1

Rudy drewniok

0

Możecie mi napisać jak strzelił Suárez?

0

Alba gra piach

0

Mathieu - drewno.

0

0

Mascherano rządzi!

0

Ale Busquets drewniaczy.

0

Fajne logo sponsora ma Levante :)

1

Jebać Polsat!!!

0

Dzięki za info :)

0

Nie wiecie co z Suárezem?

1

Trochę się zchamił...

3

0

Polecam SopCast do transmisji.

0

Aj, szkoda tej sytuacji

0

A może frytki do tego?

0

O nie...

3

Pique to drewno.

0

Cóż za idiotyzm...

0

Za te pieniądze byłby Pogba.

0

Niech Hiszpania dostanie baty. Oranje!

1

Wstyd i hańba gdyby przyszedł do nas skorumpowany zawodnik. Ale w sumie: jaki zarząd, tacy zawodnicy...

6

Pogba!!!

0

Barca, jesteś WIELKA!!!

0

jkkjhg

0

Ale to nie był faul na czerwoną kartkę...

0

Subotic to drewno. On się nadaje do drużyny Geppetta, do gry z Pinokiem i Lewandowskim.

0

Dlaczego oni nie próbują strzalać z dystansu?

0

Denerwuje mnie to, że wszyscy piszą o słabej formie Villi i Sacheza, a o grze Pedro nic nie wspomną. Jego forma w tym sezonie jest taka sama, jak u dwójki wyżej wymienionych.

0

Adriano powinien grać w środku, a Montoya na lewej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?