Mediapunto7*
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam ........... ! :)
Jestem kibicem Realu M. Oddali byście Messiego ? Bardzo mi imponuje i z miła checia widział bym go w szeregach RM.
ps: Xavi tez w sumie by sie przydał :))
Pozdrawiam ZDROWYCH kibiców Barcelony.
0
Wydaje mi sie ,ze tylko z jego strony moze przyjść jakies zagrozenie ...
14. Racing
1. Barcelona
Tak na serio wiele sie nie spodziewam ,ale chyba tylko On moze coś tam szarpnąć ...
Jedne co mnie cieszy to ze liga będzie ciekawa do końca .
0
Canales ! Troche wam moze plany popsuc co ? W końcu to juz piłkarz Realu..
0
WItam,jestem fanem kluby z MArdytu bo nie kibicem (nie byłem na meczu) pytanie do NORMALNYCH fanów i kibiców ,jak sądzicie obiektywienie jaki wynik padnie ? Ja osobicie uwarzam ze dla klubu z Madrytu bedzie bardzo ciezko ,jeśli zdminuja srodek tj wyłacza z gry inieste i xabiego to wynik moze byc kazdy ! Musicie przyznac ze siła barcelony jest srodek pola.
Prawda ?
Pozdrawiam NORMALNYCH .