZENADA. skoro lubisz ten smierdzacy bialy klub SREAL, to wypociny przedstawiaj przed swoim niekompetentnym towarzystwem - na realmad...cos tam cos tam niewazne, i nie mam zamiaru znac:) a nie sadzisz sie na nie swoim forum, piszesz glupoty, no i jeszce oczekujesz ze cie pochwalimy haha.. idz spac, niedlugo znow szkola, jakis sprawdzian ale chyba z niewiedzy:) VeB!!!!!

0

puta el farsa
i jeszcze jedno. ten twoj caly mourinho to jest taki jak ty. SLABY, BEZNADZIEJNY, PIERDOLNIETY, i w dodatku jak ty - madry w gebie( w tej sytuacji przez neta). boli cie ze nic nie wygrywacie. pociesze cie - nie wygracie juz nic wiecej:):) ty i ten caly twoj SREAL wygladacie jak zakochane bazyliszki - nie tykaj mnie bo upadne. zal mi ciebie i tego twojego zakompleksionego stylu. TOTALNE DNO.TAK JAK TY. ps.piszac o Messim choc w 1% spojrz na roznice. aha sory, to sa za wysokie progi. 3maj sie SREALOWCU

0

puta el farsa
twoj nick juz jest tak slaby jak twoj bozyszcze krystyna. spadaj do swoich frankowskich szmat i nie zasmiecaj spamami naszego srodowiska.!! aha jakbys chcial znow cos napisac, to udaj sie do jakiegos madryckiego zula po granaty.

0

puta el farsa
nie masz co robic??!!!! wypierd...aj stad. twoje posty sa tak slabe jak dzisiejszy i nie tylko żelus. wiec dobranoc

Zobacz wszystkie

0

puta el farsa
nie masz co robic??!!!! wypierd...aj stad. twoje posty sa tak slabe jak dzisiejszy i nie tylko żelus. wiec dobranoc

0

puta el farsa
twoj nick juz jest tak slaby jak twoj bozyszcze krystyna. spadaj do swoich frankowskich szmat i nie zasmiecaj spamami naszego srodowiska.!! aha jakbys chcial znow cos napisac, to udaj sie do jakiegos madryckiego zula po granaty.

0

puta el farsa
i jeszcze jedno. ten twoj caly mourinho to jest taki jak ty. SLABY, BEZNADZIEJNY, PIERDOLNIETY, i w dodatku jak ty - madry w gebie( w tej sytuacji przez neta). boli cie ze nic nie wygrywacie. pociesze cie - nie wygracie juz nic wiecej:):) ty i ten caly twoj SREAL wygladacie jak zakochane bazyliszki - nie tykaj mnie bo upadne. zal mi ciebie i tego twojego zakompleksionego stylu. TOTALNE DNO.TAK JAK TY. ps.piszac o Messim choc w 1% spojrz na roznice. aha sory, to sa za wysokie progi. 3maj sie SREALOWCU

0

puta el farsa
miernikiem twojej inteligencji jest to co piszesz. jednym slowem ZENADA. skoro lubisz ten smierdzacy bialy klub SREAL, to wypociny przedstawiaj przed swoim niekompetentnym towarzystwem - na realmad...cos tam cos tam niewazne, i nie mam zamiaru znac:) a nie sadzisz sie na nie swoim forum, piszesz glupoty, no i jeszce oczekujesz ze cie pochwalimy haha.. idz spac, niedlugo znow szkola, jakis sprawdzian ale chyba z niewiedzy:) VeB!!!!!

0

Witam. Kilka słow ode mnie.Caly czas twierdze, ze Bayern wcale nie jest zespolem takim mocnym, jak media w Niemczech i innych krajach go przedstawiaja. To Barca, wzdluz i wszerz boiska "zagrala" dno, tym samym dajac szanse na przedstawienie Bayernu jako jeszcze silniejszego.Gdybysmy zagrali na swoim poziomie, na poziomie jaki przystalo na Najlepszy Klub XXI wieku, to media dzisiaj na calym swiecie swoje naglowki mialyby zupelnie inne. Ale do rzeczy. Panie Tito i Roura. nie bede juz rozpisywal sie nt Messiego,ktory byl cieniem samego siebie.Ale Messi jest po kontuzji, to nie byl jeszcze jego czas. Mogl za niego zagrac zawodnik na 100% przygotowany, przeciez caly wasz sztab trenerski lacznie z lekarzami sa najblizej niego i innych zawodnikow, przeciez powinniscie zdawac sobie sprawe czy Messi jest na 100% gotowy...poza tym dlaczego Tello poza skladem, co miala oznaczac zmiana Villi przy stanie 0-4 w 83min(!), dlaczego nie dostal szansy od poczatku,ewentualnie od poczatku drugiej polowy??..dlaczego przy tak okrojonej obronie gra bezproduktywny Pique, ktory jest pod forma, a np nie korzystamy z Alexa Songa,zawodnika bardzo silnego fizycznie..(jestem pewien,ze gdyby zagral nasza obrona diametralnie bylaby inna). Stawiacie na Bartre i wymagacie, by nagle byl filarem obrony.Tak sie da bez ogrania.. Poza tym Busquets dla mnie slabiutko, duzo strat, bez komentarza. I coz. Za tydzien rewanz. Moja propozycja.nie mamy nic do stracenia.zagrajmy 3-1-4-2(obrona Adriano--Bartra-Abidal, srodkowy defensywny Alex Song, pomoc w srodku Xavi-Iniesta a na skrzydlach Tello-Messi, atak Villa-Alexis). Messi w pomocy, ale jako schodzacy ze skrzydla do srodka.Ewentualnie Cesc moze za Xaviego??trzeba sprobowac, nie mamy nic do stracenia. U mnie wiara i nadzieja umieraja ostatnie, a nawet wogole nie umieraja. Ciagle wierze w remontade. Skoro stracilismy 4 gole, potrafimy te bramki odzyskac. To NADAL jest nasz UKOCHANY KLUB. KLUB ktory potrafi WIELE. VeB!! do srody pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?