Maziu
Dołączył/a: sierpień 2012
Gocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rudy drewniok
0
Możecie mi napisać jak strzelił Suárez?
0
Alba gra piach
0
Mathieu - drewno.
0
0
Mascherano rządzi!
0
Ale Busquets drewniaczy.
0
Fajne logo sponsora ma Levante :)
1
Jebać Polsat!!!
0
Dzięki za info :)
0
Nie wiecie co z Suárezem?
1
Trochę się zchamił...
3
0
Polecam SopCast do transmisji.
0
Aj, szkoda tej sytuacji
0
A może frytki do tego?
0
O nie...
3
Pique to drewno.
0
Cóż za idiotyzm...
0
Za te pieniądze byłby Pogba.
0
Niech Hiszpania dostanie baty. Oranje!
1
Wstyd i hańba gdyby przyszedł do nas skorumpowany zawodnik. Ale w sumie: jaki zarząd, tacy zawodnicy...
6
Pogba!!!
0
Barca, jesteś WIELKA!!!
0
jkkjhg
0
Ale to nie był faul na czerwoną kartkę...
0
Subotic to drewno. On się nadaje do drużyny Geppetta, do gry z Pinokiem i Lewandowskim.
0
Dlaczego oni nie próbują strzalać z dystansu?
0
Denerwuje mnie to, że wszyscy piszą o słabej formie Villi i Sacheza, a o grze Pedro nic nie wspomną. Jego forma w tym sezonie jest taka sama, jak u dwójki wyżej wymienionych.
0
Adriano powinien grać w środku, a Montoya na lewej.