Real nakupował sobie gwiazd- Kross'a, Bale'a,Rodrigeza,ale taki już ten klub jest , napakują klub gwiazdami ale czegoś zawsze brakuje - "zgrania" . Sprzedając Di Marie
udowodnili swoją głupotę i idą nadal z tym samym hasłem - "Kasa i Marketing"
A teraz tak do tematu : uważam , że Cuadrado jest dla nas bardzo ważnym ruchem transferowym, ponieważ Alves - trochę żal pisać - Alves nie gra już w naszym klubie tak od 2 sezonów , był wpychany do składu na siłę i mogę sie załozyc ze dogra w Barcelonie do konca kontraktu i odejdzie za darmo .
Następna sprawa- Messi - Chciałbym , żeby przestał juz gwiazdorzyc i skupil sie na graniu w piłkę bo jak ogladam mecze np. Argentyna-Belgia to nie chce mi sie patrzec na zawodnika z numerem 10 na koszulce , poprostu krew mnie zalewa .
Luis Enrique powinien postawic do pionu tego grajka ...
Komentarze
0
0
No , nie zapędzaj się tak ...
0
To wszystko przez Shakire :D
0
Już o trenera sie nie martw , Enrique postawi gwiazdeczki do pionu :D
0
Już nie mogę się doczekać nowego sezonu !!! Barca roz*ebie system :D
Coś czuję że sięgniemy po mistrza kraju i Europy :D
1
Real nakupował sobie gwiazd- Kross'a, Bale'a,Rodrigeza,ale taki już ten klub jest , napakują klub gwiazdami ale czegoś zawsze brakuje - "zgrania" . Sprzedając Di Marie
udowodnili swoją głupotę i idą nadal z tym samym hasłem - "Kasa i Marketing"
A teraz tak do tematu : uważam , że Cuadrado jest dla nas bardzo ważnym ruchem transferowym, ponieważ Alves - trochę żal pisać - Alves nie gra już w naszym klubie tak od 2 sezonów , był wpychany do składu na siłę i mogę sie załozyc ze dogra w Barcelonie do konca kontraktu i odejdzie za darmo .
Następna sprawa- Messi - Chciałbym , żeby przestał juz gwiazdorzyc i skupil sie na graniu w piłkę bo jak ogladam mecze np. Argentyna-Belgia to nie chce mi sie patrzec na zawodnika z numerem 10 na koszulce , poprostu krew mnie zalewa .
Luis Enrique powinien postawic do pionu tego grajka ...
1
Hmm , Agger - Naprawdę ??? Prosze Cię !!!
0
Już o trenera sie nie martw , Enrique postawi gwiazdeczki do pionu :D
0
To wszystko przez Shakire :D
0
No , nie zapędzaj się tak ...