0

0

Bo musiał. Messi był długo kontuzjowany

0

Wiesz od początku nie podobało mi się to że Martino objął ławkę trenerską po Tito. Barcelona to wielki klub który powinien mieć wielkiego trenera kogoś z doświadczeniem w Europie a nie w Ameryce Południowej.

0

Mam nadzieję że odejdzie. Jesteśmy w tym punkcie tylko dlatego że nasi rywale się potknęli.

0

P.s Barca to nie klub seniora;D

0

30 lat kpina jest za stary;/ i co za rok lub 2 bedziemy szukac kolejnego na jego miejsce. 20 milionow to za dużo

0

No ale jak przyszedł do Barcy powiedział że żadnych transferów nie trzeba, wystarczy tylko Neymar, a dziury w defensywie i 2 bramkarz to co panie Martino? Teraz właśnie cierpimy przez brak klasowego stopera. Wracaj do Argentyny takie jest moje zdanie

0

Zacznijmy od tego ze Mou nie puści nikogo z Chelsea do Barcy

0

liczę że real odpadnie z ligi mistrzów

0

Co z tego że stoją za nim murem... za Pepem też stali. Przypomnij sobie jak Guardiola dyrygował przy lini. Tata woli wsadzić ręce w kieszeń i patrzeć w ziemię. Zero motywacji dla zawodników

0

sęk w tym kolego nasz kochany zarząd pewnie połasi się na taniochę

0

Mam nadzieję że Tata odejdzie z Barcy. To nie jest trener na miarę Dumy Katalonii. Ameryka Południowa to nie Europa, a nam potrzeba trenera z doświadczeniem w Europie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?