Zycie to nie Fifa i nie da się wygrywać wszystkiego i zawsze. Od 3 lat Barca wygrała praktycznie wszystko co było do wygrania więc trzeba być szczęśliwym że byliśmy wybrańcami którym dane było oglądać prawdopodobnie najlepszą Barcę w historii a nie jechać po zawodnikach ze nie umieją grać. Fakt ze Barca jest ostatnio bez formy Pique myślami przy Shakirze, Xavi bez błysku, Messi grający bardzo egoistycznie, Pedro który jak nie kontuzja to nie wie co z piłką zrobić, można by tak dłużej wymieniać (może poza Puyolem i Mascherano) ale ogarnijcie się to są ludzie a nie roboty. Liga jest raczej przegrana (bo nawet przy wygranej w GD) za dużo zależy od realu a wiadomo jak liga wygląda (liczą się 2 zespoły reszta to tło) ale została LM i puchar, więc trzeba wierzyć do końca)
Visca el Barca
Dumni po wygranej, wierni po porażce
Pele to legenda choc osobiście nigdy nie widziałem żadnego meczu w jego wykonaniu. Fakt faktem ze strzelil ponad 1000 goli w karierze ale w jego czasach nie grano na spalone (a chyba kazdy kto za dziecka grał na podwórku z kolegami to pamięta zasadę 10 zmiana 20 koniec). Nie kwestionuje jego osiągnięcia ale dzisiejszy hat-trik wg mnie jest warty tyle samo co 6 goli w tamtych czasach. Niestety taka prawda a Pele ewidentnie ma kompleks Messiego i Barcy, bo ciągle mówi ze był lepszy. Gdyby tak było to teraz powinien siedzieć cicho albo za młodu grac w Europie.
VeB
nie byłem zwolennikiem Sergio zwłaszcza jak grał kosztem Yaya no ale udowodnił ze zasługuje na grę w pierwszej 11, owszem Cesc przydał by sie ale na pewno nie kosztem Sergio
najważniejsza wygrana i 3 pkt w drodze po obronę mistrzostwa ale to co wyprawiał ten pseudo-sędzia to woła o pomstę do nieba (odgwizdany spalony w sytuacji gdzie powinno byc 2-0 i "naprawianie" błędów błędami żółta a nie czerwona kartka dla Maxwella spalony przy golu na 3-1 oraz kilka błędnych decyzji o spalonych w obie strony) mam nadzieję ze LFP zawiesi tego jedynego sprawiedliwego na kilka meczów i że była to ostatnia jego wizyta na CN
chyba za granica pozazdrościli porzadku jaki jest w polskiej pilce :D wg mnie Messi powinien grac tam gdzie sam bedzie chcial Barca i tak awansuje do LM a Leo na pewno chcial by zdobyc złoto na IO co mam nadzieje ze sie mu uda osiagnac :)
przy losowaniem (w ktorym Barca trafila na Atletico) zostala ustalona cala drabinka az do finalu i 1 mecz polfinalowy Barca gra u siebie 4 lutego a rewanz 4 marca
Komentarze
0
fajne stroje, w końcu wyjazdowe w barwach flagi Katalonii,
Puyol gdyby ścioł włosy to mógłby w F1 zamiast Alonso startować :D
VeB
0
Zycie to nie Fifa i nie da się wygrywać wszystkiego i zawsze. Od 3 lat Barca wygrała praktycznie wszystko co było do wygrania więc trzeba być szczęśliwym że byliśmy wybrańcami którym dane było oglądać prawdopodobnie najlepszą Barcę w historii a nie jechać po zawodnikach ze nie umieją grać. Fakt ze Barca jest ostatnio bez formy Pique myślami przy Shakirze, Xavi bez błysku, Messi grający bardzo egoistycznie, Pedro który jak nie kontuzja to nie wie co z piłką zrobić, można by tak dłużej wymieniać (może poza Puyolem i Mascherano) ale ogarnijcie się to są ludzie a nie roboty. Liga jest raczej przegrana (bo nawet przy wygranej w GD) za dużo zależy od realu a wiadomo jak liga wygląda (liczą się 2 zespoły reszta to tło) ale została LM i puchar, więc trzeba wierzyć do końca)
Visca el Barca
Dumni po wygranej, wierni po porażce
0
Pele to legenda choc osobiście nigdy nie widziałem żadnego meczu w jego wykonaniu. Fakt faktem ze strzelil ponad 1000 goli w karierze ale w jego czasach nie grano na spalone (a chyba kazdy kto za dziecka grał na podwórku z kolegami to pamięta zasadę 10 zmiana 20 koniec). Nie kwestionuje jego osiągnięcia ale dzisiejszy hat-trik wg mnie jest warty tyle samo co 6 goli w tamtych czasach. Niestety taka prawda a Pele ewidentnie ma kompleks Messiego i Barcy, bo ciągle mówi ze był lepszy. Gdyby tak było to teraz powinien siedzieć cicho albo za młodu grac w Europie.
VeB
0
nie byłem zwolennikiem Sergio zwłaszcza jak grał kosztem Yaya no ale udowodnił ze zasługuje na grę w pierwszej 11, owszem Cesc przydał by sie ale na pewno nie kosztem Sergio
VeB
0
najważniejsza wygrana i 3 pkt w drodze po obronę mistrzostwa ale to co wyprawiał ten pseudo-sędzia to woła o pomstę do nieba (odgwizdany spalony w sytuacji gdzie powinno byc 2-0 i "naprawianie" błędów błędami żółta a nie czerwona kartka dla Maxwella spalony przy golu na 3-1 oraz kilka błędnych decyzji o spalonych w obie strony) mam nadzieję ze LFP zawiesi tego jedynego sprawiedliwego na kilka meczów i że była to ostatnia jego wizyta na CN
VeB
0
chyba za granica pozazdrościli porzadku jaki jest w polskiej pilce :D wg mnie Messi powinien grac tam gdzie sam bedzie chcial Barca i tak awansuje do LM a Leo na pewno chcial by zdobyc złoto na IO co mam nadzieje ze sie mu uda osiagnac :)
VeB
0
mecz jest na pewno na itvp ale gdy ktos ma slabsze łacze to mecz leci takze na niekodowanym kanale: Abu Dhabi Sports namiary :
Hotbird 13°E - 12.577 H - 27500
VeB
0
najwyżej sklasyfikowane drużyny La Liga grające w CdR (Real zajmuje 2 miejsce w lidze ale z pucharu odpadł wiec Barca -1, Sevilla 2)
VeB
0
v.valdes
przy losowaniem (w ktorym Barca trafila na Atletico) zostala ustalona cala drabinka az do finalu i 1 mecz polfinalowy Barca gra u siebie 4 lutego a rewanz 4 marca
0
206 miejsce GKS Bełchatów Katowice :D a Barca wiadomo Number One
VeB