MatiSz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago nie odejdzie, ale za to może Barca pokusi się o kupno Fabio Contreao?
0
16 bramek jak na pierwszy sezon aklimatyzacji to chyba nie jest zly wynik? Ibrę zostawić, z Fabregasem poczekać. Zresztą czas pokaże jak się wszystko potoczy. VeB!
0
swidrinho
any problem? if yes - get out.
0
yy co słychać u ex-barcelonistów to trochę przesadzony tytuł;] w ogole artykuł jakiś taki biedny;]
0
oj mówicie teraz o portfelach i o kasie... Sami był zawsze mniej ceniony finansowo u nas niż Messi Henry czy wczesniej R10. A dzieki niemu osiagnelismy bardzo duzo. zyczę mu wszystkiego najlepszego w nowym klubie. Zmiania otoczenia mu pomoże. Mam nadzieję, że będzie strzelał jeszcze więcej bramek. PS. Samochody trzeba za coś kupować a wiadomo, że Sami jest kolekcjonerem:P Pzdr. Visca el Barcelona
0
Szkoda... Dzięki za wszystko Sami!! Powodzenia!
0
Robinho44
Pique do Realu? Ty w ogóle widzisz co piszesz? Przecież to jeden z największych talentów w Barcelonie! Poza tym został tu wychowany i jest mocno przywiązany do klubu więc by nie przeszedł:)
0
ehh... i dalej licytacja... a Wy jakbyście mieli do wybory 5 albo 9 zlotych to o co byscie walczyli??
0
kur...czę, co temat to samo. Już rzygać się chce od tych Waszych spekulacji transferowych. Ludzie czy Wy naprawdę nie macie co robić tylko dumać nad tym kogo kupi nasz Wielki Klub? A Real... Real niech sobie kupuje i Ibrahimovica i Villę i Silvę i Ribery'ego niech wszystkie gwiazdy pozabierają. Oprócz naszych, którzy są nie do wyciągnięcia. Wracając do tematu, musiałoby minąć ze 2-3 lata dopóki by Ci piłkarze się zgrali, a jestem w 80% pewny, że w przypadku niższego niż 1 miejsce w lidze w rundzie jesiennej przyszłego sezonu Pellegrini poleci z hukiem i przyjdzie nowy trener z nową taktyką, tak jak do tej pory było. Tak więc kilka gwiazdek sukcesu nie czyni. A Joan i Txixi na pewno tak zrealizują swój plan odnośnie transferów i przedłużenia kontraktów, że jakość drużyny na tym nie straci. Utnijmy spekulacje i czekajmy. Czy to takie trudne?
0
ale licytacja... ja bym poczekał z jakimś konkretnym zakupem jeszcze z rok. Henry się rozegrał i przydałby się zmiennik. A może akurat Jeffren by eksplodował w przyszłym sezonie, ale to jest 50% szans. Jeżeli mamy inwestować to w młodego zawodnika, który ma perspektywy na szybki rozwój. Do wzmocnienia pozostaje lewa i prawa obrona oraz środek pola. Poza tym pozostaję przy tym, że Hleba nie wolno sprzedawać. A i tak musimy czekać na rozwój wydarzeń, więc apeluję: ZAKOŃCZMY TE DZIECINNE SPEKULACJE, KTO BY BYŁ LEPSZY, A CZEKAJMY SPOKOJNIE. Ps. Nie naśladujmy fanów występujących pod wszystkimi postami na stronach Realu(chodzi mi o polskie serwisy), a zaakceptujmy działania zarządu naszego ukochanego klubu. Ps.2 Jak chcecie Ribery'ego, Robinho czy nawet przysłowiowego "Kowalskiego" pograjcie w Fifę, Cm'a czy Fm'a:) Tyle ode mnie. VISCA EL BARCA!
0
No i jakby w Barcelonie wymiatał to cios dla Realu;] za Figo!!:D
0
LeoMessi1989
Powiem tak. Muniesa jest jeszcze młodziakiem i niech się szkoli w młodszych drużynach, bo wątpię, żeby wytrzymał trudy sezony. Mi chodzi o ukształtowanego zawodnika, ale zarazem młodego tak ok. 20-23 lata. Ale już niech tym się zajmuje Txiki. My czekajmy spokojnie na rozwój sytuacji. Bo nie sztuką jest nakupować gwiazd(czyt. Perez), ale uformować drużynę (czyt. Guardiola). Mnie tylko męczy jedno pytanie. Co by było, gdyby Ronaldinho został i stosował się do poleceń Guardioli? To tyle na razie;) VEB!
0
Eto'o niech zostaje. A nam potrzebne jest obsadzenie prawej i lewej strony defensywy oraz trzeba wzmocnić środek pola. Hleb niech zostanie. Po tylu latach w Premiership na pewno potrzebuje dłuższego czasu do aklimatyzacji, ale jak już zgra się z drużyną będzie brylował (pamiętajmy, że Henry także od razu nie wystrzelił z formą). Guddy do sprzedania niestety... Nie pokazuje tego na co go stać, popełnia sporo błędów. Boję się trochę o Yaya Toure, aczkolwiek mam wielką nadzieję, że zostanie. A atak można wzmocnić Aguero, Forlanem lub postarać się o Torresa. A co do obrony. Na lewą obronę przydałby się młody perspektywiczny, ale zarazem solidny zawodnik, gdyż Abidal jest dosyć doświadczonym obrońcą a my musimy też patrzeć w przyszłość. na prawą obronę też przydałby się młody i solidny zawodnik, który mógłby się rozwijać pod skrzydłami Alvesa. Na środek raczej nam nikogo nie potrzeba, a sprzedaż Milito wydaje mi się, że nie była by dobrym posunięciem. Po ostatnim zabiegu noga go już nie boli i w przyszłym sezonie powinien wrócić do wysokiej formy, gdyż jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. No to koniec wypracowania:) Bądźmy dobrej myśli:) VISCA EL BARCA!!
0
jezeli mialby dojsc napastnik to taki ktory bylby oddany Barcelonie, dlatego mysle ze Ibra czy Forlan nie byliby dobrym wyborem. Postawilbym na Ville gdyz naprawde duzo potrafi, zadeklarowal ze uwielbia Barcelone no i jest Hiszpanem przez co na pewno krotszy bylby okres aklimatyzacji. No i musowo Eto' zostaje:) jakby nie bylo bedzie dobrze i uszanuje decyzje zarzadu. pozostaje krzyknac Visca El Barca!!!
0
das boot
osiągniecia to ma i real a zobacz jak grają;] wszystko zalezy od formy jaka aktualnie prezentuje druzyna.
0
ban
a może zanim napiszesz to może pomyślisz, bo każdemu może literówka się zdarzyć szczególnie jak ktoś szybko pisze to ma prawo zamienić literki. Co prawda Ty jesteś idealny i wszystko wokół musi być idealne. Poza tym mam pewne wątpliwości do tego czy Ty jesteś takim kibicem, który ma w sercu drużynę i dopinguje jej od kilku lat, czy też pod wpływem sukcesów oraz mody na Barcelonę nie przerzuciłeś się na Dumę Katalonii. Znam wiele takich osób, które kibicowały Realowi, a później podawały się za wiernych Barcelonie od wieków. PS. 06.05.2009r - śmierć antyfutbolu (z innego serwisu o Barcelonie jbc.) Visca El Grande Barcelona!
0
Txiki ma zostać;) Laporta również, od 2003 roku wprowadzili Barcelonę spowrotem do ścisłej czołówki Europy i nadal pokazują, że warci są zaufania. Poza tym dług spłacony. A że nie mamy obiecanego Beckhama(kto nie pamięta jego strata) to była chyba jedyna wpadka zarządu albo jedna z niewielu. PS. szkoda że za czasów Rijkaarda odszedł Henk Ten Cate ponieważ był on jedny z najważniejszych ogniw;] myślę że w duecie z nim, Ryjek jeszcze by był w Barcelonie podobnie jak kilku piłkarzy, którzy odeszli, a Real nie zdobyłby mistrza 2x pod rząd;] ale mamy Guardiolę i cieszmy się za strzał w "10" zarządu;] VeB!
0
Guddy i Hleb jakby cześciej w środku ze sobą grali myślę że dobrze by im to wychodziło. Angielski styl gry u obu, myślę że dobrze by się dogadywali:)
0
a ja Wam powiem, że VV może i nie jest jakimś super bramkarzem, ale prezentuje przez cały sezon równą i bądźmy obiektywni dosyć wysoką formę. Poza tym spójrzcie na innych bramkarzy, którzy są jednymi z najlepszych na świecie: Buffon - często kontuzjowany, co tego, że jak broni to jest w tym świetny jak często przytrafiają mu się kontuzje; Van Der Sar także często narzeka na kontuzje, aczkolwiek jego może wiek tłumaczyć. Jest jeszcze kilku takich. Tak więc dla mnie VV jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i niech tak zostanie. Co do Sergio Asenjo, nie wiem czy jest sens pozyskiwania go. Lepiej poczekać, albo zainwestować i sprowadzić z innego klubu jakiegoś utalentowanego 14-15 latka i szlifować jego formę w szkółce Barcelony. pzdr, VeB!
0
czehoo zgadzam się z Tobą, ale podstawowych graczy można wprowadzić w drugiej połowie, Iniesta z Messim w razie czego gwarantują nam zwycięstwo;) poza tym obronę mamy pewną więc dostęp do bramki byłby zablokowany w miarę możliwości;) pzdr Veb!!!
0
ja bym dał taki skład:
Valdes - Alves, Rafa, Pique, Caceres - Busquets, Hleb, Guddy - Bojan, Henry, Eto'o
obrona: wiadomo nie mamy pola do popisu przez kontuzje;
pomoc: postawiłbym na graczy, którzy mniej grają żeby trochę popracowali w środku pola, Hleb - może w nienajlepszej formie aczkolwiek potrafi zakręcić, dobrze zagrać, Guddy - pokazywał w tym sezonie, że można na niego liczyć, Busquets - tu chyba nie muszę nic dopowiadać;]
atak: po pierwsze - oszczędziłbym Messiego, najwyżej w drugiej połowie wprowadził, Eto'o musi grać żeby się przełamać w końcu i zacząć strzelać jak dawniej, Henry jest w dobrej formie więc nie ma co go sadzać na ławce, Bojan też musi sobie pograć, a nuż coś strzeli, bo nie zapominajmy, że strzelił on wiele bramek w niższych kategoriach wiekowych i mimo 18 lat potrafi walczyć z najlepszymi w PD.
a więc to wszystko tyle ode mnie;] PS. jaki by skład nie był trzeba wygrać:) więc fani, trzymajmy kciuki za Blaugranę! VeB!!
0
ja chyba kupię sobie cały komplet oryginalny na oficjanej stronie Barcy;) oczywiście niech dołoża nadruk:D jak szaleć to szalec;) ps. moze ktos mi powiedziec ile okolo moze wyniesc koszt przesylki??:)