12 marca 2014, 18:07
0
Dokladnie :)
W pierwszym meczu było 0:2 dla Barcelony co oznacza, ze City przy bramce Barcelony musiałoby strzelic 3 bramki, NIE 4 :) byłoby wtedy 3:3 ale to City strzeliłoby wtedy wiecej bramek na wyjeździe, myle się? Eee. chyba nie.
23 listopada 2013, 18:25
Dziekuje za filmik ! Nie mialem mozliwosci ogladania meczu, postaraliscie sie! dzieki ! :)
13 stycznia 2013, 10:04
po 3 pkt ! :)
17 października 2012, 14:16
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425772360816548&set=a.153918278001959.32327.153885151338605&type=1&theater¬if_t=like Lajkujcie Komentarz Mateusz Roland Kałuża!! z góry dzieki a i LICZE NA WAS !
22 sierpnia 2012, 16:29
Leo Messi -Maly wzrostem -Wiekli duchem;)
24 marca 2012, 11:39
29.11.2010 - Ta data utkwiła nam w pamięci Kiedy to Barcelona Rozgromiła Real 5-0, Kto wtedy sędziowal? Oczywiscie Iturralde González ! ! Przypominam Mecz Milan-Barcelona na Otwartym Polsacie juz w Srode ! !
16 października 2012, 22:13
Lajkujcie Komentarz Mateusz Roland Kłuża.. Wielkie Dzieki ! !https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425772360816548&set=a.153918278001959.32327.153885151338605&type=1&theater
24 marca 2012, 11:42
Mysle, ze bedzie 4-1 ^^ oraz Hat-Trick Messiego? ;O Powodzenia Barcelono! po 3 PKT :)
7 października 2012, 12:04
Po zwycięstwo !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dokladnie :)
0
W pierwszym meczu było 0:2 dla Barcelony co oznacza, ze City przy bramce Barcelony musiałoby strzelic 3 bramki, NIE 4 :) byłoby wtedy 3:3 ale to City strzeliłoby wtedy wiecej bramek na wyjeździe, myle się? Eee. chyba nie.
0
Dziekuje za filmik ! Nie mialem mozliwosci ogladania meczu, postaraliscie sie! dzieki ! :)
0
po 3 pkt ! :)
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425772360816548&set=a.153918278001959.32327.153885151338605&type=1&theater¬if_t=like
Lajkujcie Komentarz Mateusz Roland Kałuża!! z góry dzieki a i LICZE NA WAS !
0
Leo Messi
-Maly wzrostem
-Wiekli duchem;)
0
29.11.2010 - Ta data utkwiła nam w pamięci Kiedy to Barcelona Rozgromiła Real 5-0, Kto wtedy sędziowal? Oczywiscie Iturralde González ! !
Przypominam Mecz Milan-Barcelona na Otwartym Polsacie juz w Srode ! !
0
Lajkujcie Komentarz Mateusz Roland Kłuża.. Wielkie Dzieki !
!https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425772360816548&set=a.153918278001959.32327.153885151338605&type=1&theater
0
Mysle, ze bedzie 4-1 ^^ oraz Hat-Trick Messiego? ;O
Powodzenia Barcelono! po 3 PKT :)
0
Po zwycięstwo !