0

Piękny mecz. Troche nerwowo zaczeliśmy. Ważne że są 3 pkt. Trzeba trzymać forme. VeB!

0

Mieliśmy trochę szczęścia. Takie samo "szczęście" miał Real w finale CDR. Ale to Barca lepiej wyglądała fizycznie w 2 połowie. Di Maria, Ozil i kilku innych graczy nie mieli siły. Jakby zostali szybciej zmienieni....

0

ja stawiam remis 2;2

0

Czy opłaca się oglądać na Onecie. nie chodzi mi o kase ale o jakość i płynnosć transmisji. Sorka za dublet

0

0

Pewnie wygra Messi ale kto wie....

0

Ciekawy jestem jaki skład będzie...

0

Musimy poprawić grę na wyjazdach...

0

No i dobrze nasi sobie odpoczną przed GD

0

Sezonowcy byli i nadal są.... Tego nic nie zmieni!

0

Do meczu jeszcze 9 dni. Pep wystawi taki skład jaki będzie najlepszy. Ja stawiam na 4-3-3

0

3-4-3 na Real? Szalony pomysł. Popatrzcie na kontrataki Realu. Myślę że Pep zostanie przy normalnym ustawieniu. Ale kto wie. Ważne aby nie przegrać.

0

Taki skład może być. Zazwyczaj jest inny niż "przewidywany"

0

Oby ta passa została podtrzymana. Może byś 2:1, 1:0 bądź 3:2 dla nas. Ważne aby zdobyć jakieś pkt. Bo jak Real wygra to będą mieli 9 pkt przewagi. A wtedy będzie ciężko o mistrzostwo. Szczerze to wole przegrać ligę i CDR ale wygrać LIGE MISTRZOW. Kibicujmy Sportingowi Gijon.

0

Z Levante będzie ciężko. Tylko Pique i Busquets są zagrożeni?

0

Alexis musi zacząć strzelać.

0

A gdzie Hulk??! On jest wart jakieś 70 mln E

0

Man Utd wyjdzie, ale City? Będzie ciężko. Ja chciałbym w 1/8 zagrać z Napoli :D

0

Po meczu pokażą koszulki

0

Może kiedyś on zasiądzie na ławce trenerskiej Barcy.

0

Bardzo dobry piłkarz. Tego nikt nie musi udowadniać. Ale myśle że nie zagra całego spotkania.

0

Nawet dobre spotkanie w wykonaniu Villi. Martwi mnie postawa Alexisa. Powinien więcej dryblować, widać było że miał nakazane odegrać do Messiego. Za to wielkie brawa dla Isaaca C. Jeśli odejdzie od nas Afellay to mamy następce!

0

A ja czekam na Gran Derbi B.

0

Taki skład na 100% nie wystąpi

0

Ale on ma poczucie humoru :D
HAHA

0

Messi ładną bramkę strzelił w grupie z PANATHINAIKOSEM Rozklepali ich z Alvesem. Ten gol przeciętny. Ładną bramkę strzelił Villa w finale CL. Ale powinien wygrać Rooney(bramka z City na 2:1)

0

Co tam... Jechać w taksówce z Messim I Masche :D

0

Sam umieszczam filmiki na yt i wiem ile czasu to kosztuje taka zabawa z obróbką

0

Najprawdopodobniej Alba dołączy do Barcy. Ale wątpię aby Silva odszedł z Milanu. Jest tam głównym obrońcą. Może jak karierę zakończy Pouyol. Na razie mamy Pique i Masche. A na swoją szansę czaka Fontas.

0

Po co komu mecz Borussi z Arsenalem w polsacie. Barca i Milan to czołowe drużyny w Europie. Ale cóż...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?