Matias_1990
Dołączył/a: sierpień 2014
Płock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kilku jest piłkarzy w drużynie którzy potrafią huknąć z dystansu. Dokładnie, to jest sposób na autobusy. Każdy strzał nie przejdzie to normalne, ale lepiej próbować co jakiś czas oddać taki strzał niż cały mecz walić głową w mur.
5
W całym meczy dużo strat, ale bramka 1 klasa :) oby więcej ich było.
1
To nie będzie aż taki łatwy mecz. Z APOELEM też miało być 4-0 do połowy, a w końcówce meczu ter Stegen ratował 3 pkt.
0
Samper nie wypadł aż tak źle, myślałem że będzie gorzej.
0
Tak myślałem że będzie skromna wygrana. Ciekawią mnie teraz miny tych co przewidywali wynik minimum 3-0 do połowy.. To jest piłka nożna i wszystko może się zdarzyć. Jak widać APOEL nie był takimi ogórami za których ich uważano.
0
Ty chyba nie zrozumiałeś przekazu mojego komentarza... Jak myślisz, po co jest cudzysłów? A może przeczytałeś tylko mój komentarz, nie czytając wcześniejszych wypowiedzi?
0
Spokojnie, to tylko przewidywane składy. Nie zdziwi mnie Busquets, Xavi i Iniesta w pierwszej 11 :)
0
Przeraża mnie taka pewność siebie. Też przewiduję wygraną ale to jest piłka nożna, tutaj może się wszystko zdarzyć nawet z takim "ogórem" jak APOEL.
0
Z tego co wiem, to Vermaelen nie dostał pozwolenia na gre.
0
Szczerze to nie wiedziałem o tym. Jeśli to prawda to dzięki za tą ciekawostkę :)
1
Bardzo możliwe. W sumie Halilovicia też mógłby zacząć wprowadzać w mecze w PK :)
0
0
Do tego Douglas jest jeszcze
0
Dokładnie to ciężki mecz, ale nawet 1:0 mnie ucieszy :P
0
rozumiem Twoje zażenowanie w tej sprawie, lecz spójrz na to z innej perspektywy. W meczu Barcy będzie to jednostronne widowisko, akcje Neymara na zmiane z Messim, rozklepywanie obrony przez 90 minut spotkania, tiki taka itp. A w innym meczu, atakować będą 2 drużyny, akcja z jednej strony na drugą będzie przenoszona, strzelać bedą 2 drużyny a nie jedna :)
0
rozumiem że Wy kibice Barcy wolelibyście obejrzeć mecz swoich idoli ale wawrzyniak15 ma racje, tam nie głosują tylko kibice Barcelony, więc ludzie głosują na otwarty i opiewający w akcje z obu stron mecz :) bo nie oszukujmy się, Barca będzie się czuła jak na treningu :P
0
Chicharito crackiem? nie sądzę :)
0
Szkoda że tylko Simeone został ukarany, Ronaldo też powinien zostać ukarany za swoje zachowanie ;)
0
w sumie dzięki za poprawienie, zgadzam się z Tobą :)
0
w meczu z Atletico uderzył jednego z piłkarzy, dokładnie Diego Godina :)
0
Nie podoba mi się ten transfer, obyście mieli racje z tą ściemą.
0
Dobra decyzja, nie lubię gościa, zbyt samolubnie gra.
0
Jedna z lepszych wiadomości w ostatnim czasie :)
0
Zdeterminowany? Nie oszukujmy się, bo na siłę szukają PO.. To już jest Desperacja..
0
Żenada to mało powiedziane...
0
Zastanawiałem się właśnie nad tym, bo Bartra zagrał całkiem nieźle pod koniec sezonu. Jednak wziąłem pod uwagę doświadczenie i mam małą nadzieję że Pique wystrzeli z formą jak za czasów Pepa :)
0
Każdy ma swoje zdanie, możliwe ze masz racje, jednak Ja podtrzymuję to co napisałem wcześniej :)
0
Jak dla mnie, to widziałbym to tak:
Ter Stegen - Mathieu, Pique, Vermaelen - Busquets, Mascherano, Iniesta, Rakitic - Suarez, Messi, Neymar (formacja 3-4-3 z dwoma defensywnymi pomocnikami)
4
Nie chcę skreślać gościa od razu, nie chcę wieszać na nim psów ale szczerze to nigdy o Douglasie nie słyszałem. Nie lepiej rozejrzeć się za kimś z europy?
1
Jak nie sprowadzą żadnego PO, to mam nadzieję że będzie On zmiennikiem Montoyi :)