Fifa znowu nas ud*piła...
Skład Barcy musi się powiększyć, ale oby jakimś klasowym zawodnikiem.
Mam nadzieję, że Barcelona pójdzie po rozum do głowy i sięgnie do kieszeni i w końcu uda się kupić kogoś z dwójki Reus/Cuadrado
Fifa znowu nas ud*piła...
Skład Barcy musi się powiększyć, ale oby jakimś klasowym zawodnikiem.
Mam nadzieję, że Barcelona pójdzie po rozum do głowy i sięgnie do kieszeni i w końcu uda się kupić kogoś z dwójki Reus/Cuadrado
Komentarze
0
Fifa znowu nas ud*piła...
Skład Barcy musi się powiększyć, ale oby jakimś klasowym zawodnikiem.
Mam nadzieję, że Barcelona pójdzie po rozum do głowy i sięgnie do kieszeni i w końcu uda się kupić kogoś z dwójki Reus/Cuadrado
0
Transfer bez przyszłości...
Marny zawodnik, lepiej zainwestować w Cuadrado i mieć PO/PS.
0
Naprawdę oporna gra ze strony Barcelony. Szkoda, że Messi nie pokazał dziś 100 % mocy :) No i niestety zabrakło nam świetnych pomocników
0
Naprawdę oporna gra ze strony Barcelony. Szkoda, że Messi nie pokazał dziś 100 % mocy :) No i niestety zabrakło nam świetnych pomocników
0
Transfer bez przyszłości...
Marny zawodnik, lepiej zainwestować w Cuadrado i mieć PO/PS.
0
Fifa znowu nas ud*piła...
Skład Barcy musi się powiększyć, ale oby jakimś klasowym zawodnikiem.
Mam nadzieję, że Barcelona pójdzie po rozum do głowy i sięgnie do kieszeni i w końcu uda się kupić kogoś z dwójki Reus/Cuadrado