Masterk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban - mod
0
widzieliście?? MesSI vs KuNOO. Eto'o niezbyt zadowolony, że schodzi, szkoda powienien grać dalej
0
Yaya powinien wejść
0
Boże, Messi tak blisko a tak daleko, slyszeliscie komentatora?? Messi is the best, is the best
0
to chyba Thuram na trybunie??
0
Czerwona powina być jeszcze
0
ALE JAJA, co za wynik, http://ebramki.pl/view,mecz-na-z%20 ywo-barcelona-atletico,2092.html
0
Myślałem, że to Ronni z Milanu na pierwszy rzut oka hehe
0
ten koleś wchodził VV z łokcia w brzuch gdy VV skakał po piłkę
0
Bramke zawalili Abidal i VV ewidentnie, Abidal że nie zablokował wrzutki a VV za wybicie przed siebie
0
Juz myślałem, że będzie jak w tamtym sezonie, 2-0 prowadzić i przegrać 2-3
0
Henry też mówił w Arsenalu, że nigdzie nie odejdzie a stało się inaczej...
0
Ludzie, ufajcie nadal Pepowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VePep! VeB!
0
Pep jest młody i widzi co się dzieje, a starsi trnenrzy mja już swoje nawyki, które nie zawsze wychodzą na dobre, młodzi sa perspektywiczni, a starsi mają swój plan, jeśli nie uda się wnim coś to nie wiedzą co robić. may taki przykla w Beenhakerze, więc szewka1224 nie pitol głupstw
0
Emilinho za ten komentarz jesteś dla mnie wzorem, bardzo trafny komentarz jakich mało
0
No, druga połowa lepsza i ciekawsza, ale Messi to WIELKI indywidualista, tracił dużo piłrk, Eto zamiast strzelac lub kiwać w paru mmentach to czekał nie wiadomo na co, Hleba wogóle nie widać (Bojana też), Xavi cos tam próbował ale słabo. Musimu wierzyć w Pepa bo on wie co robić, zaraz po meczu będzie pewnie opera w jego wykonaniu w szatni, ale kibice najbardziej mnie zadziwili machając białymi chusteczkami już. Nie mozna oczekiwać dobrych wyników odrazu, przyjdą z bólem, ale będą na 100% i ja w to wierzę.
0
Pierwszą połowę mozna podsumować jednym wyrazem NUDA
0
A dlaczego Messi nie gra??
0
Peeedrroo pprrraaawwwiiieee
0
Ale Keita przestrzelił
0
Jakie pustki jak na boiskach polskich w pucharze ekstraklasy
0
Krasny piłkarze mogą byc przestraszeni i mieć wątpliwości bo nie są do tego przyzwyczajeni, w ostatnich 2 latach nikt tak surowo ich nie traktował ale muszą sie przyzwyczaic bo taka jest koncepcja trenera i chyba wie co robi. A wogóle to czasami aż się prosi żeby ich zdrowo opie......., za takie mecze jak ostatnio
0
a na lewe skrzydło nie można wsadzi jakiegoś młodego, np. Jeffrena??!!
0
aha i Looki dobrze, że Ty zaczełeś pisać na temat pod ta informacja xDxDxD
0
Looky widzę, że tobie najbardziej nie pasują takie komentarze, więc ich nie czytaj, nikt Cię nie zmusza, inni wolą tak pisać jeszcze inni inaczej (jak Ty), ale uszanuj czyjeś zdanie, a wogóle to admin jest od tego typu roboty, a nie do końca wracając do tematu to bym na miejscu Pepa jeszcze raz "huknął" piłkarzom do głów, żeby sie przyzwyczaili do takiego traktowania za słabe mecze
0
PS bo to mają być komentarze a nie wykłady
0
a gdzie w regulaminie jest napisane, że komentarz bedzie akceptowany jeśli będzie miał więcej niż 3 słowa (znaki sie nie liczą), czasami aż brak słów w komentarzy i to jedno zastepuję całą myśl, a wogóle to chętniej czyta się chyba krótsze a mądrzejsze zdania/słowa niż długie, które robią w sieczke z mózgu:)
0
To kto teraz powinien przyjść?? tylko nie ten śmieszny Arszawin, bo jemu udał się tylko w sumie 1 sezon
0
Eto lepszy od Berbatova
0
Dobrze, niech zostaje