O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Yaya zagrał bardzo dobre spotkanie i w niczym nie ustępował podstawowym stoperą, twarda gra powstrzymywał i tonowała drogbe,

jeśli uefa odwiesi czerwona flecherowi to nie wyobrażam sobie żeby nie odwiesiła abidala....

Bogowie są w niebie - Baça w finale ! Pep I Szczęśliwy ! Najpiękniejszy sport świata !

0

na sopcascie mecz leci na kanale CCTV-5.

0

z tego co czytałem na necie, to na sopcascie można ten mecz zobaczyć. lepszy rydz niż nic...

0

hehe i wszystko jasne... wszystko jasne ;) pośpiech mnie zgubił :)

jeśli ktoś oglądał mecz to proszę napisać jak zagrał hleb czy zrobił jakieś groźne akcje z prawego ?

0

witam wszystkich fanów barcy !

proszę o napisanie w jak zestawiona była barca, chodzi mi konkretnie

czy puyol grał na prawym, a sanchez na stoperze, czy messi grał w przodzie z eto czy a jego miejsce na prawym grał hleb, czy może białorusin był schowany pomiędzy xavim a messim i "osamotniony" eto na szpicy ?

Mes que un club !

Zobacz wszystkie

0

witam wszystkich fanów barcy !

proszę o napisanie w jak zestawiona była barca, chodzi mi konkretnie

czy puyol grał na prawym, a sanchez na stoperze, czy messi grał w przodzie z eto czy a jego miejsce na prawym grał hleb, czy może białorusin był schowany pomiędzy xavim a messim i "osamotniony" eto na szpicy ?

Mes que un club !

0

hehe i wszystko jasne... wszystko jasne ;) pośpiech mnie zgubił :)

jeśli ktoś oglądał mecz to proszę napisać jak zagrał hleb czy zrobił jakieś groźne akcje z prawego ?

0

Yaya zagrał bardzo dobre spotkanie i w niczym nie ustępował podstawowym stoperą, twarda gra powstrzymywał i tonowała drogbe,

jeśli uefa odwiesi czerwona flecherowi to nie wyobrażam sobie żeby nie odwiesiła abidala....

Bogowie są w niebie - Baça w finale ! Pep I Szczęśliwy ! Najpiękniejszy sport świata !

0

na sopcascie mecz leci na kanale CCTV-5.

0

z tego co czytałem na necie, to na sopcascie można ten mecz zobaczyć. lepszy rydz niż nic...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?