0

Gol z PSG, który dał nam półfinał LM w sezonie 2012/13

0

Dołączam się do pytania :)

0

Witam. Mógłby ktoś podać link do meczu, który się nie zacina, albo jakiś link żeby wykupić transmisję ? Z góry dziękuję :)

3

Jeremy Mathieu cichy bohater tego meczu. Kompletnie odizolował od gry Aguero :D

0

A może lepiej zacząć ogrywać Bartre na PO ?

3

Może Luis Suarez zaliczy hat tricka :D W końcu powraca na boisko Premier League:)

16

Jeżeli chcemy kupować kogoś z Manchesteru United to tylko Ángela Di María. Właśnie takiego pomocnika brakuje nam w Barcelonie !!

0

Ktoś jeszcze chce sprzedać Suareza ?

0

Z tym zarządem i trenerem żadnych trofeów w tym sezonie nie wygramy.

0

Tak patrząc na te piękne bramki pojawia się jedno pytanie. Dlaczego tak rzadko decydujemy się na strzały z dystansu ? :)

3

Najlepszy mecz Victora Valdesa to pojedynek z Manchesterem City na ich stadionie. Bronił fenomenalnie i to spotkanie było wręcz perfekcyjne w jego wykonaniu :)

0

Alves był tak zdziwiony, że nawet koszulkę zdjął :D

0

Ten mecz będzie wielkim testem Enrique.

1

Moim zdaniem do Barcelony powinien przyjść trener z doświadczeniem. Mamy dobry skład, ale nie umiemy z niego korzystać. Powinniśmy grać z kontry a nie klepać i bać się oddać strzał z dystansu. Musimy zaskoczyć przeciwnika czymś nowym a nie ciągłym klepaniem. Szkoda nerwów. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce :)

0

Marquinhos Laporte i Mangala Benatia to powinny być główne cele zarządu. A najchętniej chciałbym widzieć Laporte i Benatie.

0

Benatia, Lapotre i Cuadrado/Donilo albo jakiś obrońca podobny do Abidala tak żebyśmy unikali kontr musi być 3 obrońców z tyłu a na średniaki mamy Montoye ;D

1

Prawda jest taka, że od odejścia Guardioli nasza drużyna gra tylko pod Messiego. Żadnej indywidualnej akcji, strzału z dystansu. Nasza taktyka to podaj do Messiego i czekaj aż strzeli nic więcej. Pamiętacie Superpuchar Hiszpanii z Atlético ? Martino zdjął Messiego i każdy Go tu chwalił, że ma jaja itp. Kiedy Messi miał kontuzje jak grała pamięta ktoś. Pedro 3 gole Alexis 3 gole Neymar dryblował z Iniestą klepał i strzelał 3 gole w 2 meczach a jak jest Messi to nikt nie może strzelić tylko on.

0

Valdes - Montoya, Bartra, Mascherano, Alba - Song, Fabregas, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar.

0

Moim zdaniem problem leży w tym, że Barcelona ma bardzo mało możliwości na zdobycie bramki. Zauważmy, że w Barcelonie jest tylko jedna możliwość na strzelenie bramki a mianowicie klepanie piłki i wparowanie z nią do bramki. A zauważmy np. taki Bayern ma silnych, wysokich zawodników i już może dośrodkowywać piłkę na wysokiego napastnika który strzela głową, strzały z dystansu, których Barcelona w ogóle nie próbuję tylko czasami Adriano lub ktoś inny strzeli. Nie mamy czym straszyć przy rzutach rożnych. Brakuje nam silnego, szybkiego dobrze grającego obrońcy, napastnika wysokiego dobrze strzelającego z dystansu i dobrze grającego w powietrzu. Ja w ciąż nie rozumiem czemu Alves lub Adriano zagrywają piłki górą ?? Kto ma to skierować do bramki ? Już powinni zagrywać mocną piłkę po ziemi. Nie wiem czy ktoś ogólnie zauważył, ale jak Puyol jest na boisku to piłkarze grają super a czemu ? Bo wiedzą, że Puyol jest waleczny i nie muszą się martwić o defensywę. Moim zdaniem Barcelona powinna sprzedać paru zawodników i kupić silnego obrońce, pomocnika dobrze strzelającego z dystansu, bocznego obrońce ponieważ z tyłu nie może być tylko 2 zawodników tylko 3 i kontry są powstrzymane i wtedy Alba może iść sobie do przodu. I jeżeli ja byłbym trenerem to nie kazałbym zawodnikom grac tylko piłek na Messiego. Neymar umie dobrze strzelać ma dobry drybling zejście do środka i strzał. Po co podawać piłkę z jednej linii do drugiej ? Barcelona nie może sobie poradzić w meczu bo ma tylko jedno wyjście klepać i tyle. Przez takie podawanie piłki do Messiego odszedł przecież Ibrahimovic bo chciał robić swoje, ale musiał się podporządkować Messiemu i Guardioli. Barcelona wygrywała za czasów Guardioli bo były te aspekty gry a teraz jest tylko 1 i nic nie wygramy jak Barcelona nie zrobi tego co napisałem. Czekam na fale minusów.

0

Moim zdaniem problem leży w tym, że Barcelona ma bardzo mało możliwości na zdobycie bramki. Zauważmy, że w Barcelonie jest tylko jedna możliwość na strzelenie bramki a mianowicie klepanie piłki i wparowanie z nią do bramki. A zauważmy np. taki Bayern ma silnych, wysokich zawodników i już może dośrodkowywać piłkę na wysokiego napastnika który strzela głową, strzały z dystansu, których Barcelona w ogóle nie próbuję tylko czasami Adriano lub ktoś inny strzeli. Nie mamy czym straszyć przy rzutach rożnych. Brakuje nam silnego, szybkiego dobrze grającego obrońcy, napastnika wysokiego dobrze strzelającego z dystansu i dobrze grającego w powietrzu. Ja w ciąż nie rozumiem czemu Alves lub Adriano zagrywają piłki górą ?? Kto ma to skierować do bramki ? Już powinni zagrywać mocną piłkę po ziemi. Nie wiem czy ktoś ogólnie zauważył, ale jak Puyol jest na boisku to piłkarze grają super a czemu ? Bo wiedzą, że Puyol jest waleczny i nie muszą się martwić o defensywę. Moim zdaniem Barcelona powinna sprzedać paru zawodników i kupić silnego obrońce, pomocnika dobrze strzelającego z dystansu, bocznego obrońce ponieważ z tyłu nie może być tylko 2 zawodników tylko 3 i kontry są powstrzymane i wtedy Alba może iść sobie do przodu. I jeżeli ja byłbym trenerem to nie kazałbym zawodnikom grac tylko piłek na Messiego. Neymar umie dobrze strzelać ma dobry drybling zejście do środka i strzał. Po co podawać piłkę z jednej linii do drugiej ? Barcelona nie może sobie poradzić w meczu bo ma tylko jedno wyjście klepać i tyle. Przez takie podawanie piłki do Messiego odszedł przecież Ibrahimovic bo chciał robić swoje, ale musiał się podporządkować Messiemu i Guardioli. Barcelona wygrywała za czasów Guardioli bo były te aspekty gry a teraz jest tylko 1 i nic nie wygramy jak Barcelona nie zrobi tego co napisałem. Pozdro ;)

0

Moim zdaniem problem leży w tym, że Barcelona ma bardzo mało możliwości na zdobycie bramki. Zauważmy, że w Barcelonie jest tylko jedna możliwość na strzelenie bramki a mianowicie klepanie piłki i wparowanie z nią do bramki. A zauważmy np. taki Bayern ma silnych, wysokich zawodników i już może dośrodkowywać piłkę na wysokiego napastnika który strzela głową, strzały z dystansu, których Barcelona w ogóle nie próbuję tylko czasami Adriano lub ktoś inny strzeli. Nie mamy czym straszyć przy rzutach rożnych. Brakuje nam silnego, szybkiego dobrze grającego obrońcy, napastnika wysokiego dobrze strzelającego z dystansu i dobrze grającego w powietrzu. Ja w ciąż nie rozumiem czemu Alves lub Adriano zagrywają piłki górą ?? Kto ma to skierować do bramki ? Już powinni zagrywać mocną piłkę po ziemi. Nie wiem czy ktoś ogólnie zauważył, ale jak Puyol jest na boisku to piłkarze grają super a czemu ? Bo wiedzą, że Puyol jest waleczny i nie muszą się martwić o defensywę. Moim zdaniem Barcelona powinna sprzedać paru zawodników i kupić silnego obrońce, pomocnika dobrze strzelającego z dystansu, bocznego obrońce ponieważ z tyłu nie może być tylko 2 zawodników tylko 3 i kontry są powstrzymane i wtedy Alba może iść sobie do przodu. I jeżeli ja byłbym trenerem to nie kazałbym zawodnikom grac tylko piłek na Messiego. Neymar umie dobrze strzelać ma dobry drybling zejście do środka i strzał. Po co podawać piłkę z jednej linii do drugiej ? Barcelona nie może sobie poradzić w meczu bo ma tylko jedno wyjście klepać i tyle. Przez takie podawanie piłki do Messiego odszedł przecież Ibrahimovic bo chciał robić swoje, ale musiał się podporządkować Messiemu i Guardioli. Barcelona wygrywała za czasów Guardioli bo były te aspekty gry a teraz jest tylko 1 i nic nie wygramy jak Barcelona nie zrobi tego co napisałem.

0

Trzeba zrobić konkretne wietrzenie składu. Z klubu powinni odejść : Dani Alves, Javier Mascherano, Jonathan Dos Santos, Song, Afellay, sergi Roberto, Tello, Cuenca i ostatni to Alexis. Na ich miejsce sprowadził bym Hummelsa z BVB, który sam chciałby przejść do nas bo czytałem pewien artykuł, ale Barcelona nie była nim zainteresowana. Za Alvesa to nie mam pojęcia kto mógłby przyjść ale może Kyle Walker z Totenhamu. Za Songa to sprowadziłbym coś w stylu Nemanji Maticia z Chelsea. Włączyłbym do 1 składu Rafinhe i Deuloveu. Kupiłbym typową klasową 9 a mianowicie kogoś silnego, groznego w powietrzu i z dobrym strzałem z dystansu np. Lukaku lub postarać się o Cavaniego, ale to jest niemożliwe.

0

Martino to genialny trener nie wiem czy ktoś zauważył, ale w całym meczu był tylko jeden rzut rożny. Gdyby nie sędzia to wynik byłby 0:3.

0

Valdes,Dani,Pique,Bartra, Adriano, Song,Iniesta,Cesc, Alexis,Pedro,Tello

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?