0

@Kasabian i zdobyli tripleto w tym sezonie (:

1

Co to za bezsens, że telewizja posiadająca prawo do transmisji meczu ustala godzinę spotkania

19

Ale wiesz, że dieta niekoniecznie polega na odchudzaniu? Poza tym, nie wydaje mi się abyś dokładnie przeczytał artykuł.

0

Nawet nie chodzi o punkty tylko o to jak wygląda gra.

1

Jeśli Valencia i Sevilla jutro wygrają Barcelona spada na 5 miejsce w tabeli.

0

Bo ma 13 lat?

4

W poprzednim sezonie wyłączył z gry Ronaldo co poskutkowało LM dla Borussi, w tym sezonie chyba miał problem z wdrożeniem się po kontuzji, ale jak widać potrafi sobie poradzić z takimi jak CR7.
Dodatkowym atutem jest jego 184 cm co w ekipie 170 cm + Busi i Pique zdecydowanie się przyda (Busquets 189 cm dla porównania).
Dla mnie może spokojnie grać na zmianę z Montoyą, Martin też dość dobrze się prezentuje, a jakby dostawał szansę w przynajmniej 50% meczy w tym sezonie mógłby nam się wychować kolejny fantastyczny zawodnik.

0

Jak sprzedacie Cesca to kupcie Koke

1

Niech Alvesa sobie bierze.

18

On nie chciał odchodzic.

0

Ciężki wybór, normalnie zagłosowałbym na Iniestę ale szacunek dla Bartry, godnie zastąpił Pique.

0

Ci eksperci z TVP mnie rozwalili "Barcelona gra dzisiaj słabo" "Barcelona nie miała dziś dużo sytuacji"

0

Duet Puyol - Xavi byłby moim zdaniem świetny, Puyol jako trener, wielkie serce, potrafi zmotywować piłkarzy, Xavi genialny taktyk.

0

Uśmiałem się z tych 7%.

0

Xavi to powinien zacząć poważnie myśleć o emeryturze.

0

Jako członek sztabu - dlaczego nie, przecież był w sztabie pod wodzą Guardioli a wiadomo było co się wtedy działo, to zasługa między innymi sztabu.

0

Szkoda, że często dla przeciętnego człowieka nie jest to już takie proste..

0

Ale zobaczysz, że tak będzie, zawsze tak jest z wielkimi talentami u nas, odchodzą do klubów gdzie będą mogli grać w 1 składzie a potem wracają za duże pieniądze.

0

Odejdzie za 18 a my go kupimy za 2-3 lata za 45 :D

0

Też moim zdaniem Pedro zasługiwał na więcej niż 5.

0

Niech sobie bierze tą 11, Thiago wtedy na 7 :P

0

No z tym Fabs'em jako napastnikiem to się udał..

0

@Katalończyk - przecież on gra w Barcelonie B, nie jest członkiem pierwszego zespołu.

0

Ole le ola la ser del Barca es lo millor que hi ha!!!!

0

Dla mnie największą tajemnicą jest, dlaczego tak się marnuje Fabsa w tym sezonie... Potencjalny następca Xaviego, pan również z katalonii, posiadający odpowiednie umiejętności (gra w arsenalu), młody, a nie gra w ogóle na pozycji na której powinien grać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?