6

Odpalił bombę!!!!

0

@Bombelek951
Bez przesady. Pozdro

0

@Rupert_Haubica
Młody Tusk nie grałby dla Nas, więc słabe porównanie, lecz odnosząc się do komentarza : masakra.
Pozdro

1

@ACRAB95
Zgadzam się, ale Grimaldo by się przydał biorąc pod uwagę dyspozycję Balde. Pozdro

0

@DAM1ANOo Dokładnie, nawet tam Alvarez nie pasuje, to samo robi Psg od lat, Barca się kimś interesuje za chwilę Psg również, po co im skauting skoro mogą kopiować działania Barcy i proponować więcej hajsu. Przecież ich stać na takie działania. Pozdro

7

@BORO_12 W mojej ocenie to samo tyczy się Balde, przy dobrej ofercie sprzedać, On już raczej lepszy nie będzie. Pozdro

2

@Maker0 Atrakcyjne granie i trofea plus życie w Barcelonie robią swoje. Pozdro

0

@AndreSantos Pominąć Alvareza i gitara, heh. Pozdro

0

@mati15d Racja, mój błąd. W takim razie mógł wybrać krótszy okres umowy, choć tak na dobrą sprawę nie mam do Niego przekonania. Pozdro

0

@kaczy1989 Strach przed utratą zawodnika, Julian ma wątpliwości, heh. W Madrycie o tym wiedzą. Pozdro

0

@MirusAmisz Dokładnie. To co zrobili to zwykły strach przed utratą zawodnika.

0

@Barceloniarz987
Mógł nie przedłużać kontraktu, wtedy On rozdawały karty. Pozdro

1

Prędzej postawiłbym na podobieństwo do Auby.

7

@Fog_W_1899
Szkoda, że nie było na Niego kasy jak odchodził z Napoli, wpasowałby się Tu. Pozdro

10

Wracaj Byku do zdrowia!!! Będziesz potrzebny w przyszłym sezonie.

2

@malypuzon
A mi się wydaje, że nie da rady

1

Najlepsze Życzenia Wojtek!!!

1

Nie zgodzę się z sytuacją Erica Garcii, od początku sezonu najjaśniejszy punkt obrony, dwoił się i troił w kilku meczach przykrywając błędy kolegów z obrony. Pozdro

0

Dobre wieści jeśli prawdziwe, pozdro

0

Oby to nie była prawda

1

To jest Kot jakiego nigdy nie mieliśmy.

2

Ferran w przerwie do zmiany

1

"Gdyby to, co zrobił Lamine Yamal, zrobił Vinícius, dziś byśmy go zlinczowali".
Gdyby zrobił to jakikolwiek inny zawodnik (nie Yamal), to nikt by o tym nawet nie wspomniał . Pozdro

1

@brd42 Za Xaviego grał pierwszy skład praktycznie i było 3:2. Na takich małych i słabej jakości boiskach ciężko się gra jak widać, nie tylko My mamy problemy. Pozdro

0

@brd42 sezony się pomyliły, za Xaviego było przepychane, za Flicka 4-0

1

Dobrze, że się nie obsrał jak w finale PK w zeszłym sezonie. Pozdro

2

Najlepsze Życzenia!!!!!

1

@papikkuchta Wątpię w to żeby Chelsea go chciała teraz, szczególnie po takim występie w Anglii. Pozdro

18

Zawodnik wychowany, ukształtowany i wyszkolony przez klub, który również zajmuje się jego leczeniem i wypłaca mu wynagrodzenie. Biorąc pod uwagę to co stało się z Gavim na reprezentacji to w mojej ocenie działania klubu są całkowicie zrozumiałe i nie rozumiem oburzenia ze strony federacji. Każdy dba o swój interes. Pozdro

16

Dla mnie dziwne jest to, że jeden i ten sam zawodnik Celty fauluje Olmo trzykrotnie w ciągu pierwszych 10-15 minut meczu i nie dostaje kartki. Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?