Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale z tym upałem to dajcie spokój..
0
@thorin Tam tak od 15 lat, kiedyś było jeszcze gorzej xD
5
@KmN A nie wystarczy bukiet kwiatów na powrót do domu?
3
https://glamrap.pl/mata-uwiklany-w-afere-doradzal-chorej-psychicznie-jak-zdobyc-marihuane/
Haha nie mogę, przecież ta laska wstawiała na ig jak gałę robi xD To właśnie są Ci palacze, którym zioło służy i nie są uzależnieni
0
10
@MesQueUnClub96 Dzień z matką Gaviego brzmi lepiej
6
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/06/normal/xtqXHs5jsW8HBNnLfgNNHYkPGxJdFisY.png
Szef
1
@Deeespacito Tylko weź pod uwagę, że ona też nie wydaje 5 tysięcy miesięcznie tylko z 40/50 ojro na wszystko dookoła
0
@Janiama I cyk 3 mln dla wspaniałej władzy
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/284480354_356900769879178_7201045713439184937_n.png?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3jqfl9vijfIAX9ViAqs&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-2KVlCz-0qR9-UIFIvdCgEgZ0v5IcE2IyPrdqNgi3MmQ&oe=62A331F4
Maria usiądź mi na..
2
@Encore Puskas fenomen
4
@Danny Gaucho Nieźle jak na przereklamowanego Brazola
15
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/286515987_5856995430980638_5114575100426748929_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=9e2e56&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=NtEcIhdLCbgAX8nujcF&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT9y0POHTCOK7l6Xdgu8xE5zaULFzlaCwRFKKatVZFr1VA&oe=62A2B2DF
Nadal wygrywa swój 42 Roland Garros
0
@macio_944 Przecież Portugalia na mundialach zawsze się kompromituje xD
0
@Szmulek Dlaczego was na nic nie stać?
0
@Oskar00 chłop ma 36 lat, Lewandowski mu 3 załaduje
2
@arasz1819 Obrazuje, że Cristiano jest na pierwszym miejscu :)
0
@mekston To na którym miejscu będzie Nadal? XD
11
@arasz1819 To dlaczego ciągle piszesz o Ronaldo jak się nigdzie nie łapie? XD
8
@derlysy1979 Tak właśnie nasze służby wyglądają, cwaniacy kiedy trzeba dać mandat za przejście przez ulicę dzieciakom, albo za brak maseczki w markecie
0
@DaPidejpi Chociaż na tym ostatnim numerze refren jest fajny
5
@gumaz My z piwnicy nie wychodzimy, a co dopiero na gale jakieś
1
To co za ile wielki powrót Quebonafide i koszenie kasy na frajerach?
0
@Rust_Cohle Czekaj wrzucę coś z kwejka/bestów to i dla Ciebie coś będzie
0
@DLFCB Dobre dla 10 latków
0
Jak tam Bale gra, bo nie mam jak oglądać?
1
@Sau_Ron Venezia miała top stroje, szkoda że tak drugą połowę sezonu zwaliła
9
@Worny Zjadł dług Barcy
1
@DonMatteo901 Piękne są
1
@MesQueUnClub96 Mówisz o Hurkaczu? No nie wiem, zobaczymy co Hurkacz będzie grał na trawie w tym roku