proszę o napisanie w jak zestawiona była barca, chodzi mi konkretnie
czy puyol grał na prawym, a sanchez na stoperze, czy messi grał w przodzie z eto czy a jego miejsce na prawym grał hleb, czy może białorusin był schowany pomiędzy xavim a messim i "osamotniony" eto na szpicy ?
proszę o napisanie w jak zestawiona była barca, chodzi mi konkretnie
czy puyol grał na prawym, a sanchez na stoperze, czy messi grał w przodzie z eto czy a jego miejsce na prawym grał hleb, czy może białorusin był schowany pomiędzy xavim a messim i "osamotniony" eto na szpicy ?
Komentarze
0
Yaya zagrał bardzo dobre spotkanie i w niczym nie ustępował podstawowym stoperą, twarda gra powstrzymywał i tonowała drogbe,
jeśli uefa odwiesi czerwona flecherowi to nie wyobrażam sobie żeby nie odwiesiła abidala....
Bogowie są w niebie - Baça w finale ! Pep I Szczęśliwy ! Najpiękniejszy sport świata !
0
na sopcascie mecz leci na kanale CCTV-5.
0
z tego co czytałem na necie, to na sopcascie można ten mecz zobaczyć. lepszy rydz niż nic...
0
hehe i wszystko jasne... wszystko jasne ;) pośpiech mnie zgubił :)
jeśli ktoś oglądał mecz to proszę napisać jak zagrał hleb czy zrobił jakieś groźne akcje z prawego ?
0
witam wszystkich fanów barcy !
proszę o napisanie w jak zestawiona była barca, chodzi mi konkretnie
czy puyol grał na prawym, a sanchez na stoperze, czy messi grał w przodzie z eto czy a jego miejsce na prawym grał hleb, czy może białorusin był schowany pomiędzy xavim a messim i "osamotniony" eto na szpicy ?
Mes que un club !
0
witam wszystkich fanów barcy !
proszę o napisanie w jak zestawiona była barca, chodzi mi konkretnie
czy puyol grał na prawym, a sanchez na stoperze, czy messi grał w przodzie z eto czy a jego miejsce na prawym grał hleb, czy może białorusin był schowany pomiędzy xavim a messim i "osamotniony" eto na szpicy ?
Mes que un club !
0
hehe i wszystko jasne... wszystko jasne ;) pośpiech mnie zgubił :)
jeśli ktoś oglądał mecz to proszę napisać jak zagrał hleb czy zrobił jakieś groźne akcje z prawego ?
0
Yaya zagrał bardzo dobre spotkanie i w niczym nie ustępował podstawowym stoperą, twarda gra powstrzymywał i tonowała drogbe,
jeśli uefa odwiesi czerwona flecherowi to nie wyobrażam sobie żeby nie odwiesiła abidala....
Bogowie są w niebie - Baça w finale ! Pep I Szczęśliwy ! Najpiękniejszy sport świata !
0
na sopcascie mecz leci na kanale CCTV-5.
0
z tego co czytałem na necie, to na sopcascie można ten mecz zobaczyć. lepszy rydz niż nic...